Comanda

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Comanda

Post by [VIP]Alan » Sun Apr 22, 2018 8:16 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]xAlan
► Nume vinovat : [VIP]Vali
► Motivul reclamaţiei: Mi-a dat /tr la OX imediat dupa ce mi-am dat jos itemele de pe mine+ de asta Hades putea sa ne lase si cu iteme pe noi, nu i-a spus lu' Vali cine nu da iteme in cateva secunde jos sa-i dai /tr, dar el fiind mai mic si mai bagacios a dat /tr nefondat. Mi-a dat /tr ca sa castige el eventul c-avea cont la ox. El trebuia sa dea /tr astora de au mai multe conturi sa nu castige ei ox-ul ca era mod si na.
► Dovada :-
Image

eium
Posts: 143

Re: Comanda

Post by eium » Sun Apr 22, 2018 9:09 pm

iti pun dovezile cat ajung acasa nepoate

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Comanda

Post by [VIP]Alan » Sun Apr 22, 2018 9:20 pm

Sper ca ai filmare, cand mi-am dat jos itemele si-apoi mi-ai dat tr. :? 8-)
Image

ala2123456789
Posts: 275

Re: Comanda

Post by ala2123456789 » Sun Apr 22, 2018 9:25 pm

tu aveai vreo 3,4 conturi la ox nu cred ca pierdeai cv. el nu avea niciun cont la ox, decat vip ul si dupa ce ti a dat tr aveai timp sa mai vii cu 10 conturi pana ce sa inchida oxu.
Image

Image

jake
Posts: 338

Re: Comanda

Post by jake » Sun Apr 22, 2018 10:31 pm

https://imgur.com/a/WT51qzr - am numart de la 10 pana la 1 si se vede si in print ca inca le aveai pe tine +++ ca te am mai avertizat odata dar tie iti face sa fai pe smecheru : https://imgur.com/a/3rX6y1e

eu n am auzit de regula asta facuta de hades, cica e asa *playerii trebuie sa dea itm jos DUPA ce incep intrebarile*, daca e asa in primu rand nu ai anuntat pe nimeni, eu n am auzit in viata mea de regula asta, sa mi aduci si mie o dovada ca o mai fost regula asta si la alte oxuri

na, daca who/fifty considera ca merit suspend pentru ca i am dat tr unui *smecheras* care nu isi dadea itemele jos la ox + ca mai era cu inca vreo 2-3 conturi intrat atunci eu o imi asum tot ce am facut

astept sa raspunda who/fifty

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Comanda

Post by [VIP]Alan » Sun Apr 22, 2018 10:55 pm

jake wrote:https://imgur.com/a/WT51qzr - am numart de la 10 pana la 1 si se vede si in print ca inca le aveai pe tine +++ ca te am mai avertizat odata dar tie iti face sa fai pe smecheru : https://imgur.com/a/3rX6y1e

eu n am auzit de regula asta facuta de hades, cica e asa *playerii trebuie sa dea itm jos DUPA ce incep intrebarile*, daca e asa in primu rand nu ai anuntat pe nimeni, eu n am auzit in viata mea de regula asta, sa mi aduci si mie o dovada ca o mai fost regula asta si la alte oxuri

na, daca who/fifty considera ca merit suspend pentru ca i am dat tr unui *smecheras* care nu isi dadea itemele jos la ox + ca mai era cu inca vreo 2-3 conturi intrat atunci eu o imi asum tot ce am facut

astept sa raspunda who/fifty
Ba, copile.. Ce minti ma?Pana ai terminat tu sa numeri alea 10 secunde impuse de tine,acolo mai mult de 5 secunde n-au fost, iar atunci cand ai ajuns la 1, imediat le-am dat jos. Da' normal ca tu n-ai mai prins aia, ca in timp ce scriai sa-mi dai kick, eu aveam jos iteme. Da' de ce n-ai prins si cand scriai /tr, sa fii vazut ca am iteme jos? Pai ce faci venisi tu sa faci regulile la ox-ul lui Hades?Termina ma copile cu astea, cand am avut iteme jos, dupa 2 secunde mi-ai dat /tr.Apropo, de ce n-ai facut screen si cand scriai numele meu de dn sa-l tragi? Daca tot ai pus screen decat cand ai terminat de numarat, si dupa ce am disparut. Erau mai multi care s-au luat de tine pe treaba asta ca aveam itemele jos cand mi-ai dat tr.
Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Comanda

Post by SamSunGs8 » Sun Apr 22, 2018 11:04 pm

Ba, copile.. Ce minti ma?Pana ai terminat tu sa numeri alea 10 secunde impuse de tine,acolo mai mult de 5 secunde n-au fost, iar atunci cand ai ajuns la 1, imediat le-am dat jos. Da' normal ca tu n-ai mai prins aia, ca in timp ce scriai sa-mi dai kick, eu aveam jos iteme. Da' de ce n-ai prins si cand scriai /tr, sa fii vazut ca am iteme jos? Pai ce faci venisi tu sa faci regulile la ox-ul lui Hades?Termina ma copile cu astea, cand am avut iteme jos, dupa 2 secunde mi-ai dat /tr.Apropo, de ce n-ai facut screen si cand scriai numele meu de dn sa-l tragi? Daca tot ai pus screen decat cand ai terminat de numarat, si dupa ce am disparut. Erau mai multi care s-au luat de tine pe treaba asta ca aveam itemele jos cand mi-ai dat tr.
Dar de ce nu ai dat ma itemele alea jos pana nu a ajuns la o secunda? De ce tot timpu` tu trebe sa faci pe scortosu` la fiecare eveniment in parte ca vezi doamne cine pla mea esti tu, un grasut din Craiova care nu a mai iesit din casa de cand s-a deschis Steel?
Te simti mai important ca altii ma? Atata timp cat esti la OX te supui regulilor la care se supun toti playerii, ca doar nu esti tu mai cu coarne.
Si nu cred eu ca Hades a avut ceva de comentat in legatura cu datul itemelor jos, nu mai cauta scuze.

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Comanda

Post by [a.d.m.]who » Wed Apr 25, 2018 3:15 am

Daca organizatorul evenimentului nu ti-a impus sa faci ceva anume,sa il ajuti ( sa dai kick , kill , tr,etc) , nu aplici reguli dupa tine , intrebi mai intai (pot sa le fac x la cei care nu respect?).
Ajuti doar atunci cand ti se cere !Nu cand ai tu imperisa ca asa trebuie deoarece se ajunge la situatii de genul, si iei suspend .
[VIP]Vali - suspend 24h .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked