→ staff-ul metin2steel.

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

→ staff-ul metin2steel.

Post by [VIP]Sophie » Fri Nov 17, 2017 8:19 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Sophie
► Nume vinovat: toți membrii staff activi până în prezent, inclusiv, pe forum.
► Motivul reclamaţiei: închid subiecte în care sunt înjurați DOAR ei pe motiv că se aduc înjurături, jigniri, că această secțiune nu e destinată certurilor, etc, TOTUȘI există topicuri care NU sunt închise, deși ar trebui dat fiind conținutul acestora ;)
► Dovada:
viewtopic.php?f=16&t=21761&start=400
viewtopic.php?f=16&t=21761&start=410 - prezenți membrii staff, răspunzând DAR nu făcând ABSOLUT NIMIC atâta timp cât EI nu sunt jigniți, haț, păi ce-ați făcut?
viewtopic.php?f=16&t=22866 - same

mai sunt destule, rezolvați search-ul ăla și vi le găsesc pe toate. Ori schimbați regulamentul, ori schimbați staff-ul, treaba voastră, dar să nu se mai facă porcării d-astea aiurea, unii jucători să fie jigniți și topicul să nu fie închis, iar când cineva care are permisiunea de a închide topicuri să n-aibă nicio treabă. ;)

Image
Image
stay blessed

şliț
Posts: 96

Re: → staff-ul metin2steel.

Post by şliț » Fri Nov 17, 2017 9:38 pm

miss sofica

ai warn, nu esti reclamat/reclamant. - Kizev

GetF*
Posts: 4

Re: → staff-ul metin2steel.

Post by GetF* » Sat Nov 18, 2017 1:31 pm

Cand e sa te sanctioneze, o face razand de parca le-ar parea bine.
https://www.youtube.com/watch?v=tUhOswDnmK0&t=253s
Uite aici in ce maniere se vorbeste despre aplicarea sanctiunii. Cu jigniri si rasete.

Citez:

[SU*MADE**]Kizev: Fa-mi raport castratule ca iti dau T/C pentru limbaj =)).

Nea dovada de maturitate si profesionalism.

In mare parte fiecare aplica regulamentul in functie de cat de mult il afecteaza PE EL.
Ma ** pe unguru de Kizev!

Ai edit+warn by Kizev

Kizev
Posts: 1177

Re: → staff-ul metin2steel.

Post by Kizev » Sat Nov 18, 2017 1:58 pm

GetF* wrote:Cand e sa te sanctioneze, o face razand de parca le-ar parea bine.
https://www.youtube.com/watch?v=tUhOswDnmK0&t=253s
Uite aici in ce maniere se vorbeste despre aplicarea sanctiunii. Cu jigniri si rasete.

Citez:

[SU*MADE**]Kizev: Fa-mi raport castratule ca iti dau T/C pentru limbaj =)).

Nea dovada de maturitate si profesionalism.

In mare parte fiecare aplica regulamentul in functie de cat de mult il afecteaza PE EL.
Ma ** pe unguru de Kizev!
De ce imi bagi cuvinte in gura? :))
Era scris in randuri diferite, boss.
<Fa-mi raport>
"Castratule" [il citam pe el, daca te uiti la video, nu-i ziceam lui asa]
<Ca-ti dau t/c pentru limbaj>, ca a vorbit foarte frumos in PM.

Cat despre data, mai uita-te odata cand a fost filmat, si apoi atribui-o aici. ;)
P.S. De pe contul principal de ce nu postezi? Ti-e rusine?

GetF*
Posts: 4

Re: → staff-ul metin2steel.

Post by GetF* » Sat Nov 18, 2017 5:25 pm

Nu, nu mi-e rusine. Daca n-am spus cine sunt, nu inseamna ca am negat cine sunt. Nu postez pentru ca (cu toate ca reclamatie e facuta pentru voi toti), se gasea cineva mai inteligent sa imi dea warn. INTELIGENTULE! Eu nu am remuscari sau stari de rusine ca tine pe un joc.
Nu conteaza ca era scris sau nu in " randuri " (alea nu erau randuri, ala era abuz de enter). Ideea in sine conteaza, si nu conteaza ca l-ai CITAT, atata timp cat te folosesti de acele ghilimele ca sa jignesti. Daca citezi pe cineva printr-o jignire, nu inseamna ca nu l-ai jignit. Asta ar fi una dintre scuze? Penibil.
Si de ce bagi mereu replica cu " e prea veche, a fost de mult " etc? Ce daca a fost acum ceva timp, tu esti tot ala, si inca faci chestii d-astea si inca jignesti playerii cu ajutorul ghilimelelor. Chiar si pe mine m-ai jignit asa acum 3-4 zile, tot citat ai dat? Esti mai prost decat crezi.

PS: Oficial esti ultimul frustrat ramas in viata, care cauta pe IP sa vada cine-l injura. Cine credeai ca e, ma-ta? Cat de frustrat sa fii sa verifici toate conturile, sa vezi tu cine raspunde, sa stii tu cine e pe cont. Vai de... capu tau

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: → staff-ul metin2steel.

Post by [a.d.m.]who » Sat Nov 18, 2017 11:19 pm

Topicu asta lai facut pt faza care a facut-o kizev .
Cum am scris si in reclamatia lu Admir ,in sectiunea discutii libere, are voie toata lumea sa-si exprime parerea , daca cineva e incapabil si o face jignind, primeste warn/ban conform regulamentului formului , si nu se inchide nic un topic .
Scurt , clar si la obiect.
Sper ca a inteles toata lumea .
T/C !
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked