[Avatar & Semnatură] Lexx

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Thu Jan 12, 2017 11:44 pm

Cain wrote:ăşa e bă rippăre.
vreau să termin odată că deja eşti stresant.

ce ziceam mai sus:
observ că e marcată just4metin, deci sunt posibilități să ți-o fi făcut un designer pe j4m intr-o cerere
exact aşa e, cererea incă există.
http://just4metin.ro/post386356.html#p386356
putem observa aceiaşi imagine, a fost închisă şi probabil ţi-a trimiso in pm un designer întârziat.
eşti RIP-er, aşa că lasăte.
să îmi laşi şi mi-e packul cu lucrările mele că sunt curios.
am spus ce am aveam de spus, multă baftă ripăre, out.
Mare RIP-er! 24 Septembrie 2016, atunci a fost facuta cererea aia :)) Designer-ul pi*dii, te dai mare cunoscator si muti efectele de pe un stock pe altul
Image
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Fri Jan 13, 2017 12:44 am

ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
Cain wrote:ăşa e bă rippăre.
vreau să termin odată că deja eşti stresant.

ce ziceam mai sus:
observ că e marcată just4metin, deci sunt posibilități să ți-o fi făcut un designer pe j4m intr-o cerere
exact aşa e, cererea incă există.
http://just4metin.ro/post386356.html#p386356
putem observa aceiaşi imagine, a fost închisă şi probabil ţi-a trimiso in pm un designer întârziat.
eşti RIP-er, aşa că lasăte.
să îmi laşi şi mi-e packul cu lucrările mele că sunt curios.
am spus ce am aveam de spus, multă baftă ripăre, out.
Mare RIP-er! 24 Septembrie 2016, atunci a fost facuta cererea aia :)) Designer-ul pi*dii, te dai mare cunoscator si muti efectele de pe un stock pe altul
Image
nu contează când a fost făcută, contează că tu ți-ai însuşito.
a, da, nu te luada cu o funcţie abia asuntă, a spus şi ea că nu sunteţi experimentaţi, hai, te-am pupat, multă baftă.
Image
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Fri Jan 13, 2017 1:11 am

Cain wrote:nu contează când a fost făcută, contează că tu ți-ai însuşito.
a, da, nu te luada cu o funcţie abia asuntă, a spus şi ea că nu sunteţi experimentaţi, hai, te-am pupat, multă baftă.
Image
De ce am eu impresia ca te dai cine nu esti. Daca ai fi fost cel de pe just4metin m-ai fi cunoscut, sau cel putin asa e normal :lol: Avand in vedere ca am ceva vechime pe contul vechi acolo + activitate pe asta nou.
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Fri Jan 13, 2017 1:21 am

ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
Cain wrote:nu contează când a fost făcută, contează că tu ți-ai însuşito.
a, da, nu te luada cu o funcţie abia asuntă, a spus şi ea că nu sunteţi experimentaţi, hai, te-am pupat, multă baftă.
Image
De ce am eu impresia ca te dai cine nu esti. Daca ai fi fost cel de pe just4metin m-ai fi cunoscut, sau cel putin asa e normal :lol: Avand in vedere ca am ceva vechime pe contul vechi acolo + activitate pe asta nou.
se pare că ai o impresie proastă ;)
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [MOD]Lorena » Mon Jan 16, 2017 11:24 pm

Dun păcate dragă Lexx ,cererea ta s-a transformat intr-o ceartă.. up pentru semnătură sper sa nu astepți un an.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [Diva]Diabla » Fri Jan 27, 2017 2:23 am

same here

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Fri Jan 27, 2017 8:46 am

[MISS]Diabla wrote:same here
Post-hunt, da-ti warn singura lesinato
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Mikachu
Posts: 140

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Mikachu » Mon Jan 30, 2017 1:03 am

Cain wrote:
[MISS]Lorena wrote:Cain, de ce nu ii faci tu? dacă tot te dai mare "smardoi" in aşa ceva....
pf, scuză-mă, când ma-m dat smardoi? măcar ştii ce înseamnă cuvântul smardoi? sunt 90% sigur că e ceva cu puşcăriaş, practic mai făcut puşcăriaş, pf.

"dacă tot te dai mare "puşcăriaş" în aşa ceva" ... what?

CE EȘTI MĂ AȘA BUN LA ROMÂNĂ.....ne dăm șmecheri, scriem cu diacritice, virgule, șmecherii d-astea da pleoșc când vine vorba de-o cratimă zicem doamne ce-i asta ?

și cine e mă șmecherașu' ăsta? că-mi ard pupilele la cât am citit ce zice el p-aici, lol lol lol, băi băiatule învață și tu alte cuvinte că devine stresantă această repetiție, mă-nțelegi ? nu dai bine la PUBLIC... ce să mai zic de *STRIC*-urile alea care trebuiau să mai aibă un *t* acolo la sfârșit da' na, cine să-l mai pună și pe ăla...

și ce să zică prințu că pe la jumătatea conversației s-a dat de pe română pe engleză, a strecurat un CELĂLANT p acolo și după OUT ... nu știu cum să-ți zic dar mă amuzi răuuuu prieteneeeeeee :lol: :lol: :lol:

LASĂ-TE FRATELE MEU *șefu la pinguini* CĂ NU E DE TINE P-AICI....și nu mă refer la metin, mă refer la comentariile astea care nu-și au rostul, dacă vrei să te cerți cu cineva, vino și ceartă-te cu mine că nu mi-am mai bătut de mult joc de cineva
→ untouchable ←

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [MOD]Lorena » Mon Jan 30, 2017 12:19 pm

+1 băi ,nu are şi el ce face.. se ceartă pe un forum...măcar daca juca pe serverul nostru dar nu..csf lipsă de ocupație up pentru Lexx.
Mikachu wrote:
Cain wrote:
[MISS]Lorena wrote:Cain, de ce nu ii faci tu? dacă tot te dai mare "smardoi" in aşa ceva....
pf, scuză-mă, când ma-m dat smardoi? măcar ştii ce înseamnă cuvântul smardoi? sunt 90% sigur că e ceva cu puşcăriaş, practic mai făcut puşcăriaş, pf.

"dacă tot te dai mare "puşcăriaş" în aşa ceva" ... what?

CE EȘTI MĂ AȘA BUN LA ROMÂNĂ.....ne dăm șmecheri, scriem cu diacritice, virgule, șmecherii d-astea da pleoșc când vine vorba de-o cratimă zicem doamne ce-i asta ?

și cine e mă șmecherașu' ăsta? că-mi ard pupilele la cât am citit ce zice el p-aici, lol lol lol, băi băiatule învață și tu alte cuvinte că devine stresantă această repetiție, mă-nțelegi ? nu dai bine la PUBLIC... ce să mai zic de *STRIC*-urile alea care trebuiau să mai aibă un *t* acolo la sfârșit da' na, cine să-l mai pună și pe ăla...

și ce să zică prințu că pe la jumătatea conversației s-a dat de pe română pe engleză, a strecurat un CELĂLANT p acolo și după OUT ... nu știu cum să-ți zic dar mă amuzi răuuuu prieteneeeeeee :lol: :lol: :lol:

LASĂ-TE FRATELE MEU *șefu la pinguini* CĂ NU E DE TINE P-AICI....și nu mă refer la metin, mă refer la comentariile astea care nu-și au rostul, dacă vrei să te cerți cu cineva, vino și ceartă-te cu mine că nu mi-am mai bătut de mult joc de cineva
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 30, 2017 7:58 pm

nu mă cobor, pwp.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

Locked