Au scazut playerii !

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
Lawff
Posts: 174

Au scazut playerii !

Post by Lawff » Fri Jul 03, 2015 9:18 pm

Frate, a scazut rau Steelul . Nu se poate face nimic ? introducearea unor iteme cu rez pc ceva ca sa se mai reapuce lumea.. Un event de reclama nu stiu ..
M2S 03.07.2015, ora 17:10
http://postimg.org/image/pgz88p2xj/
Image

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Au scazut playerii !

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 03, 2015 11:02 pm

Ce-l mai bun sfat , apuca-te de altu boss .
Image

User avatar
Bia ♔
Posts: 36
Location: I need what's mine. ❤

Re: Au scazut playerii !

Post by Bia ♔ » Fri Jul 03, 2015 11:05 pm

Abia acum ai observat că nu mai sunt playerii de acum câteva luni? Dacă la ora asta map1 blue e pustiu, şi înainte era chatul ţinut până la 3 dimineaţa.. csmz. :cry: Nu cred eu că va mai fi Steelul ce a fost odată, degeaba s-or face nuş ce evente de reclamă sau să se implementeze noi iteme cu nuş ce.. :? Nu mai dă Steelul şanse să fie ca înainte, să fie aceeaşi playeri, cum era cu clientul V3 1k playeri, sau cu clientul V4 0.5k-0.7k playeri.. , iar acum cu clientul V5 .. dacă mai sunt 0.1k playeri on ZILNIC , ar fi bine.. , să mai fie aceeaşi echipă, aceeaşi membri Staff, sau chiar şi acea dorinţă de a juca.. După părerea mea, nimic din ce este legat de Steel, nu va mai fi la fel ca înainte. :( :|
♥#Când îţi auzeam glasul intram în delir
Acum tu eşti singura ce mă face să respir.#♥
[Antidot]

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Au scazut playerii !

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 03, 2015 11:09 pm

Daca era iteme adica o armura donezi 50 lei bonusuri tare rase 40 si int/str/dex depinde de rasa care vrei ... bonusuri 20/20/20/20 pv la alegere ...pui mei , Arma 70 hh 70 critic +21 pc pe arma sau 50 medie depinde de arma si chesti dastea sa nu exagerezi ...DA ASTA E DEJA 115 inca putin si ajunge ca ...nu dau nume , ca iau ban . IN FINE .
Image

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Au scazut playerii !

Post by [VIP]Adea » Fri Jul 03, 2015 11:17 pm

sper ca fază asta , ca nu mai sunt pleieri...nu mai sunt nici donați să nu îl indemne pe [Owner]Fifty să închidă servărul....ar fi cam aiurea pentru modati...:|.Zic eu..nush ce spuneți voi.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
Bia ♔
Posts: 36
Location: I need what's mine. ❤

Re: Au scazut playerii !

Post by Bia ♔ » Fri Jul 03, 2015 11:18 pm

Lora wrote:sper ca fază asta , ca nu mai sunt pleieri...nu mai sunt nici donați să nu îl indemne pe [Owner]Fifty să închidă servărul....ar fi cam aiutlrea pentru modati...:|.Zic eu..nush ce spuneți voi.
Eu spun că ai o gramatică *FAINĂ*. :cry:
pwps.
♥#Când îţi auzeam glasul intram în delir
Acum tu eşti singura ce mă face să respir.#♥
[Antidot]

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Au scazut playerii !

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 03, 2015 11:34 pm

Lasati dracu chestile astea de 2 bani , ca nu chestia asta conteaza acuma . Pe bune , fa un sv mai echilibrat si ai 600 + Pleyeri .
Image

User avatar
Bia ♔
Posts: 36
Location: I need what's mine. ❤

Re: Au scazut playerii !

Post by Bia ♔ » Fri Jul 03, 2015 11:46 pm

oSurv1vaL wrote:Daca era iteme adica o armura donezi 50 lei bonusuri tare rase 40 si int/str/dex depinde de rasa care vrei ... bonusuri 20/20/20/20 pv la alegere ...pui mei , Arma 70 hh 70 critic +21 pc pe arma sau 50 medie depinde de arma si chesti dastea sa nu exagerezi ...DA ASTA E DEJA 115 inca putin si ajunge ca ...nu dau nume , ca iau ban . IN FINE .
Pentru o armură să donezi 50 lei cu bonusuri 40 rase şi int/str/dex astfel încât să depindă de rasa pe care o vrei? Să-ţi aduc la cunoştinţă şi ţie, că poate nu ştii :arrow: MAJORITATEA PLAYERILOR NEMODAŢI S-AU LĂSAT DIN CAUZA MODAŢILOR IAR TU CERI CA BONUSURILE SĂ SE MĂREASCĂ, IAR 50 LEI O ARMURĂ? DACĂ E CU 10 LEI MAI MULT ARE CEVA? :lol: NU!
Bonusuri 20/20/20/20 şi pv la alegere? Eu zic că ar fi mai fain cu 100/100/100/100 şi pv 1.000.000.000 , ce zici? :lol: :lol: După vor fi şi alţi playeri nemodaţi mai *bunişori*.
Da.. 70 hh şi 70 critică , că 20 nu-ţi ajunge , + *21 pc pe armă sau 50 medie depinde de armă şi chesti dastea să nu exagerezi...* , bonusurile au fost modificate destul, nu cred că mai e nevoie, sau dacă ar fi să le mai modifice, 70 hh şi 70 critică , 40 rase e exagerat.
ERATĂ :arrow: la tine normal.
:arrow: ERAU*
:arrow: CHESTII*
:arrow: D-ASTEA*/DE ASTEA*
:arrow: EXAGEREZ*
Iar în cazul în care nu ştii ce înseamnă *ERATĂ*, te poţi informa de aici :arrow: http://dexonline.ro/definitie/erat%C4%83
♥#Când îţi auzeam glasul intram în delir
Acum tu eşti singura ce mă face să respir.#♥
[Antidot]

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Au scazut playerii !

Post by oSurv1vaL » Fri Jul 03, 2015 11:51 pm

Ai stat cu lupa sa ma corectezi nu ? Tu habar nu ai sa joci metin , si iti dai cu parerea ? Te crezi fabuloasa prin prostia care o faci ? Tu asa faci doamna profesoara ? GG Esti buna la romana , du-te unde vrei aicia vb despre metin , care scuza-ma esti 0 .
Image

User avatar
Bia ♔
Posts: 36
Location: I need what's mine. ❤

Re: Au scazut playerii !

Post by Bia ♔ » Sat Jul 04, 2015 12:01 am

oSurv1vaL wrote:Ai stat cu lupa sa ma corectezi nu ? Tu habar nu ai sa joci metin , si iti dai cu parerea ? Te crezi fabuloasa prin prostia care o faci ? Tu asa faci doamna profesoara ? GG Esti buna la romana , du-te unde vrei aicia vb despre metin , care scuza-ma esti 0 .
Dacă ai nevoie de ochelari, anunţă-mă, îţi cumpăr eu.
Deci, să-ţi spun că n-am stat cu lupa să te corectez, am stat cu microscopul. Nu, n-am habar nici ce-i ăla metin, skz.. , dar nici tu nu cred că ai, deci cfm ? .. mergem pe Barbie? :cry:
Aww, ms, sunt bună la română. lyyy
Păi, în tot postul tău, ar trebui să te HOLBEZI MULT MAI BINE şi să vezi că singurul care nu ştie să joace metin, csf, sau ce-i ăla metin, eşti tu. Să-ţi spun şi de ce.. Eu din câte ştiu, serverul e 30% PvM şi 70% PvP, iar tu vrei nuş ce bonusuri EXTRA SUPER EXAGERATE? :lol: Ţi-am spus clar, bonusurile au fost modificate DESTUL, iar dacă vor mai fi modificate, nu cred eu că vor fi aşa EXAGERATE.
Again.. ERATĂ :arrow: AICI*
Plus că la tine lipsesc MULTEEE virguliţe. :lol:
Pwps. ly ;)
♥#Când îţi auzeam glasul intram în delir
Acum tu eşti singura ce mă face să respir.#♥
[Antidot]

Locked