[EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [VIP]Admir » Fri May 19, 2017 1:05 am

CONTRA! Ati schimbat doar ambalaju, inauntru e acelasi rahat.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [Diva]Diabla » Fri May 19, 2017 11:06 am

idk e destul de ok cu câteva modificări poate așa atrage mai mulți participanți

Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 12:42 pm

[VIP]Admir wrote:CONTRA! Ati schimbat doar ambalaju, inauntru e acelasi rahat.

mă, tu altceva n ai de făcut? ce plm tot te plângi de toate sugestiile, ia fă tu în plm o sugestie de event originală, prostănacule
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [MOD]Lorena » Sat May 20, 2017 7:33 pm

up.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 5:32 pm

Sherlock Holmes wrote:
[VIP]Admir wrote:CONTRA! Ati schimbat doar ambalaju, inauntru e acelasi rahat.

mă, tu altceva n ai de făcut? ce plm tot te plângi de toate sugestiile, ia fă tu în plm o sugestie de event originală, prostănacule
Bai asta, in primul rand da-ti numele de joc ca sa stiu cu cine am onoarea, in al 2-lea rand ma pis pe sugestia ta, afla in m.m ca vorbesti si pui in rolul principal un NPC care nu face nimic daca dai click pe el, pe urma afla ca mai sunt zeci de evenimente facute dupa acelasi tipar. Asa ca du-te in m.m ca dau PRO unde merita, ia-ti copiii de 14 ani si prietenii sa-ti dea PRO!, eu nu dau pareri favorabile doar pentru a ma da bine pe langa tine sau altcineva, ma pis pe tot, nu imi convine dau contra, ai ceva impotriva? Nu mai posta da-te in m.m daca nu accepti si contra!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [Diva]Diabla » Sun May 21, 2017 5:48 pm

inegalabilul [Dn]Vali

Z Nation
Posts: 51

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by Z Nation » Sun May 21, 2017 7:53 pm

eşti un prostănac mă, tu nici de atât nu eşti în stare, ia vino mă tu m.m cu cv original prostănacule

ala originalu
Posts: 49
Location: Toţi se plâng de bani, Dar de minte nimeni.

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by ala originalu » Sun May 21, 2017 8:13 pm

[VIP]Admir wrote:
Sherlock Holmes wrote:
[VIP]Admir wrote:CONTRA! Ati schimbat doar ambalaju, inauntru e acelasi rahat.

mă, tu altceva n ai de făcut? ce plm tot te plângi de toate sugestiile, ia fă tu în plm o sugestie de event originală, prostănacule
Bai asta, in primul rand da-ti numele de joc ca sa stiu cu cine am onoarea, in al 2-lea rand ma pis pe sugestia ta, afla in m.m ca vorbesti si pui in rolul principal un NPC care nu face nimic daca dai click pe el, pe urma afla ca mai sunt zeci de evenimente facute dupa acelasi tipar. Asa ca du-te in m.m ca dau PRO unde merita, ia-ti copiii de 14 ani si prietenii sa-ti dea PRO!, eu nu dau pareri favorabile doar pentru a ma da bine pe langa tine sau altcineva, ma pis pe tot, nu imi convine dau contra, ai ceva impotriva? Nu mai posta da-te in m.m daca nu accepti si contra!
tu dai contra că eşti prost mă, auzi ''nimic original'', propune mă tu ceva original mă, te-ai uitat ce evente a făcut Lorena în ultima vreme mă prostule, alea îs originale? ia fă tu o propunere de event originală, fără poveşti,procurare itm,poezii

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 9:39 pm

Băi ăștia, Vali și Hiromitsu, voi până nu vă bagă tot sv castravetele-n gât nu vă lăsați smr, vreți să și bată joc toată lumea de voi? *nu că acum n-ar face-o, ți-a dat-o peste bot și fifty băi vali* Mai bine stați liniștiți la treaba voastră, lăsați-vă de propuneri și reclamații că sunt la fel de inutile ca prezența voastră pe server.
Passe, passe, passera, la dernière restera

ala originalu
Posts: 49
Location: Toţi se plâng de bani, Dar de minte nimeni.

Re: [EVENT] Doctorul Yu-Hwan

Post by ala originalu » Sun May 21, 2017 9:47 pm

Imperfecşăn wrote:Băi ăștia, Vali și Hiromitsu, voi până nu vă bagă tot sv castravetele-n gât nu vă lăsați smr, vreți să și bată joc toată lumea de voi? *nu că acum n-ar face-o, ți-a dat-o peste bot și fifty băi vali* Mai bine stați liniștiți la treaba voastră, lăsați-vă de propuneri și reclamații că sunt la fel de inutile ca prezența voastră pe server.
#frustrată

Locked