Subiect .

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Mon Nov 17, 2014 12:58 am

O creadei ca am laot ban,uite nui asa am loat o pauza si nu am mai citit forumul.Si ce surpriza cand intru in map 2 rosi,esti tot acolo facand acelasi lucru despre care am vorbit.

"Treaba ta ce faci, pe viitor nu-ţi va fi bine cu o atitudine de asta." -
Ce ai avea tu de a face cu viitorul meu s-au al celorlati ?

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Subiect .

Post by [VIP]Sophieee » Mon Nov 17, 2014 10:37 am

MarioPlay wrote:O creadei ca am laot ban,uite nui asa am loat o pauza si nu am mai citit forumul.Si ce surpriza cand intru in map 2 rosi,esti tot acolo facand acelasi lucru despre care am vorbit.

"Treaba ta ce faci, pe viitor nu-ţi va fi bine cu o atitudine de asta." -
Ce ai avea tu de a face cu viitorul meu s-au al celorlati ?

Doamne , deci eşti .. ! Încetează cu mesajele inutile .
Ăh , da , am văzut că ai zis la un moment dat "topic inutil , daţi T/C" , MAI NOU DAI ŞI ORDINE ? E topicul tău ? Eşti SGA/SGM/ADM ? NU ! Lasă aerele de superioritate , mi-e că-ţi iei zboru' . Zici de Adina? Uită-te , frăţică , la tine ! Topicul nu este pentru comentariile tale inutile ! Nu spui tu când să se dea T/C , nu eşti capabil. Ştii , doar să vorbeşti eşti în stare . Ce a făcut Adina pentru server ? A ajutat playeri , a făcut reclamaţii , a participat la ox de pe [MOD] , nu zic că nu şi de pe player , da' dacă ai grad nu înseamnă că ai moduri peste moduri. De ce revin aşa târziu? Devii enervant ! Şi bineînţeles că după comentariul meu , ai să începi din nou. CĂ DOAR NA , prostu' se simte şi "atacă" . Sper să înţelegi că nu am nimic cu tine , doar ţi-am dat un sfat : lasă aerele de superioritate că-ţi iei zboru' !
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: Subiect .

Post by [VIP]3s3 » Mon Nov 17, 2014 3:55 pm

Hai să rămânem la oile noastre :)) . Deci dragă autorule, dacă ar fi aşa cum spui tu (3-4 SGA , 5-6 VIP , 1 MOD, 1 GM ) donaţiile ar trebui scoase şi ele, nu? De acord. Ne dai tu moduri ? Şi da, unii au primit [MOD] chiar degeaba, drept dovadă şi limbajul unora sau cum au stat ei şi s-au rugat de Bogdan :lol: . Cine se simte rog să comenteze. Şi sunt destui :D . CONTRAAA !!
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Mon Nov 17, 2014 6:16 pm

[MOD]Adinna wrote:
Imperfecşăn wrote:
MarioPlay wrote:O creadei ca am laot ban,uite nui asa am loat o pauza si nu am mai citit forumul.Si ce surpriza cand intru in map 2 rosi,esti tot acolo facand acelasi lucru despre care am vorbit.

"Treaba ta ce faci, pe viitor nu-ţi va fi bine cu o atitudine de asta." -
Ce ai avea tu de a face cu viitorul meu s-au al celorlati ?

Doamne , deci eşti .. ! Încetează cu mesajele inutile .
Ăh , da , am văzut că ai zis la un moment dat "topic inutil , daţi T/C" , MAI NOU DAI ŞI ORDINE ? E topicul tău ? Eşti SGA/SGM/ADM ? NU ! Lasă aerele de superioritate , mi-e că-ţi iei zboru' . Zici de Adina? Uită-te , frăţică , la tine ! Topicul nu este pentru comentariile tale inutile ! Nu spui tu când să se dea T/C , nu eşti capabil. Ştii , doar să vorbeşti eşti în stare . Ce a făcut Adina pentru server ? A ajutat playeri , a făcut reclamaţii , a participat la ox de pe [MOD] , nu zic că nu şi de pe player , da' dacă ai grad nu înseamnă că ai moduri peste moduri. De ce revin aşa târziu? Devii enervant ! Şi bineînţeles că după comentariul meu , ai să începi din nou. CĂ DOAR NA , prostu' se simte şi "atacă" . Sper să înţelegi că nu am nimic cu tine , doar ţi-am dat un sfat : lasă aerele de superioritate că-ţi iei zboru' !
Lasă-l , Miha . Se apără şi el cum poate ;-? , acum deh . Poa' să zică ce vrea , deja mă doare unde nu mă prinde bronzu' . Dacă e expert , să fie-n pacea lui .
Imperfecşăn/oMiha o sa incetez cand nu mai raspundeti la topic.Da am zis la un moment dat topic inutil t/c dar Adinna a continuat cu comentatul.Dau ordine doar la cei cu nasul pe sus si se stiu care sunt.Nu am sustinut ca e topicul meu dar altcineva (Adinna) da.Nu voi lasa nimic,nu am degand sa zbor alti poate.Da zic de ea.Da m-am uitat la mine n-am nimic.Doar de comentarile mele apar in topicnu si a lui....Ba am dreptul sa spun cand sa se dea,sunt capabil cum esti si tu.Oare stiu doar sa vobesc.Da a ajutat playeri doar ca sa obtina gradul mai rapid in rest pauza si la ox rar.Nam zis nimic ca nu are voie sa aive moduri doar e servar modat.Am revenit asa tarziu din cauza comentariului lui Adinna de aseara ca cica a scapat ea de mine.Nu raspund la tine raspund la amandoua,cu tine nu am nimic dar cu laudarosa de aseara am.Nu ma degand sa-ti urmez sfatul atat timp cand alti se lauda,si nu am de ce sa zbor mai ales ca e doar un joc,dar pentru fraza "prostu' se simte şi atacă" nu stiu cine o sa zboare.

Si pentru domnisoara (Adinna) cu veverita "mă doare unde nu mă prinde bronzu" rade veverita fug baieti (reali) de tine.

MarioPlay
Posts: 24

Re: Subiect .

Post by MarioPlay » Tue Nov 18, 2014 1:09 am

Da stiu ca pr... este la rang de arta mai ales pentru uni.Defapt bronzul ajunge in doua zone dar eu ma refeream la alta zona dar in fine e iarna cui ii pasa de bronz.Imi vad lungul nasului,mic nu sunt dar dracos sunt am si coare si furca,dar despre ce player vorbei ?Am vorbit in joc dar mi-am schimbat numele.Ba comentezi fara sa cunosti,treaba cu "ciocu' mic şi vezi-ţi de oile tale" de la cine ai loato ?Te invit continua cu dovada de pro... deja am dovezi sa fac un raport cum ne faci si tu noua.Goodbye.

Locked