Reclamatie [SGA]Kizev, aplica regulamentu in favoarea lui!

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
[VIP]Admir
Posts: 2298

Reclamatie [SGA]Kizev, aplica regulamentu in favoarea lui!

Post by [VIP]Admir » Sun Dec 17, 2017 3:43 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Admir
► Nume vinovat : [SGA]Kizev
► Motivul reclamaţiei: Da T/C la acel topic pe motiv:
A, n-am voie sa cumpar iteme pe care playerii le-au castigat la eventul meu. Haz. T/C + mute VIP Andru 15m.


► Dovada :


viewtopic.php?f=16&t=24644

Eu inteleg ca apare numele lui acolor dar stati putin asa. Sunt multe topicuri cu ss'uri in care apar injuraturi si numele multor persoane la care nu s-au dat T/C. De ce la alte topicuri de la discutii libere nu a dat T/C cand playerii au fost injurati sau chiar si membri staff, unde in fiecare reply exista cate o jignire. Ala nu mai e limbaj?

I se face reclamatie iar el raspunde:

viewtopic.php?f=56&t=24648

Pai cine a avut limbaj indecent acolo in ss'uri? Cand ai jignit asa, nu te-ai gandit la limbaj sau pe joc e ceva pe forum e altceva?
Nu ai dat edit la topic pentru ca nu ai avut un motiv, dar ai dat T/C ca nu cumva sa-si dea si altii cu parerea despre acea conversatie. Ti-e frica sa nu-ti patezi numele nu-i asa?
Sunt discutii libere, fiecare discuta despre ce vrea ai inteles?
Eu am voie sa fac topic si sa pun niste ss'uri cu tine. Toti suntem egali aici, daca se facea topic despre alta persoana nu mai dadeai T/C.
Ce eu daca injur pe server si ma pune cineva pe forum la discutii libere, cer T/C pentru ca apare limbaj indecent in conversatii? Aiurea, iti mai dai si mute singur 15 minute fara sa ti se faca reclamatie. Doamne ce bou de ce nu ti-ai dat dupa ce te-ai dat afk?
:lol:
Last edited by [VIP]Admir on Sun Dec 17, 2017 3:55 pm, edited 1 time in total.

Kizev
Posts: 1177

Re: Reclamatie [SGA]Kizev, aplica regulamentu in favoarea lu

Post by Kizev » Sun Dec 17, 2017 3:44 pm

Suferindul...
Vezi ca-s [GA], nu [SGA], asa ca-mi iau libertatea sa editez.

A, redai edit. Bine ma, enoriasule, ramane [SGA].

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Reclamatie [SGA]Kizev, aplica regulamentu in favoarea lu

Post by [a.d.m.]who » Mon Dec 18, 2017 10:44 pm

1. Nu e nimic grav , daca il cumpara ca nu il cere pe gratis, daca respectivul il da bine daca nu asta e , fiecare face ce vrea cu itemele lui .
2.Si-a dat mute ca o vazut ce limbaj neadecvat o avut .
3.A dat t/c ca sa nu apara replyuri cu jigniri sau certuri .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked