Scutul Eclipsa

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
MihaiEdi
Posts: 2

Scutul Eclipsa

Post by MihaiEdi » Sun Dec 07, 2014 4:46 am

mai este misiunea cu scutul eclipsa la lvl 150 , am intrat acum dupa vreo 4-5 luni de pauza(aveam scut eclipsa innainte sa fac aceasta pauza acum nu il mai am iar un loc din inventar nu merge sa pun nimic in el) mi-am facut alt cont pt a face lvl 150 sa fac misiune si pe la lvl 110 am inteles ca nu ar mai fi misiunea....deci...mai este sau nu misiunea cu scutul eclipsa la lvl 150?

daca este misiunea imi cer scuze pt acest topic fara sens...

daca nu este am o sugestie prin care asi dori sa va spuneti parerea daca ar trebui reintrodusa misiunea fiindca nu ar fi corect fata cei noi veniti pe server , nu este egalitate intre pleyeri nemodati , ne mai ajuta si pe noi cei nemodati sa rezistam in fata celor modati(asa cum sa si spus in topicul setului universal...scutul eclipsa trebuie sa faca parte din set universal)

ps: nu am facut acest topic sa mi se dea scutul eclipsa pe care il aveam innainte de pauza in inventar iar acum acel loc este blocat am facut acest topic pt a se reintroduce misiunea imi place sa muncesc pt itm-le mele. multumesc anticipat.

[Lady]Bia

Re: Scutul Eclipsa

Post by [Lady]Bia » Sun Dec 07, 2014 1:31 pm

Din pacate misiunea nu mai este dar sper sa o puna iar in clientul V5 !

MihaiEdi
Posts: 2

Re: Scutul Eclipsa

Post by MihaiEdi » Tue Dec 09, 2014 9:41 pm

Ms Bia si eu sper acelasi lucru

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Scutul Eclipsa

Post by [VIP]Sophieee » Sat Dec 20, 2014 12:41 pm


Scutul eclipsă pică acum la brad , iar având în vedere că nu e o şansă de 1 la 100% , nu cred că o să mai fie aşa mare nevoie de misiune .
Passe, passe, passera, la dernière restera

[Lady]Bia

Re: Scutul Eclipsa

Post by [Lady]Bia » Sun Dec 21, 2014 5:40 pm

Scutul eclipsa pica la brad in clientul V5 !
O sa fie puse si misiuni !!
T/C!

Locked