*MORE*

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
❤ Whayes .
Posts: 25

*MORE*

Post by ❤ Whayes . » Fri Jun 26, 2015 12:04 pm

Sals.Propun ca pe site-ul serverului, pe pagină => Image să se adauge câteva mini schimbări la :
1)Chenarul *Informaţi* (deşi corect ar fi fost scris -Informaţii- sals Bogdan) => Image => care constă în unele adăugări, adică mai multe amănunte, *informaţii* despre server=>
- http://www.metin2steel.in => un server 30% PVM şi 70% PVP pentru playeri cu experienţă cât şi pentru începători.
- Pe server există modate şi 6/7 .
- *Deoarece multe alte servere de metin2 au făcut publice bazele de date, rugăm playerii să nu folosească acelaşi cont şi aceeaşi parolă pe Metin2Steel ca si pe alte private.* (msj inspirat)
- Serverul Metin2Steel este un server creat special pentru a alunga plictiseala. (sau cel puţin aşa era)
- STAFF-ul Metin2Steel nu-ţi va cere niciodată datele de logare.
- Nu vă lăsaţi păcăliţi de persoane care se dau drept STAFF
- Orice player care are nelămuriri despre joc poate contacta un membru STAFF, dând PM acestuia direct pe joc.
- În cazul în care observaţi un bug, un player care încalcă regulamentul jocului, un mebru STAFF sau orice altceva, puteţi raporta pe forum => http://forum.metin2steel.in/
- Nu primiţi fişiere de la alţi playeri necunoscuţi, riscaţi să primiţi keylogger.
- Şansa pentru experienţă 1000%
- Şansa de a dropa iteme 1000%
- Şansa la yang 1000%

2)Chenarul *Server status* => Image => să conţină mai multe informaţii, ca de exemplu =>
- Server ONLINE.
- 3 Canale deschise => Ch1+Ch2+Ch3. ONLINE.
- Mod joc PvM-PvP.
- Nivel maxim 250.
- Jucători conectaţi => N jucători
- Item-Shop ONLINE.
- Timp ONLINE
- Bonusuri => Max HP: 4000 (4k). \
=> Semi-Om: 15. /
=> INT/STR/DEX/VIT: 30. \ => Bonusurile esenţiale.
=> Critică/Pătrundere: 20. /
=> Apărări/Rezistenţe: 20. \

3)Să se adauge un panel cu membrii STAFF ONLINE, doarece anunţul pe chat se poate face o dată la 60m şi pentru a şti playerii ce membru STAFF e ONLINE.

4)Să se adauge un VIDEO legat strict de server, în care să se facă o prezentare a acestuia
=> Shop-urile de la fiecare NPC
=> Mapele *cele de crescut*
=> Event-urile *Hide/OX/Cultură generală etc*
=> Iar în final, o demonstraţie a faptului că crescutul nu e o problemă, se creşte destul de uşor.
-----------------------------------------------------------------------------------------
=> Video-ul să fie făcut de către un membru STAFF

5)Chenarul *Meniu informativ* => Image => să fie ceva în genul unui *Meniu secundar*, şi să conţină şi altele =>
- *Primi* Paşi => *Primi* again csz ..cf Bogdan -Primii-.
- Probleme Client C++.
- Noutăţi.
- Listă Jucători Banaţi.
- Echipa jocului.
- Regulament. (nuş)

6)Să se facă un mesaj de întâmpinare care să fie pus pe prima pagină , nuş cv gen => Image => de aici s-ar putea lua câte ceva şi apoi să se facă un alt mesaj mai complex => Metin2Steel este un server privat de Metin2. Aici sunt bineveniţi jucătorii care preferă mai multă acţiune în lumea Metin2. Acest server include şi donaţii, având ca scop dezvoltarea unei comunităţi cât de mult posibil, cu ajutorul playerilor şi bineînţeles, a echipei încercăm să creem un joc cât mai plăcut şi distractiv. Suntem conştienţi că acesta nu e singurul server de Metin2 din lume, dar vă mulţumim ca sunteţi alături de noi şi totodată ne-aţi ales pe noi. Vă aşteptăm pe joc şi vă dorim un joc cât mai distractiv, plăcut. (după cum se vede msj-ul e parţial copiat de pe un alt server de Metin2.. eu ceea ce am făcut aici, am încercat să dau nişte sugestii şi să aduc nişte modificări care unele poate sunt ok, care altele nu sunt.Msj-ul eu zic că e destul de ok, sau dacă nu, a fost doar un model. Din câte am văzut la alte servere de metin, unele chiar au msj-le la fel.)

P.S: Nu aştept comentarii gen *ai copiat tot* / *naşpa* sau altele de genu.. Dacă vouă vi s-a părut atât de simplu faceţi şi voi un topic de genu, în care să nu propuneţi iteme(arme/armuri/costume etc)..ci ceva nou, chiar dacă unele dintre cele propuse de mine nu sunt *noi*, eu zic că pentru a reveni serverul cum era odată, ar cam merita Bogdan să se uite şi peste unele sugestii, şi pe unele care merită, să le ia în considerare, ar putea să le pună în practică,şi.. ca în final :3, Adinuţ, sau oricare alt membru STAFF, mă aştept să daţi com de genu *Tu nu ştii cum e să faci atâtea lucruri pentru un server de Metin2, şi cum e să întreţii un server*, să ştii că te contrazic, şi în mare parte ştiu cum e, dar să nu uităm faptul că nu cred că l-a pus cineva pe Bogdan să-şi facă server de Metin2, ci singur a gândit să-l facă, iar prin faptul că l-a făcut, singur şi-a asumat unele *datorii* asupra server-ului.So..EDIT: NU AM NEVOIE DE COMENTARII FĂRĂ ROST.
Image
#Ţi-aş fi dat tot, pe bune
Dar nu e tot cum se spune..
[Crud]

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: *MORE*

Post by [GM]Lexx » Fri Jun 26, 2015 12:34 pm

Un mare PRO din partea mea, chiar ar fii frumos ca unele mici greseli gramaticale,facute din graba sa se rezolve.
Eu sunt total de acord cu aceste modificari, sunt chiar foarte bine venite, de alt fel ar fii foarte frumos ca odata cu noile evolutii, cand or sa apara, sa se schimbe si putin macar , interfata de la site. Sunt o multime de teme faine pe diverse site-uri (elitepvp, just4metin, etc) care ar da foarte bine daca ar fii implementate, ca o noua intefata a siteului Metin2Steel.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
❤ Whayes .
Posts: 25

Re: *MORE*

Post by ❤ Whayes . » Fri Jun 26, 2015 12:51 pm

Pentru interfaţă => Image
=> Image
=> Image
=> Image
=> Image
=> Image
Oricum sunt foarte multe imagini pentru interfaţă.. ar avea Bogdan de unde alege. xd
Image
#Ţi-aş fi dat tot, pe bune
Dar nu e tot cum se spune..
[Crud]

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: *MORE*

Post by Miha ✌ » Fri Jun 26, 2015 12:52 pm

Stai că vine *hater-ul* ;>

În primu' rând , legat de P.S.'u tău *foarte bine gândit* - "Dacă vouă vi s-a părut atât de simplu faceţi şi voi un topic de genu"

-> viewtopic.php?f=8&t=8667
-> viewtopic.php?f=8&t=8989
-> viewtopic.php?f=8&t=8593 *ăhă*

- "NU AM NEVOIE DE COMENTARII FĂRĂ ROST." -> la tine comentariile fără rost cre'că reprezintă părerile celor care consideră că acest topic e fără rost sau ale celor care nu-ţi apreciază *originalitatea* :cry: tristuţ .

În al doilea rând , legat de conţinut :

1. Chenarul *Informaţi* -> uită-te mai bine pe site , drăguţă . :lol:

http://s25.postimg.org/82rzpua3z/Metin2 ... pera_2.png
http://s25.postimg.org/kqccg3een/Metin2 ... _Opera.jpg
http://s25.postimg.org/l4dofoyi7/Metin2 ... pera_2.jpg
http://s25.postimg.org/9tb0rbrn3/Metin2 ... pera_3.jpg

2. Chenarul *Server status* -> sunt de acord doar cu următoarele :

- 3 Canale deschise => Ch1+Ch2+Ch3. ONLINE.
- Jucători conectaţi => N jucători

Şi ar mai putea să se adauge ( cum era cândva ) şi *membrii staff online* ( asta şi pentru punctul 3 ) , celorlalte nu le văd rostul :

- Server ONLINE. - nu cred că va fi serverul închis atât de mult timp încât să necesite chestia asta .
- Mod joc PvM-PvP. & Nivel maxim 250. & Bonusuri - astea-s mai mult nişte informaţii server , nu văd de ce le-ar pune la *Server status*
- Timp ONLINE - mi se pare inutil .

4. viewtopic.php?f=8&t=8848
Şi nu înţeleg de ce ai adăugat " => Video-ul să fie făcut de către un membru STAFF " , poate că un player poate face o prezentare MULT MAI FRUMOASĂ decât a unui membru staff , de ce nu ar fi pusă aceea ?

5. REGULAMENTUL îl ai aici - http://s25.postimg.org/ortflr6pb/Metin2 ... pera_3.png

Echipa jocului - am menţionat mai sus.

Listă Jucători Banaţi - sunt total PRO ! dacă s-ar putea . . . să se afişeze şi motivul :?

Noutăţi. - for what ?

Iar la restul nu mai are rost să comentez.

6. Sunt total PRO şi la asta ! dar mesajul să fie conceput într-o manieră mai diferită , adică textul să fie mai amuzant şi nu foarte lung ( că nah , se plictisesc oamenii ) iar la faza cu "Din câte am văzut la alte servere de metin, unele chiar au msj-le la fel." , sincer , pe mine una nu mă interesează ABSOLUT DELOC de mesajul altor servere , dacă x copiază pe y nu înseamnă că aşa trebuie să facem şi noi . *orgoliul meu intervine iar , csf , vreau ORIGINALITATE*

Nu vreau să crezi că sunt o persoană *rea* sau că nu te suport , habar n-am ce părere ţi-ai făcut despre mine , nici nu mă interesează prea mult dar doar zic. :lol:

În mare parte lucrurile pe care le-ai scris aici sunt deja pe site , dar unele amănunte sunt chiar foarte OK şi sincer nu m-am gândit să propun asta , deşi le-am văzut de nenumărate ori .

Interfaţă :arrow: penultima e mai mult decât perfectă , dar cine ştie , poate ne fac designerii noştrii unele mai frumoase. ;>

SĂ SE REZOLVE TOATE GREŞELILE GRAMATICALE DE PE SITE , PLS ! :cry:
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
xRianna
Posts: 70
Location: ☆ Hackerville ☆ ALEXANDRA

Re: *MORE*

Post by xRianna » Fri Jun 26, 2015 1:17 pm

Pro .
" Am inima lu mama şi tupeul de la tata . " [El Nino]

Image

" Suntem egali.. dar nu suntem la acelaşi nivel . " [Dragonu']

User avatar
xPretty
Posts: 338
Location: A auzit clopotul, dar nu știe de la ce bisericǎ..

Re: *MORE*

Post by xPretty » Fri Jun 26, 2015 1:18 pm

1. Aproape toate informațiile mențioante de tine în topic sunt și pe site , te-ai „chinuit” să faci ceva aproape inutil.
2. Majoritatea propunerilor tale , ca ceva nou să apară pe „Server status” se regăsesc și pe site, la Informații, așa că ia-ți adio de la această dorință.
3. PRO.
4. PRO , dar video-ul poate fi făurit de oricine se pricepe .
5. Regulamentul este deja pe site , dar și pe forum !
Noutăți.. Hm? Ce alte noutăți pot exista înafară de noi GM , noi evoluții ? Altă noutate nu cred că ar exista.
Ă , da , echipa jocului, PRO.
6. De ce nu? PRO.
A 5-a interafață e frumoasă , PRO.
REZOLVAREA PROBLEMELOR DE GRAMATICĂ PE FORUM ȘI SITE NEAPĂRAT !

Ă , da , și întâi cercetează , uită-te bine și apoi fă un topic , căci majoritatea „sfaturilor” pe care le-ai menționat tu aici sunt deja existente sau cine știe , inutile? :mrgreen:
Nu o lua în nume de rău , nu am nimic cu tine , doar ți-am răspuns .

Dacă vouă vi s-a părut atât de simplu faceţi şi voi un topic de genu, în care să nu propuneţi iteme(arme/armuri/costume etc)..ci ceva nou


Nu eși o zeiță , în acest topic sunt scrise lucruri normale , nimic original , de parcă ar fi o filozofie să faci un topic.
Crede-mă , că am făcut și eu topic-uri care nu se compară cu ăsta, având un limbaj, o aparență și un conținut mai complex decât totalitatea topic-urilor tale.

NU AM NEVOIE DE COMENTARII FĂRĂ ROST.


Nu există comentarii fără rost, doar fără conținut adecvat.

dar să nu uităm faptul că nu cred că l-a pus cineva pe Bogdan să-şi facă server de Metin2, ci singur a gândit să-l facă, iar prin faptul că l-a făcut, singur şi-a asumat unele *datorii* asupra server-ului


Aw, câte lingușeli , cred că o să te ia „Bogdănuț” în brațe.

Ă, da , baftă cu noile topic-uri și încă odată , nu o lua în nume de rău.
Pwpek.
Image
§ The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched
- they must be felt with the heart.
§

User avatar
❤ Whayes .
Posts: 25

Re: *MORE*

Post by ❤ Whayes . » Fri Jun 26, 2015 1:50 pm

Miha ✌ wrote:- "NU AM NEVOIE DE COMENTARII FĂRĂ ROST." -> la tine comentariile fără rost cre'că reprezintă părerile celor care consideră că acest topic e fără rost sau ale celor care nu-ţi apreciază *originalitatea* :cry: tristuţ .

Efectiv, * NU AM NEVOIE DE COMENTARII FĂRĂ ROST*, m-am referit total la cele *răutăcioase*, poate m-am exprimat greşit , mă rog.
=> Aici m-am referit, să fie adăugat esenţialul în respectivul chenar. ^
Miha ✌ wrote:2. Chenarul *Server status* -> sunt de acord doar cu următoarele :

- 3 Canale deschise => Ch1+Ch2+Ch3. ONLINE.
- Jucători conectaţi => N jucători

Şi ar mai putea să se adauge ( cum era cândva ) şi *membrii staff online* ( asta şi pentru punctul 3 ) , celorlalte nu le văd rostul :

- Server ONLINE. - nu cred că va fi serverul închis atât de mult timp încât să necesite chestia asta .
- Mod joc PvM-PvP. & Nivel maxim 250. & Bonusuri - astea-s mai mult nişte informaţii server , nu văd de ce le-ar pune la *Server status*
- Timp ONLINE - mi se pare inutil .
^ => Părerea ta ;3
Miha ✌ wrote:4. viewtopic.php?f=8&t=8848
Şi nu înţeleg de ce ai adăugat " => Video-ul să fie făcut de către un membru STAFF " , poate că un player poate face o prezentare MULT MAI FRUMOASĂ decât a unui membru staff , de ce nu ar fi pusă aceea ?
^ => Deci, am menţionat ca video-ul să fie făcut de către un membru STAFF, deoarece event-urile nu le face un player, iar în prezentare şi restu, să mai apară şi altele gen echipa server-ului. Tind să meţionez faptul că : NU AM SPUS *VIDEO-UL SĂ FIE FĂCUT OBLIGATORIU DE UN MEMBRU STAFF* , CI DOAR AM DAT UN EXEMPLU DE CINE AR PUTEA FI FĂCUT, iar cum ai spus tu, că şi un player poate face o prezentare mult mai frumoasă decât a unui membru STAFF, AI VĂZUT TU CĂ AM SPUS CĂ DACĂ NU FACE UN MEMBRU STAFF PREZENTAREA, SĂ NU O FACĂ UN PLAYER SAU NUŞ CINE? NU! POATE SĂ O FACĂ ORICINE, DAR AM SPUS CĂ AR FI MAI OK *AM VĂZUT PE CÂTEVA SERVERE*, ÎN GENERAL PREZENTAREA E FĂCUTĂ DE CĂTRE OWN, DAR CUM N-AR STA BOGDAN SĂ FACĂ UN VIDEO, AM SPUS CĂ AR PUTEA FACE UN ALT MEMBRU STAFF, DAR SĂ ÎNŢELEGI CĂ NU AM SPUS EU CĂ UN PLAYER NU E *BINEVENIT* SĂ FACĂ ACEASTĂ PREZENTARE.
Miha ✌ wrote:5. REGULAMENTUL îl ai aici - http://s25.postimg.org/ortflr6pb/Metin2 ... pera_3.png

Echipa jocului - am menţionat mai sus.

Listă Jucători Banaţi - sunt total PRO ! dacă s-ar putea . . . să se afişeze şi motivul :?

Noutăţi. - for what ?

Iar la restul nu mai are rost să comentez.
****5)Chenarul *Meniu informativ* => Image => să fie ceva în genul unui *Meniu secundar*, şi să conţină şi altele =>
- *Primi* Paşi => *Primi* again csz ..cf Bogdan -Primii-.
- Probleme Client C++.
- Noutăţi.
- Listă Jucători Banaţi.
- Echipa jocului.
- REGULAMENT (NUŞ)****

^ => Noutăţi => Deci.. practic, la fel, am văzut pe mai multe servere această RUBRICĂ la Chenarul *Meniu informativ*, şi.. să-ţi spun de ce cred eu că ar fi necesr => Când s-a schimbt clientul, dacă ar fi fost această RUBRICĂ, s-ar fi adăugat la noutăţi faptul că clientul a fost schimbat, şi pentru a juca trebuie să iei clientul cel nou etc..
=> Când s-au băgat itemele 2014, în Decembrie, la fel, poate s-ar fi adăugat la *Noutăţi*.
Şi altele poate.. Nuş.. părerea mea.

Miha ✌ wrote:iar la faza cu "Din câte am văzut la alte servere de metin, unele chiar au msj-le la fel." , sincer , pe mine una nu mă interesează ABSOLUT DELOC de mesajul altor servere , dacă x copiază pe y nu înseamnă că aşa trebuie să facem şi noi .
^ => A fost doar un exemplu, când am spus "unele chiar au msj-le la fel", ăh da.. m-am exprimat greşit :? Edit => *unele chiar au msj-le ASEMĂNĂTOARE*.
Miha ✌ wrote:Nu vreau să crezi că sunt o persoană *rea* sau că nu te suport , habar n-am ce părere ţi-ai făcut despre mine , nici nu mă interesează prea mult dar doar zic. :lol:
^ => Stai chill, nu cred că eşti o persoană rea sau altceva.
Miha ✌ wrote:În mare parte lucrurile pe care le-ai scris aici sunt deja pe site , dar unele amănunte sunt chiar foarte OK şi sincer nu m-am gândit să propun asta , deşi le-am văzut de nenumărate ori .
^ => Ăhm.. xd
Miha ✌ wrote:Interfaţă :arrow: penultima e mai mult decât perfectă , dar cine ştie , poate ne fac designerii noştrii unele mai frumoase. ;>
^ => Ălea au fost doar câteva din zecile care mai sunt, iar dacă ar vrea Bogdan să schimbe interfaţa sunt sigură că are de unde alege.

Alina, idem.
Image
#Ţi-aş fi dat tot, pe bune
Dar nu e tot cum se spune..
[Crud]

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: *MORE*

Post by Miha ✌ » Fri Jun 26, 2015 2:02 pm

Whayes wrote:^ => Deci, am menţionat ca video-ul să fie făcut de către un membru STAFF, deoarece event-urile nu le face un player, iar în prezentare şi restu, să mai apară şi altele gen echipa server-ului. Tind să meţionez faptul că : NU AM SPUS *VIDEO-UL SĂ FIE FĂCUT OBLIGATORIU DE UN MEMBRU STAFF* , CI DOAR AM DAT UN EXEMPLU DE CINE AR PUTEA FI FĂCUT, iar cum ai spus tu, că şi un player poate face o prezentare mult mai frumoasă decât a unui membru STAFF, AI VĂZUT TU CĂ AM SPUS CĂ DACĂ NU FACE UN MEMBRU STAFF PREZENTAREA, SĂ NU O FACĂ UN PLAYER SAU NUŞ CINE? NU! POATE SĂ O FACĂ ORICINE, DAR AM SPUS CĂ AR FI MAI OK *AM VĂZUT PE CÂTEVA SERVERE*, ÎN GENERAL PREZENTAREA E FĂCUTĂ DE CĂTRE OWN, DAR CUM N-AR STA BOGDAN SĂ FACĂ UN VIDEO, AM SPUS CĂ AR PUTEA FACE UN ALT MEMBRU STAFF, DAR SĂ ÎNŢELEGI CĂ NU AM SPUS EU CĂ UN PLAYER NU E *BINEVENIT* SĂ FACĂ ACEASTĂ PREZENTARE.
Nu te-am acuzat , doar mi-am spus părerea ŞI NU TREBUIE SĂ SCRII AŞA CĂ ÎNŢELEG ŞI EU , OKAI ?
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
❤ Whayes .
Posts: 25

Re: *MORE*

Post by ❤ Whayes . » Fri Jun 26, 2015 2:35 pm

Miha ✌ wrote:
Whayes wrote:^ => Deci, am menţionat ca video-ul să fie făcut de către un membru STAFF, deoarece event-urile nu le face un player, iar în prezentare şi restu, să mai apară şi altele gen echipa server-ului. Tind să meţionez faptul că : NU AM SPUS *VIDEO-UL SĂ FIE FĂCUT OBLIGATORIU DE UN MEMBRU STAFF* , CI DOAR AM DAT UN EXEMPLU DE CINE AR PUTEA FI FĂCUT, iar cum ai spus tu, că şi un player poate face o prezentare mult mai frumoasă decât a unui membru STAFF, AI VĂZUT TU CĂ AM SPUS CĂ DACĂ NU FACE UN MEMBRU STAFF PREZENTAREA, SĂ NU O FACĂ UN PLAYER SAU NUŞ CINE? NU! POATE SĂ O FACĂ ORICINE, DAR AM SPUS CĂ AR FI MAI OK *AM VĂZUT PE CÂTEVA SERVERE*, ÎN GENERAL PREZENTAREA E FĂCUTĂ DE CĂTRE OWN, DAR CUM N-AR STA BOGDAN SĂ FACĂ UN VIDEO, AM SPUS CĂ AR PUTEA FACE UN ALT MEMBRU STAFF, DAR SĂ ÎNŢELEGI CĂ NU AM SPUS EU CĂ UN PLAYER NU E *BINEVENIT* SĂ FACĂ ACEASTĂ PREZENTARE.
Nu te-am acuzat , doar mi-am spus părerea ŞI NU TREBUIE SĂ SCRII AŞA CĂ ÎNŢELEG ŞI EU , OKAI ?
Nu am spus că m-ai acuzat, doar că mi s-a părut oarecum că baţi apropo cu chestia asta, şi etc. E bine să înţelegi. ;3
Image
#Ţi-aş fi dat tot, pe bune
Dar nu e tot cum se spune..
[Crud]

User avatar
UpBaBY
Posts: 303
Location: Brasov
Contact:

Re: *MORE*

Post by UpBaBY » Fri Jun 26, 2015 3:47 pm

Ba... voi va plictisiti rau acasa sa-mi @$#@ *(#& :lol: :lol: :lol: Am o intrebare pentru tine si pentru Miss PoPULAritate : Cat va ia sa faceti un topic gen asta ? Eu sincer ma plictisex pe la jumatate si dupa dau sa vad un PRO/CONTRA de la player si mai vad un roman scris de Miss PoPULAritate :lol: :lol: :lol: :lol: Ma rog nu ar fii singura greseala pe care a facut-o Bogdan . Daca a-ti fost in Jaill (Miha tu sigur ai fost) ai vazut ca acolo nu scrie Gardian Carcera si scrie gresit :lol: nu stiu exact cum ca nu am mai fost de mult pe acolo :lol: Nu cred ca e problema majora. Dar ma rog ar fii ok chestia aia cu "Playeri ON:" sa vedem si noi cati , 50 , de player sunt online zilnic. Ok bafta :lol:
"Sunt multi in jurul tau care te fac sa te crezi tare
Tine minte ca o spun doar sa te sape in continuare
Ai produs niste bani, ai gasit drumul in viata
Le-ai spus ca ai si t***e cand suntem fata-n fata"

Post Reply