Dany

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Dany

Post by [VIP]Andru » Fri Jan 19, 2018 10:25 pm

Numele meu : [VIP]Andru
Nume vinovat : [SGA]Dany
Motiv : Impune o regula absurda la event. Anume "cine se misca din rand e eliminat". Pai daca avem voie sa impunem reguli la event, ok, dar asa absurditate? "Cine iese din rand map1", pai daca vreau sa dau click pe dovada cand o arati, si apas langa si mi se duce caracterul in fata, ce vina am? Sau cu ce deranjez eventul?

Dovada : https://imgur.com/a/gMV09

Doresc parerea lui [ADM]Who in legatura cu logica lui Dany, si o eventuala mustrare la adresa lui Dany. E absurd sa pui asa regula.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

ala212345678
Posts: 157

Re: Dany

Post by ala212345678 » Fri Jan 19, 2018 11:00 pm

ce absurd ma prostule, poate pe dansu il deranjeaza si l incurca cand e dezordine
ce ar fi ca la event la tn toti sa se miste de colo colo sa nu mai stii ce i cu tn

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Dany

Post by [Diva]Diabla » Fri Jan 19, 2018 11:16 pm

ala212345678 - warn .. ai 16-> ban :?

jake
Posts: 338

Re: Dany

Post by jake » Fri Jan 19, 2018 11:42 pm

[VIP]Andru wrote:Numele meu : [VIP]Andru
Nume vinovat : [SGA]Dany
Motiv : Impune o regula absurda la event. Anume "cine se misca din rand e eliminat". Pai daca avem voie sa impunem reguli la event, ok, dar asa absurditate? "Cine iese din rand map1", pai daca vreau sa dau click pe dovada cand o arati, si apas langa si mi se duce caracterul in fata, ce vina am? Sau cu ce deranjez eventul?

Dovada : https://imgur.com/a/gMV09

Doresc parerea lui [ADM]Who in legatura cu logica lui Dany, si o eventuala mustrare la adresa lui Dany. E absurd sa pui asa regula.
da ca tu nu ne zici daca mai iesim odata din rand suntem eliminati

Surv1valx
Posts: 2

Re: Dany

Post by Surv1valx » Sat Jan 20, 2018 1:39 am

[VIP]Andru wrote:Numele meu : [VIP]Andru
Nume vinovat : [SGA]Dany
Motiv : Impune o regula absurda la event. Anume "cine se misca din rand e eliminat". Pai daca avem voie sa impunem reguli la event, ok, dar asa absurditate? "Cine iese din rand map1", pai daca vreau sa dau click pe dovada cand o arati, si apas langa si mi se duce caracterul in fata, ce vina am? Sau cu ce deranjez eventul?

Dovada : https://imgur.com/a/gMV09

Doresc parerea lui [ADM]Who in legatura cu logica lui Dany, si o eventuala mustrare la adresa lui Dany. E absurd sa pui asa regula.

Esti ipocrit ba=))

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Dany

Post by [MOD]Lorena » Sat Jan 20, 2018 2:57 am

ştii cum e aia evenimentul lui, regula lui, dar totuşi asta e cam absurdă..mâine ,poimâine văd că pune şi regula" cine mai vorbeşte pleacă map 1", hai să nu exagerăm.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Dany

Post by Kizev » Sat Jan 20, 2018 3:02 am

[MISS]Lorena wrote:ştii cum e aia evenimentul lui, regula lui, dar totuşi asta e cam absurdă..mâine ,poimâine văd că pune şi regula" cine mai vorbeşte pleacă map 1", hai să nu exagerăm.
Am si zis, mi se pare ok ca ne impunem reguli, pentru bunul mers al eventului. Dar sa spui "cine iese din rand map 1" e exagerat. Pentru ca el cand pune dovada cu sticla, tre' sa apesi cu mouse-ul s-o vezi. Daca apesi din greseala pe jos si se duce caracterul afara din rand? Mergi map 1? Si oricum, daca iesi odata din rand, cu ce deranjezi eventul?

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: Dany

Post by [SGA]3s3 » Sat Jan 20, 2018 8:33 am

[VIP]Andru wrote:Numele meu : [VIP]Andru
Nume vinovat : [SGA]Dany
Motiv : Impune o regula absurda la event. Anume "cine se misca din rand e eliminat". Pai daca avem voie sa impunem reguli la event, ok, dar asa absurditate? "Cine iese din rand map1", pai daca vreau sa dau click pe dovada cand o arati, si apas langa si mi se duce caracterul in fata, ce vina am? Sau cu ce deranjez eventul?

Dovada : https://imgur.com/a/gMV09

Doresc parerea lui [ADM]Who in legatura cu logica lui Dany, si o eventuala mustrare la adresa lui Dany. E absurd sa pui asa regula.
Nu îmi place să mă bag unde nu știu ce s-a întâmplat, dar făcând parte din comunitatea asta și având ocazia să stau cu voi în minunea aia de confă pe skype vă cunosc pe fiecare în parte ce vă poate capu'. E normal să îi cauți nod în papură când toată ziua îl înjuri, ameninți, jigneşti si nu ești singuru' care face asta că probabil dacă ai fii ai vedea că ești penibil dar mai ai încă 2-3 prieteni care te încurajează (1 a venit și în reclamație cu lopata hotărât să-i sape groapa, urât din partea ei mai ales că e și fată ).
Revenind la reclamația ta, din un simplu print nu reiese mare lucru. Poate a dat regula pe moment că era prea mare harababură acolo. Toți se plimbau ca-n piață iar dacă Dany o să ia ban pentru regula de moment impusă eu o să fac tot posibilu' să particip la eventele tale și să fac ce mă taie capu.
Tocmai ce ziceam, ceri o eventuală mustrare pentru ca amenințările tale să nu fie în zadar. Acum o să te aperi spunând probabil că ești profet, nu ameninți, prezici viitoru.
Ce bună era regula aia de acum câțiva ani care spunea ceva de genu: Reclamațiile nefondate trag după sine pedepsirea reclamantului. Și bine ar fii să se pună din nou pentru că prea se umple forumu ăsta de reclamații care nu-și au rostu'.
#BigTits

ABC$S
Posts: 1

Re: Dany

Post by ABC$S » Sat Jan 20, 2018 11:28 am

[SGA]3s3 wrote:
[VIP]Andru wrote:Numele meu : [VIP]Andru
Nume vinovat : [SGA]Dany
Motiv : Impune o regula absurda la event. Anume "cine se misca din rand e eliminat". Pai daca avem voie sa impunem reguli la event, ok, dar asa absurditate? "Cine iese din rand map1", pai daca vreau sa dau click pe dovada cand o arati, si apas langa si mi se duce caracterul in fata, ce vina am? Sau cu ce deranjez eventul?

Dovada : https://imgur.com/a/gMV09

Doresc parerea lui [ADM]Who in legatura cu logica lui Dany, si o eventuala mustrare la adresa lui Dany. E absurd sa pui asa regula.
Nu îmi place să mă bag unde nu știu ce s-a întâmplat, dar făcând parte din comunitatea asta și având ocazia să stau cu voi în minunea aia de confă pe skype vă cunosc pe fiecare în parte ce vă poate capu'. E normal să îi cauți nod în papură când toată ziua îl înjuri, ameninți, jigneşti si nu ești singuru' care face asta că probabil dacă ai fii ai vedea că ești penibil dar mai ai încă 2-3 prieteni care te încurajează (1 a venit și în reclamație cu lopata hotărât să-i sape groapa, urât din partea ei mai ales că e și fată ).
Revenind la reclamația ta, din un simplu print nu reiese mare lucru. Poate a dat regula pe moment că era prea mare harababură acolo. Toți se plimbau ca-n piață iar dacă Dany o să ia ban pentru regula de moment impusă eu o să fac tot posibilu' să particip la eventele tale și să fac ce mă taie capu.
Tocmai ce ziceam, ceri o eventuală mustrare pentru ca amenințările tale să nu fie în zadar. Acum o să te aperi spunând probabil că ești profet, nu ameninți, prezici viitoru.
Ce bună era regula aia de acum câțiva ani care spunea ceva de genu: Reclamațiile nefondate trag după sine pedepsirea reclamantului. Și bine ar fii să se pună din nou pentru că prea se umple forumu ăsta de reclamații care nu-și au rostu'.
3.Nerespectarea regulilor impuse de organizatori/deranjarea evenimentului :
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 3h.
-A treia abatere: jail 6h.
Ba Andrule, cata nesimtire poti sa ai ma in tine? Tie cand ti se face o reclamatie cauti toate motivele sa te scoti. Nu ti se pare ma tu esti bun doar sa critici pe altii dar la tine nu te uiti? Eu asa vad la tine, si celd mai proaste reclamatii posibile. Sunteti mahniti de ura si invidie ma. Nu te-ai saturat ma de atatea reclamatii fara rost. Ca sa fim seriosi nici Who nu te ia in seama. Il pui pe Who sa se uite aici, sa piarda timpul cu tine pentru asta ma? Asta e motiv de reclamatie? Nu s-a aplicat nici macar sanctiune si chiar daca se aplica era data corect. La event se sta in rand nu se plimba in toata mapa.
Supararea ta e "daca apasam pe sticla si ma miscam? " coaie... Nu o sa te compari niciodata ma cu Dany.
Vezi ca urmatoarea ta abatere e de 30 de zile, O sa incep si eu iar cu reclamatii "d-alea proaste" cum spuneai tu, ma simt vinovat acum.

ala2123456789
Posts: 275

Re: Dany

Post by ala2123456789 » Sat Jan 20, 2018 4:39 pm

pana si eo cu vali faceam reclamatii pe motive mai solide
Image

Image

Locked