Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 7:33 pm

[Dn]Kazii wrote:Nu te mai caca pe tine ca deja pute.
1 la mana war iti dau cand vrea cucu tau,ai uitat cand plangeai sa ies de la war cand ai dat cu mary?
2 la mana nu cred ca te-am injurat pana acum cateva zile :))
3 la mana silent ti-a dat 7x115 pe set
4 la mana nu-mi mai trebuie vere niciun set stai calm,vreau doar sa inteleaga lumea ce fel de "om" esti.
Tu n-aveai bani sa-ti faci un set calumea,aveai set cu hh si atac magic,si mi-am facut mila de tine sa te ajut si acum faci pasarica mare.
Nu cred ca mi-ai stat tu mie la niciun war si chiar daca ai stat am stat si eu pentru tine.
nu ma intereseaza "trecutul" Eu vreau sa-mi dai setu inapoi daca tot te caci atat pe tine ca ai moduri si etc.
Te dai mare smar2,dar defapt n-ai nici 300 de le idonati.
Eu ma cac pe mine sau tu ?
1. Ai uitat ba prostule ca am stat la war-u ala pana la 7 dimineata cu tine si cu Sebi, si dimineata cand a intrat aia m-a tras spectator c-o bateam ?
2. M-ai injurat si inainte sa primesc ban. Si cand ai intrat pe server si ai inceput sa injuri ca mi-ai lasat mie si lu adi peste 150 de moduri 115% .
3. Da boss mi-a dat 7x115% pe set. Tot eu am iesit in pierdere. Ca eu I-am dat set si el mi-a dat 7 bucati fara nici o diferenta. Si daca nu erai prost de gura tie iti dadeam alt set facut de mine.
4. Ce fel de om sunt ? Sunt un om respectat cioaca, am partea mea de server care ma respecta pentru ca v-o pun in gura mereu .
5. Eu n-aveam bani sa imi fac set calumea ? Ba prietene suna pe Anca daca tot zici ca n-aveam bani s-o intrebi pe ea cate moduri aveam eu . Si inca am . Si lasa boss ca ai tu 300 de lei donati din pesia lu' ma-ta, ca ma-ta era in spital si tu te laudai la mine si la Anca ca ai donat din pensia ei.
6. Eu am avut primu set cu hh+atac, cand voi nu aveati habar ce e ala .
7. Tu zici ca nu te face pe tine alea 7x115, da de ce rasa ta te plangi pe aici ca nu iti dau setu ? Ti-am zis si in pm, cand n-o sa mai faci gura mare la mine ca toti prostii aia cu care o arzi, mai vorbim.

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 7:51 pm

Prietene ma faci sa rad =))))
Cand ma jucam eu cu full mod tu nici rase nu aveai . nu te mai da important pentru ca tu joci de 2 ani nu de 4.
Faza cu mama wtf? ce pensie poate sa aiba o femeie care s-a operat pe cord ca nu inteleg =))).Nu le mai inflorii prietene.
Te-ai spart destul.
Te mai dadeai si mare ca i-ai dat keylogger lu seba,chiar pe skype mi-ai spus.
Cat despre Anca a ras saraca destul de tine .
Image
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 8:04 pm

[Dn]Kazii wrote:Prietene ma faci sa rad =))))
Cand ma jucam eu cu full mod tu nici rase nu aveai . nu te mai da important pentru ca tu joci de 2 ani nu de 4.
Faza cu mama wtf? ce pensie poate sa aiba o femeie care s-a operat pe cord ca nu inteleg =))).Nu le mai inflorii prietene.
Te-ai spart destul.
Te mai dadeai si mare ca i-ai dat keylogger lu seba,chiar pe skype mi-ai spus.
Cat despre Anca a ras saraca destul de tine .
Da ma asa e, si apropo vezi ca joc de 4 ani baiatu, doar ca mai mult de un am stat la "Blue" poti sa vorbesti cu Stricatu, TooMax, si cine ma cunoaste.
Si nu incerca sa te scoti acum, panarama dracu, ca ma-ta era in spital si tu te imbatai pe acasa. Ca ne sunai pe Skype rupt de beat. Si te laudai ca ai donat din pensia ei .
Daca tot zici tu ca I-am dat keylogger lu' seba de ce nu am primit ban pentru asta? Din cate stiu eu Seba a avut ban pentru ca I-a fost spart contul. Mi-ar fi gasit Disayer ip-ul daca dadeam eu keylogger.
Si stai linistit ca atunci cand o sunai pe Anca, o sunai de la munca, si inafara de "capereoare" si "....-n c*ur" nu ziceai altceva . Nu ma face sa o pun sa intre pe metin. Sa vedem daca ai tupeu sa-i spui ei in fata ca radea de mine .

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 8:07 pm

Chiar te rog :))). pariu pe 10 lei ca n-ai numaru ei nou ?
Image
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 8:10 pm

[Dn]Kazii wrote:Chiar te rog :))). pariu pe 10 lei ca n-ai numaru ei nou ?
Ba boule, eu inca sunt impreuna cu Anca, daca tot de intereseaza .(Da-mi mesaj pe Skype ca-ti dau numarul ei s-o intrebi, apropo numarul ei e de Orange, ca nu mai are Cosmote-ul) .
Concluzia. Daca dadeam keylogger aveam ban pentru asta ca imi vedea Alexandra IP-ul. Dar nu am avut ban pentru asta . Deci nu am dat key .

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 8:13 pm

Cum zici tu n-ai dat key.cu toate ca tu te laudai pe skype.
Dar ai furat moduri si prin asta te-ai injosit fraiere.
salut
Image
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 8:24 pm

[Dn]Kazii wrote:Cum zici tu n-ai dat key.cu toate ca tu te laudai pe skype.
Dar ai furat moduri si prin asta te-ai injosit fraiere.
salut
Nu m-am injosit cumetre, ca tu le-ai dat de buna voie, si daca nu erai prost de gura. Ti le-as fi dat inapoi, cum si cu Kidu te-ai luat in gura cand l-ai pus sa iti adune modurile . Bafta .

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 8:26 pm

Ba terminatule asta e scuza ta?
"le-ai dat de buna voie" ,pai ma idiotule si eu am imprumutat un set de la fernando si i-am dat inapoi,peste cateva luni,cu toate ca am inceput de la 0 si nu aveam niciun mod,am donat si i-am dat inapoi,nu am fost ratat ca tine.
Image
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 8:28 pm

[Dn]Kazii wrote:Ba terminatule asta e scuza ta?
"le-ai dat de buna voie" ,pai ma idiotule si eu am imprumutat un set de la fernando si i-am dat inapoi,peste cateva luni,cu toate ca am inceput de la 0 si nu aveam niciun mod,am donat si i-am dat inapoi,nu am fost ratat ca tine.
Da boss, da Fernando nu te-a luat pe tine la injurati si nu ti-a bagat mortu-n casa . Cum m-ai luat tu pe mine . Si nu mai spama atat. Gata. Mai ai ceva sa imi spui zici pe Skype sau pe Metin. Salut
Cer T/C sa nu se mai iveasca alta cearta .
Last edited by [MOD]Mistic on Wed May 06, 2015 8:48 pm, edited 1 time in total.

Locked