Reclamatie [GA]Kizev

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
[VIP]Admir
Posts: 2298

Reclamatie [GA]Kizev

Post by [VIP]Admir » Mon Nov 13, 2017 4:35 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Admir
► Nume vinovat : [GA]Kizev
► Motivul reclamaţiei:
1. Imi da mute 15 minute pentru prescurtarea " pl.m " pe care nu am adresat-o nici unui player. A fost un simplu pl.m. Nu am injurat pe nimeni, nu am jignit.

viewtopic.php?f=9&t=24249 Ai aici o reclamatie facuta cu 10 minute inainte sa raspunzi mai jos in topicul asta. Deci prin urmare ai vazut-o dar nu ai dat mute. De ce? Nu esti sigur daca se da pentru " pl.t " ? Fa-ti treaba pan' la cap daca tot esti atat de zmeu.

2. Nu ma trage corect la event. Alege alt player.
Intreabarea era:
Cine canta melodia " Foame de bani "
Raspunsunsuri bune:
La familia sau Sisu si Puya.
Eu am raspuns primul cu " La Familia " dar nu am fost tras.
Melodia se gaseste pe tot internetul sub ambele nume. In caz de ceva pun si dovada ca se gaseste.
► Dovada : Mute: Se verifica in panou.
Event: Are video. Nu voiam sa fac reclamatie pentru asta si d-asta nu am facut SS'. Dar omu sustine ca eu ii deranjez eventul ca el e corect si etc.
+ Vreau dovada din regulament unde scrie ca n-am voie sa zic " pl.m ". Repet fara sa insult, sa jignesc prin aceasta prescurtare.


Image


Vreau sa stiu si eu pe cine am injurat cand am folosit acea prescurare " pl.m "
Fara sa-mi mai zica mie Kizev ca are pretentii de la VIP, ca nu se joaca nimeni pe serveru' lui si nu ii doneaza nimeni lui ca sa aibe el pretentii de la VIP.
Last edited by [VIP]Admir on Mon Nov 13, 2017 5:26 pm, edited 2 times in total.

Kizev
Posts: 1177

Re: Reclamatie [GA]Kizev

Post by Kizev » Mon Nov 13, 2017 4:58 pm

Ai fost tras la event si mi te-ai adresat cu "nu ma in pl.m, ca la tine la familia nu exista". Asta e limbaj de vip? Te astepti sa nu iei mute?

Image

Cam trist. Dar sa-ti creasca inima, il las deschis, sa raspunda Who, ba chiar o sa insist daca intra azi la donatii, sa arunce o privire.

Eu ma simt jignit ca la propriul event sa mi se adreseze cineva cu "ma in pl.m", mai ales VIP. Puteai sa intrebi civilizat "La tine nu exista la familia, doar 'sisu si puya'?", dar nu, tu vorbesti ca si Vasile cu barbatia lui [sa nu zic vulgar]. La ce te astepti? Invata sa vorbesti frumos cand n-ai motiv sa vorbesti urat, tigrule. Si apropo, eu nu-s nici infect, nici afemeiat, nici alte insusiri pe care mi le atribui zi de zi. Fii sigur ca o sa stie Who si de ele + dovezi.

[VIP]Admir wrote:Vreau sa stiu si eu pe cine am injurat cand am folosit acea prescurare " pl.m "
Fara sa-mi mai zica mie Kizev ca are pretentii de la VIP, ca nu se joaca nimeni pe serveru' lui si nu ii doneaza nimeni lui ca sa aibe el pretentii de la VIP.
Vrei sa stii pe cine ai injurat? Pai simpaticule, ai vorbit CU MINE, la persoana a II-a, "LA TINE", cazul acuzativ. Invata sa vorbesti civilizat, ca nu suntem de padure.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [GA]Kizev

Post by [VIP]Admir » Mon Nov 13, 2017 5:20 pm

Auzi ma pisoias, imi cer scuze daca ti-am afectat intr-un fel sau altul barbatia atunci cand am folosit " pl.m " in prezenta ta. Promit ca o sa vorbesc cu tine cu domnisoara, de azi incolo.
Sa nu uitam ca si tu ai avut o reclamatie acu 3-4 zile cand ti-ai bagat pl ca ultimul zmeu.
Image
Ce ar fi trebuit sa se intample? De la tine nu ai pretentii cum ai de la altii? El si restul playerilor din mapa nu s-au simtit jigniti de tine?
Eu nici macar nu am jignit, am spus doar " pl.m " si tu vii si spui ca te-ai simtit jignit doar ca sa fie motiv de mute.
Vad ca iti vine sa plangi de tot aduci vorba ca " te injur mereu ", ceea ce nu are nici o treaba cu reclamatia in cauza, da domnisoara? Raspunde pe ce esti reclamat.


BONUS PENTRU EVENTUL TAU DE RAHAT: Atata timp cat pe net/youtube (mai precis) gasesti melodia " La Familia - Foame de bani " pe mine nu ma intereseaza ca o ai tu in calculator " Sisu si Puya - Foame de bani " TINAND CONT CA E UNA SI ACEEASI!
Invata sa discuti si sa rezolvi o problema, nu sa actionezi ca un caine turbat sa aplici regulamentul si apoi sa il lasi pe Who sa te apere.


Vreau sa pui tot video de la event.
Last edited by [VIP]Admir on Mon Nov 13, 2017 9:53 pm, edited 1 time in total.


[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [GA]Kizev

Post by [VIP]Admir » Wed Nov 15, 2017 8:00 pm

Pune ba intelectualule un ss din video ala cu partea in care nu ma alegi castigator. Nici un sunet nu stii sa scoti.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [GA]Kizev

Post by [VIP]Admir » Sat Nov 18, 2017 1:34 pm

Ba ungurule pui odata dovezile alea? N-am nevoie de filmarile alea in care nu apare dovada. Staff de rahat ce esti, ti-e frica sa nu iei suspend d-aia nu le pui.

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Reclamatie [GA]Kizev

Post by [a.d.m.]who » Sat Nov 18, 2017 10:31 pm

S-a aplicat regulamentul gresit .
"plm" in toata propozitia ai nu jigneste pe nimeni .
Mutele a fost degeaba .
[GA]Kizev - suspend .
T/C !
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked