PROPUNERE PENTRU FORUM

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
wyzo
Posts: 218

PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by wyzo » Sun Mar 01, 2015 5:49 pm

Nu stiu daca este aceasta regula pentru forum dar o propun eu daca nu este.
Propun ca la semnatura sa nu se poata pune 1000 de imagini de 1024x1024
Eu zic ca au destul 2-3 imagini de marimea unei semnaturi 250x200 sau ceva de genu ...
imi stric scroll-ul din cauza lor + ca se mai incarca si greu pagina...

ps: daca nu se ia nici o masura o sa-mi bag si eu() cate imagini pot si o sa fac cat mai multe posturi sa vad daca va convine
Image
Image
Image

[Lady]Bia

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [Lady]Bia » Sun Mar 01, 2015 5:50 pm

Prooooo !

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [VIP]Adinna » Sun Mar 01, 2015 5:51 pm

Contra!
Fiecare are dreptul să-şi pună ce semnătură vrea, atâta timp cât nu este obscenă!
Image

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [Dn]Liviu » Sun Mar 01, 2015 5:52 pm

wyzo wrote:Nu stiu daca este aceasta regula pentru forum dar o propun eu daca nu este.
Propun ca la semnatura sa nu se poata pune 1000 de imagini de 1024x1024
Eu zic ca au destul 2-3 imagini de marimea unei semnaturi 250x200 sau ceva de genu ...
imi stric scroll-ul din cauza lor + ca se mai incarca si greu pagina...

ps: daca nu se ia nici o masura o sa-mi bag si eu() cate imagini pot si o sa fac cat mai multe posturi sa vad daca va convine
=))) ... e pus un maxim de litere daca ai observat pentru semnatura ... Da as fi de acord sa nu se poata puna dealea mari .. ca tot trb sa dai in jos de tot pt a vedea celelalte comentari !
PRO !

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [VIP]Andru » Sun Mar 01, 2015 5:54 pm

CONTRA. Nu e vina noastra ca ti se incarca greu pagina. Iti strici scrollu'? Nu ne pasa. o.O :D
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [Dn]Liviu » Sun Mar 01, 2015 5:58 pm

[VIP]Andru wrote:CONTRA. Nu e vina noastra ca ti se incarca greu pagina. Iti strici scrollu'? Nu ne pasa. o.O :D
Eu te inteleg dar .. oricum poti sa le faci de dimenisiuni mai mici ... Cui vrei sa-i scoti ochi cu semnatura ta ... ? Oricum mie imi e tot una ca e mica ca e mare dar e un pic deranjant .. si nici nu se vede atat de fain daca e mare :)) .. fiecare cu parerea sa !

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [VIP]Andru » Sun Mar 01, 2015 6:15 pm

[Dn]Liviu wrote:
[VIP]Andru wrote:CONTRA. Nu e vina noastra ca ti se incarca greu pagina. Iti strici scrollu'? Nu ne pasa. o.O :D
Eu te inteleg dar .. oricum poti sa le faci de dimenisiuni mai mici ... Cui vrei sa-i scoti ochi cu semnatura ta ... ? Oricum mie imi e tot una ca e mica ca e mare dar e un pic deranjant .. si nici nu se vede atat de fain daca e mare :)) .. fiecare cu parerea sa !
Na pai, mie asa-mi place, sunt megaloman, totul sa fie mare.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
wyzo
Posts: 218

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by wyzo » Sun Mar 01, 2015 6:34 pm

[VIP]Andru wrote:
[Dn]Liviu wrote:
[VIP]Andru wrote:CONTRA. Nu e vina noastra ca ti se incarca greu pagina. Iti strici scrollu'? Nu ne pasa. o.O :D
Eu te inteleg dar .. oricum poti sa le faci de dimenisiuni mai mici ... Cui vrei sa-i scoti ochi cu semnatura ta ... ? Oricum mie imi e tot una ca e mica ca e mare dar e un pic deranjant .. si nici nu se vede atat de fain daca e mare :)) .. fiecare cu parerea sa !
Na pai, mie asa-mi place, sunt megaloman, totul sa fie mare.
poate o sa primesti si ceva mare pe forum

date in rand cu lumea copile
semnatura ta trebuie impartita in 5 parti ca sa o poti vedea


si dece ti-ai scos poza aia cu magaru ? semana perfect cu tine + ca mai era si numele tau pe acolo
Image
Image
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [VIP]Dany » Sun Mar 01, 2015 6:48 pm

CONTRA !
Fiecare are "Dreptul" si placerea sa puna cea ce vrea :D
Pune si tu cate vrei :P Nu,mi pasa daca ai PC din anu "90" atata timp cand nu se pune ceva obscen... eu zic ca e in regula :D
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

[Lady]Bia

Re: PROPUNERE PENTRU FORUM

Post by [Lady]Bia » Sun Mar 01, 2015 7:04 pm

Wyzo te rog frumos să mai ştergi din "semnătură"

Post Reply

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”