[ADM]Who

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
Haze
Posts: 32

[ADM]Who

Post by Haze » Sat Apr 21, 2018 9:54 pm

Imi cer scuze... Am avut probleme cu tastatura.Am incercat sa fac eventul cat de repede am putut, dar mi se bloca se butoanele tastaturi ,alte ori nu merge de loc. Am incercat sa fac tot ce pot avand in vedere ca e primul event si nu am vrut sa dezamacesc. si am incercat sa il termin. Daca voi lu supend imi asum TOT. [MISS]Aysis nu a avut nici o vina, si ii multumesc foarte mult ca ma ajuta. Tastatura, imi cumpar luni sau marti si nu pot intra pana atunci (acum sunt intrat de pe mobil). Multumesc.
Image

reynwznk
Posts: 9

Re: [ADM]Who

Post by reynwznk » Sat Apr 21, 2018 10:01 pm

[SGA]Haze wrote:Imi cer scuze... Am avut probleme cu tastatura.Am incercat sa fac eventul cat de repede am putut, dar mi se bloca se butoanele tastaturi ,alte ori nu merge de loc. Am incercat sa fac tot ce pot avand in vedere ca e primul event si nu am vrut sa dezamacesc. si am incercat sa il termin. Daca voi lu supend imi asum TOT. [MISS]Aysis nu a avut nici o vina, si ii multumesc foarte mult ca ma ajuta. Tastatura, imi cumpar luni sau marti si nu pot intra pana atunci (acum sunt intrat de pe mobil). Multumesc.

=))) alt sclav.

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: [ADM]Who

Post by badbadbadbadnr1 » Sat Apr 21, 2018 10:02 pm

te iert frt st linistit

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [ADM]Who

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 21, 2018 11:57 pm

[SGA]Haze wrote:Imi cer scuze... Am avut probleme cu tastatura.Am incercat sa fac eventul cat de repede am putut, dar mi se bloca se butoanele tastaturi ,alte ori nu merge de loc. Am incercat sa fac tot ce pot avand in vedere ca e primul event si nu am vrut sa dezamacesc. si am incercat sa il termin. Daca voi lu supend imi asum TOT. [MISS]Aysis nu a avut nici o vina, si ii multumesc foarte mult ca ma ajuta. Tastatura, imi cumpar luni sau marti si nu pot intra pana atunci (acum sunt intrat de pe mobil). Multumesc.
Doamne, cine plm ii pune ăștia pe ăștia în Staff? Doamne.... ba asta nu stie sa faca un topic pe forum, ce plm cauta in Staff? Dati-l în plm afara.

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [ADM]Who

Post by [a.d.m.]who » Wed Apr 25, 2018 3:05 am

[SGA]Haze wrote:Imi cer scuze... Am avut probleme cu tastatura.Am incercat sa fac eventul cat de repede am putut, dar mi se bloca se butoanele tastaturi ,alte ori nu merge de loc. Am incercat sa fac tot ce pot avand in vedere ca e primul event si nu am vrut sa dezamacesc. si am incercat sa il termin. Daca voi lu supend imi asum TOT. [MISS]Aysis nu a avut nici o vina, si ii multumesc foarte mult ca ma ajuta. Tastatura, imi cumpar luni sau marti si nu pot intra pana atunci (acum sunt intrat de pe mobil). Multumesc.
Sunt probleme ce apar neprevazute , dupa cum am raspuns si in reclamatie.
Daca se stia ca se va intampla ceva se anunta dinainte.
Se poate intampla oricui.
Noroc ca au putu colegii sa ne ajute sa se poate incheia eventul .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked