[SGA]Dany + juriul

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 06, 2018 3:25 pm

nu e cum zici tu, eu daca vedeam exemplu spus de mine + alte multe nemod aranjate frumos dadeam 10
dar am vazut magic cu v11, un exemplu -> groaznic

User avatar
ala123
Posts: 132

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by ala123 » Fri Apr 06, 2018 5:25 pm

[MISS]Diabla wrote:nu e cum zici tu, eu daca vedeam exemplu spus de mine + alte multe nemod aranjate frumos dadeam 10
dar am vazut magic cu v11, un exemplu -> groaznic
du te drc
???????????????????

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 06, 2018 5:35 pm

ala123

urmatorul warn luat se va cumula cu cel de acum
achitat


User avatar
ala123
Posts: 132

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by ala123 » Sat Apr 07, 2018 4:05 pm

personalizatu lu ala arata ca un rahat ma, magicu meu era cel mai fain da notele o fost date pe ochi frumosi
???????????????????

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by [SGA]Dany » Sun Apr 08, 2018 2:57 pm

Cum adică nu avem voie sa participăm cu perso ? Ce este rasismul acesta ? Ce este aceasta discriminare ? Personalizatul este un costum creat după bunul plac , nu există și nu o sa fie nici o regula in acest caz , dar nici nu am spus că nu aveți voie cu personalizat , in regulament scrie clar că nerespectarea regulilor impuse de organizator aduce abateri de jail 15m/3h/6h.
Repet! Eu n-am zis că nu-i voie cu personalizat !
Va rog nu mai faceți voi regulile evenimentului creat de mine și organizat împreună cu prieteni mei , dacă aveți sugestii le puteți lăsa la sugestii și sfaturi , daca aveți reclamație pe motiv bine întemeiat , va rog sa reclamație staff.ul care va deranjat , nu toată echipa !
Eu am cerut sa mi se dea doar numele si nota fiecarui player , nu si motivul.
Voi lasa aici dovada intregului eveniment: https://youtu.be/DxdIB3V9snE

voi lasa alta dovada ca aia a fost stearsa: https://www.youtube.com/watch?v=DwzG2PO ... e=youtu.be

Imi pare rau ca eu incerc sa fiu bun cu voi si imi faceti reclamatie , frumos! Foarte fruumos.
[ADM]Who wrote:Chestia care mie nu mi se pare ok ca dany +juriu , i-au lasat pe ceilalti din staff sa deranjeze eventul .
Nu stiu ce sa zic.. sa decida fifty ..
Ok , așteptam
Până atunci aș dorii să dau t/c. Până când o să răspundă [Owner]Fifty
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Dany + juriul

Post by [a.d.m.]who » Wed Apr 25, 2018 3:32 am


Fifty nu va avea timp sa ieie o decizie aspura acestei reclamati, asa ca o voi face eu .
Atata timp ca nu sa impus o regula la eveniment ca cei fara personalizate sau iteme modate nu au voie sa participe ,e pur si simplu normal sa vina cu ceea ce si-au achizitionat , este dreptul lor , de aceea si le-au procurat sa le foloseasca .
Au fost mai multe criterii dupa care sau luat juratii , nu doar aspectul .
Se poate cere si un event in care sa se participe si fara personalizate/iteme mod si atuni e altfel situatia si abia atunci era vorba de o favorizare !
Daca nu va e pe plac un eveniment pur si simplu nu participati , nu sunteti obligati .
Veniti cu ideii de evenimente pentru fiecare in parte cu personalizate, fara cu moduri fara , si vom incerca sa luam in considerare pe fiecare ,cat va fi posibil .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked