Sfat.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Sfat.

Post by Mădă şmk » Tue Jun 02, 2015 11:37 pm

Zic şi eu, când faceţi event, fie: OX, -HIDE, MUZICĂ, CULTURĂ GENERALĂ-, etc. *ca să fie un singur câştigător* voi membrii STAFF, puneţi întrebări din iteme normale.
Armuri/arme lv. 0-95 sau cât o fi *chiar şi din cele ce evoluează* , că din moade cine blm ştie? Nu vă gândiţi şi voi? ;s Sunt 97% sigură că toţi pun la nimereală X sau O. :lol: :lol: :lol:
Salut.✌
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: Sfat.

Post by Miha ✌ » Tue Jun 02, 2015 11:45 pm

Da' nu-s întrebări din iteme normale la ox ? :lol: *acum întreb pt. că ştiu că înainte erau,dar de când s-au schimbat ultima oară nu am mai fost la ox*

Şi la eventele *atacul/apărarea armei/armurii X* eu ştiu sigur că se pun întrebări din iteme normale.

Iar celelalte evente,după părerea mea,nu au legătură cu ce ai spus tu aici.


Anyway..
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Sfat.

Post by Mădă şmk » Tue Jun 02, 2015 11:49 pm

Eu zic la sfârşitul concursului OX, majoritatea pun întrebări cu valoarea atacului X/Y, valoarea atacului magic X/Y, din moduri.. Înţelegi tu. :lol: :lol:
Şi de ex. :roll: face event cu armuri -apărarea armurii-, trage 5-6 playeri şi după întrebări din iteme de la donaţii. :roll:
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Sfat.

Post by [VIP]Adinna » Tue Jun 02, 2015 11:52 pm

Mădă, fiecare membru STAFF are libertatea de a pune întrebări din ce vrea el!

Da, ştiu că faci referire la mine aici, dar totuşi, partea uşoară a eventului trecuse.
Îmi pare rău, dar unii membrii STAFF dau nişte premii mai rare în unele evente cu un anumit grad de dificultate.
O să-ţi iau sfatul în considerare şi am să pun din iteme normale, dar dacă nici atunci nu vă convine fac cum vreau eu şi gata.
Image

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: Sfat.

Post by Miha ✌ » Tue Jun 02, 2015 11:55 pm

Da,Mădă,dar totuşi gândeşte-te şi la varianta asta :arrow: majoritatea playerilor care rămân până în ultima rundă la astfel de concursuri şi evenimente sunt în marea parte MODAŢI . D'asta,cred eu, se explică modul de alegere al întrebărilor.Nu zic că nu sunt şi nemodaţi ce ajung până acolo,dar mai rar,însă şi ăia au o mică idee despre unele bonusuri.
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
Mădă şmk
Posts: 996
Location: Baia Mare.
Contact:

Re: Sfat.

Post by Mădă şmk » Wed Jun 03, 2015 12:01 am

Adina, nu mă refer doar la tine. :lol: Majoritatea fac asta. :lol: şi majoritatea pun la nimereală. .
ultima rundă la astfel de concursuri şi evenimente sunt în marea parte MODAŢI
io înţeleg, dar recunoaşte că şi tu când participai şi erai prin ultimii puneai la nimereală. :lol:.
That means I don't fuck with you
I'm a boss, you a worker bitch

User avatar
[LADY]Bella
Posts: 1093
Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Contact:

Re: Sfat.

Post by [LADY]Bella » Fri Jun 05, 2015 3:35 am

Mulţumim pentru sugestie
Se va lua în considerare !
T/C
Image - Răzv ♥
»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare .
[preluat de la Mădă Şmk ]

Locked