Propunere ~> Magazin Portabil !

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Mereluş
Posts: 90

Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 11:52 am

Propun sa se implementeze magazinul portabil , insa nu din player panel. Dupa parerea mea ar trebui implementat printr-un sigiliu ca la pet, pentru a-l putea chema in locul in care esti , deoarece se mai intampla sa ramai fara boabe la bataie, fara mantii la crescut, fara inel etc. Dupa chemarea magazinului, trebuie ridicat de acolo . Nu poti pune mai multe magazine o data . Itemele sa fie mai scumpe la magazinul portabil deoarece 'plateste drumul' casa ajunga la noi in locul in care suntem =) .
Astept pareri
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Dany » Wed Mar 04, 2015 12:11 pm

Lene mare sa te duci in map1/map2 ? ... :lol: :lol: :lol:


Contra !
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

Mereluş
Posts: 90

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 12:13 pm

[VIP]Dany. wrote:Lene mare sa te duci in map1/map2 ? ... :lol: :lol: :lol:


Contra !
P.S: Sa zicem, sunt nemodat ma duc mapa cu zombie. Raman fara mantii. Dau map1 astept sa ma teleporteze cand ajung ma scoate , intru iar ma omoara un modat cumpar mantii iar ma omoara un modat ma duc cerc astept 10 secunde ma duc iar la zombie. De ce sa nu fie magazin portabil?
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Dany » Wed Mar 04, 2015 12:16 pm

:lol: :lol: :lol:
Oare nu exista "Magazin general" la zombi ? ... :mrgreen:
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

Mereluş
Posts: 90

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 12:24 pm

[VIP]Dany. wrote::lol: :lol: :lol:
Oare nu exista "Magazin general" la zombi ? ... :mrgreen:
Am dat un exemplu, si hai sa nu facem chat aici ..
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Dany » Wed Mar 04, 2015 12:35 pm

Chiar cand vi de la "Zombi"... exista in cerc "Magazin general" pe ch1 map1/map2... deci nu are cine sa te omoare in cerc... :mrgreen:
+ ca daca te duci la zombi (mapa de level 120) sau in "Orasul bosilor demonici" {mapa de level 130) sau in "Taramul primaveri" (mapa de level 150) sau in "Mormantu zeitei" (mapa de level 200)... stiu ca te da direct ch1... chiar daca esti tu ch2/ch3... deci oriunde ai incerca sa cresti o sa ai "Magazin general" in cerc in toate regatele... map1/map2, si asta datorita acestui staff minunat :D
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

Mereluş
Posts: 90

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 12:38 pm

Taci ma si-nghite ca daca intru pe metin si fac putin misto de tine iar dai logout .
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [VIP]Adinna » Wed Mar 04, 2015 1:04 pm

Mereluş , eu zic să laşi miştourile faţă de ceilalţi , ai dat şi un exemplu nu prea bun cu zombii .
Îţi poţi lua mantii de la început şi să ai grijă cum şi unde le bagi încât să faci level , iar după e necesar să te duci map1 ca să iei skilluri .
Aveţi NPC-uri în cerc nu numai în map1 , ci şi în map2 : mag general , judy , handu-up . .
Ok , ai vrut să propui acest lucru .
Dar , e o sugestie OK , fie , dar gândeşte-te şi la munca depusă de Fifty , toată ziua stăm să facem sugestii şi pe joc ne arătăm prin injurii şi miştouri , că tot ai zis .
Image

Mereluş
Posts: 90

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by Mereluş » Wed Mar 04, 2015 1:08 pm

[MISS]Adinna wrote:Mereluş , eu zic să laşi miştourile faţă de ceilalţi , ai dat şi un exemplu nu prea bun cu zombii .
Îţi poţi lua mantii de la început şi să ai grijă cum şi unde le bagi încât să faci level , iar după e necesar să te duci map1 ca să iei skilluri .
Aveţi NPC-uri în cerc nu numai în map1 , ci şi în map2 : mag general , judy , handu-up . .
Ok , ai vrut să propui acest lucru .
Dar , e o sugestie OK , fie , dar gândeşte-te şi la munca depusă de Fifty , toată ziua stăm să facem sugestii şi pe joc ne arătăm prin injurii şi miştouri , că tot ai zis .
Da, am inteles. Dar ma enerveaza mai face si 10000 de posturi si se mai da si mare .
Image

[Lady]Bia

Re: Propunere ~> Magazin Portabil !

Post by [Lady]Bia » Wed Mar 04, 2015 4:06 pm

Pro .

Post Reply