Sugestie

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
ParanormaL
Posts: 64

Re: Sugestie

Post by ParanormaL » Sat Apr 11, 2015 3:35 am

ĂĂĂĂĂ,da.. CONTRA !!
Image
Image

User avatar
xMireel
Posts: 119

Re: Sugestie

Post by xMireel » Sat Apr 11, 2015 3:41 am

CONTRA!!
Propun deschiderea a 5 ch-uri
Image

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Sugestie

Post by WaLLy » Sat Apr 11, 2015 3:48 pm

Fetele, nu mai comentaţi aiurea, vedeţi-vă de relaţia voastră, nu mai fiţi penibili in a comenta orice post al meu.Era să uit, vă dedic singurul muşchi care creşte fără sală. :)
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
Geov
Posts: 69

Re: Sugestie

Post by Geov » Sat Apr 11, 2015 7:44 pm

WaLLy wrote:Fetele, nu mai comentaţi aiurea, vedeţi-vă de relaţia voastră, nu mai fiţi penibili in a comenta orice post al meu.Era să uit, vă dedic singurul muşchi care creşte fără sală. :)
Mai periculosule de ce sa nu mai comenteze fetele la posturile tale?Ele nu au voie sau e sectiunea baieti p-aci?Deja te crezi cam prea important si ca sa nu uit, daca vrei sa dedici cuiva un muschi fa-o prietenei tale.

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Sugestie

Post by WaLLy » Sat Apr 11, 2015 11:01 pm

Geov wrote:
WaLLy wrote:Fetele, nu mai comentaţi aiurea, vedeţi-vă de relaţia voastră, nu mai fiţi penibili in a comenta orice post al meu.Era să uit, vă dedic singurul muşchi care creşte fără sală. :)
Mai periculosule de ce sa nu mai comenteze fetele la posturile tale?Ele nu au voie sau e sectiunea baieti p-aci?Deja te crezi cam prea important si ca sa nu uit, daca vrei sa dedici cuiva un muschi fa-o prietenei tale.
Uşor că-ţi fuge pubertatea, altul/alta care vorbeşte doar din ceea ce citeşte nu şi din ceea ce este defapt, calmează-te trage aer ăpoi revii aici, nu am nevoie de alt frustrat/ă in palmares.
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
Geov
Posts: 69

Re: Sugestie

Post by Geov » Sat Apr 11, 2015 11:22 pm

WaLLy wrote:
Geov wrote:
WaLLy wrote:Fetele, nu mai comentaţi aiurea, vedeţi-vă de relaţia voastră, nu mai fiţi penibili in a comenta orice post al meu.Era să uit, vă dedic singurul muşchi care creşte fără sală. :)
Mai periculosule de ce sa nu mai comenteze fetele la posturile tale?Ele nu au voie sau e sectiunea baieti p-aci?Deja te crezi cam prea important si ca sa nu uit, daca vrei sa dedici cuiva un muschi fa-o prietenei tale.
Uşor că-ţi fuge pubertatea, altul/alta care vorbeşte doar din ceea ce citeşte nu şi din ceea ce este defapt, calmează-te trage aer ăpoi revii aici, nu am nevoie de alt frustrat/ă in palmares.
Dai iar copy paste dintr-un alt citat de-al tau ma?Cred ca le ai pe zile salvate undeva :)).Daca gandeai putin (bineinteles daca ai cu ce) puteai sa iti dai seama ca is baiat dar naa... greu si cu ganditu asta.Stii vorba aia: "Gandeste e gratis!" ar trebui sa o mai aplici si ca sa stii, mie mi se pare ca tu esti frustratul p-aci :).

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: Sugestie

Post by WaLLy » Sun Apr 12, 2015 3:07 am

NICIODATĂ nu am să fiu frustrat pt. nişte băsini vorbitoare care culmea mai sunt şi pixelate, nu`mi pasă dacă eşti fată sau băiat, fix la pix mă doare de tine, dar nu te mai baga`n seamă şi lasă atitudinea asta de târfă bolnavă.:)
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

[Lady]Bia

Re: Sugestie

Post by [Lady]Bia » Sun Sep 27, 2015 10:43 am

Nu e OK să închidă ch3!
Și nu știu de ce am impresia că oricum nu o să îl închidă. T/C!

Locked