Propunere ~> Magazin Portabil !

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Geo » Wed Mar 04, 2015 4:42 pm

Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Sophieee » Wed Mar 04, 2015 8:21 pm

Bineînţeles că Dany dă contra celor cu care nu se are bine . :lol: :lol: :lol: Dany , fă-ţi tu un cont nemod şi încearcă să creşti fără bug de la 1 la 250 . Îţi spun eu , o să înjuri mai mult decât înjur eu într-o săptămână . :lol: :lol:
Bună idee , Mirel , mai ales pentru că ai adăugat acel detaliu "Itemele sa fie mai scumpe" . Pro de la mine . :mrgreen:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Mereluş
Posts: 90

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 10:14 pm

Imperfecşăn wrote:Bineînţeles că Dany dă contra celor cu care nu se are bine . :lol: :lol: :lol: Dany , fă-ţi tu un cont nemod şi încearcă să creşti fără bug de la 1 la 250 . Îţi spun eu , o să înjuri mai mult decât înjur eu într-o săptămână . :lol: :lol:
Bună idee , Mirel , mai ales pentru că ai adăugat acel detaliu "Itemele sa fie mai scumpe" . Pro de la mine . :mrgreen:
Da no` ? Suntem bossi si noi, avem un vip si suntem smecheri . Facem seturi de sura si punem incetinire si auto.. In fine . K ms de parere pls mai dati-mi pro ca imi place plssssssss ms=]
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by oSurv1vaL » Sat Aug 05, 2017 11:19 pm

Inca se mai poate
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Admir » Sat Aug 05, 2017 11:57 pm

Mereluş wrote:Propun sa se implementeze magazinul portabil , insa nu din player panel. Dupa parerea mea ar trebui implementat printr-un sigiliu ca la pet, pentru a-l putea chema in locul in care esti , deoarece se mai intampla sa ramai fara boabe la bataie, fara mantii la crescut, fara inel etc. Dupa chemarea magazinului, trebuie ridicat de acolo . Nu poti pune mai multe magazine o data . Itemele sa fie mai scumpe la magazinul portabil deoarece 'plateste drumul' casa ajunga la noi in locul in care suntem =) .
Astept pareri
Adevaru e ca serverul e facut de asa natura incat la o bataie generala in map1 consumi vre-o 450 de boabe zen.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [Diva]Diabla » Sun Aug 06, 2017 5:14 pm

pro

Vaca si puiu
Posts: 11

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Vaca si puiu » Sun Aug 06, 2017 7:02 pm

mereluş, lol ce nume de prostanac ai

contra

mai bn s ar baga ''du-te la ox'' in player panel
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [MOD]Lorena » Sat Aug 12, 2017 1:06 am

pro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Post Reply