[EVENT]Pune-mă la încercare !

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

[EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by Miha ✌ » Sun May 31, 2015 3:57 pm


Scurtă descriere : acest event va fi,cum cred că v-aţi şi obşinuit de la mine,legat de imaginaţie.Acest event,consider eu,că este destul de greu,deoarece cu toţii vom fi puşi la încercare astfel - cel care organizează eventul va alege nişte cuvinte RANDOM (am specificat mai jos câteva idei) iar noi va trebui să *compunem* nişte evente legate de acestea.

Sugestii de organizare :

:arrow: eventul să se desfăşoare pe parcursul a 7 zile !
:arrow: să fie alese 3 cuvinte în fiecare zi !
:arrow: să fie aleşi 3 câştigători în fiecare zi , astfel că în final vom avea 21 !
:arrow: eventul să aibe o anumită structură ,de exemplu cum este a mea ( Scurtă descriere , Sugestii de organizare , Mod de organizare , Model de postare , Regulament şi poate şi Exemplu de Model de postare , depinde cum consideră fiecare )

Mod de organizare : se vor alege în fiecare zi 3 cuvinte ( se poate alege şi unul dacă consideraţi că sunt prea mulţi câştigători ) iar fiecare player va avea ocazia să-şi posteze eventul între orele 10:00 AM - 20:00 PM,timp în care topicul va fi deschis,urmând să fie închis cu la ora 8 PM , câştigătorii fiind anunţaţi peste o oră .

Model de postare : idem ca al meu,în locul modelului de postare punând un EXEMPLU !

Regulament :

★ limbajul vulgar/indecent/ofensator este pedepsit !
★ posturile inutile ,cum ar fi *e bine?* , *mai trb să fac cv?* vor fi şterse !
★ în cazul nerespectării cerinţelor date ( modelul de postare ) concurentul va fi eliminat !
★ dacă aţi câştigat într-o zi,nu aveţi voie să participaţi şi în altele !

Ştiu că este un event destul de greu,dar cuvintele pot fi alese în aşa fel încât să mai uşureze puţin ! Având în vedere că este un event dificil,consider că premiile ar trebui să fie pe măsură. Numărul câştigătorilor este atât de mare,deoarece POATE vor participa mai mulţi player *nu bag mâna-n foc* şi măcar să fie răsplătiţi 3 dintre aceştia,având toţi şanse în fiecare zi.
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: [EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by Miha ✌ » Wed Jun 03, 2015 12:01 am

Lalala. . .
UP :!:
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
WaLLy
Posts: 165

Re: [EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by WaLLy » Wed Jun 03, 2015 3:06 am

LuLuLu-CONTRA, "eventuri" "urâte", dar cred că ştii deja NU le va face NIMENI pe sv. Pierdere de timp.
Vorbele mele sunt ca nişte arme , rup capete , ţine-te bine de bare , lovesc şi mai tare !

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: [EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by Miha ✌ » Wed Jun 03, 2015 9:59 am

WaLLy wrote:LuLuLu-CONTRA, "eventuri" "urâte", dar cred că ştii deja NU le va face NIMENI pe sv. Pierdere de timp.
:arrow: viewtopic.php?f=31&t=8839
:arrow: viewtopic.php?f=8&t=8727&start=10
Mă mulţumesc şi cu astea. :mrgreen:
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: [EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by Miha ✌ » Thu Jun 04, 2015 10:06 pm

T/C.
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
[LADY]Bella
Posts: 1093
Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Contact:

Re: [EVENT]Pune-mă la încercare !

Post by [LADY]Bella » Fri Jun 05, 2015 3:32 am

Subiect închis !
Image - Răzv ♥
»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare .
[preluat de la Mădă Şmk ]

Locked