staff minunat

Toate topicurile inchise se afla aici !
badbadbadbadnr1
Posts: 35

staff minunat

Post by badbadbadbadnr1 » Wed Apr 25, 2018 5:40 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Bad
► Nume vinovat : [SGA]Angel
► Motivul reclamaţiei: jail 7secunde de 2 ori + warp
► Dovada : https://imgur.com/I6TIFlU

- Vreau dovada cand Who zice ca vipi nu au voie sa ajute la ox.
- in caz ca nu stii regulamentu'

1.OX:folosirea de skilluri vizibile/stat pe mount/camuflaj:
-Prima abatere: kick .
-A doua abatere: jail 15m .
-A treia abatere: jail 1h.

2.Omoratul participantilor/organizatori:
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 6h.
-A treia abatere: jail permanent.

3.Nerespectarea regulilor impuse de organizatori/deranjarea evenimentului :
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 3h.
-A treia abatere: jail 6h.

4.Spectatorii:
-Prima abatere : jail 7 secunde.
-A doua abatere : jail 15m. (dacã reveniti )
Primul rãspuns este luat in considerare.
Nu aveti dreptul de a schimba rãspunsul.

Angel
Posts: 56

Re: staff minunat

Post by Angel » Wed Apr 25, 2018 5:50 pm

Bun sa iti spun ceva este eventul meu , regulile mele eu sunt organizatorul cum a spus si [ADM]Who respecti regulile impuse de catre organizator .
2.Am spus clar de la inceput VIP nu au voie spec la OX , si tu mai cu mot ai stat si ai comentat .
3.De cand staffu are nevoie de permisiune sa dea warp pe tine ? sa verifice si altele ?????? chiar nu o stiam pe asta
4.Nu numai tu ai fost si alti colegi de ai tai si altii au respectat ce am spus .
5.O sa uploadez videoul sa se vada si o sa dau T.C dupa ce pun video-ul sa nu mai existe si alte comentarii aiurea !
Image

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: staff minunat

Post by badbadbadbadnr1 » Wed Apr 25, 2018 5:51 pm

pune dovada bai , un screenshot in care who zice ca vipi sunt playeri obisnuiti si nu au voie la ox pentru ca asta zice un . de staff

edit by -Angel .
warn - by who + edit
Last edited by badbadbadbadnr1 on Wed Apr 25, 2018 6:08 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: staff minunat

Post by [MOD]Lorena » Wed Apr 25, 2018 5:54 pm

Da, eram organizatoare cu Angel, la eveniment şi a pus regula aia.
Asta zice regulamentul la eveniment citeşte punctul 3
1.OX:folosirea de skilluri vizibile/stat pe mount/camuflaj:
-Prima abatere: kick .
-A doua abatere: jail 15m .
-A treia abatere: jail 1h.

2.Omoratul participantilor/organizatori:
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 6h.
-A treia abatere: jail permanent.

3.Nerespectarea regulilor impuse de organizatori/deranjarea evenimentului :
-Prima abatere: jail 15m.
-A doua abatere: jail 3h.
-A treia abatere: jail 6h.

4.Spectatorii:
-Prima abatere : jail 7 secunde.
-A doua abatere : jail 15m. (dacã reveniti )
Primul rãspuns este luat in considerare.
Nu aveti dreptul de a schimba rãspunsul.
Dacă el aşa a spus , eu zic să se respecte . Cum este eventul lui, este regula lui, fiecare membru staff are reguli diferite .Te intrebi de ce a pus regula aia?uite d-aia exemplu: viewtopic.php?f=56&t=26497
O să aşteptăm răsăpunsul lui WHO.

Poftim dovada când pune regula aia. https://www.youtube.com/watch?v=E2ratT2 ... e=youtu.be


Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: staff minunat

Post by badbadbadbadnr1 » Wed Apr 25, 2018 6:05 pm

nu vad unde scrie ca vipu nu are voie sa ajute la ox, in regulamentu ala zice doar de eventele random nu de ox

Angel
Posts: 56

Re: staff minunat

Post by Angel » Wed Apr 25, 2018 6:08 pm

T/C punctul 4 , revin cu video eu si Lorena , eventul meu ,regulile mele voi le respectati si gata nu suntem batjocora nici carui VIP .
EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=RkxCua1Nj_U primul video , cea cu regula a pus Lorena si o sa mai vin cu o parte .
Image

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: staff minunat

Post by badbadbadbadnr1 » Wed Apr 25, 2018 7:51 pm

[SGA]Angel wrote:T/C punctul 4 , revin cu video eu si Lorena , eventul meu ,regulile mele voi le respectati si gata nu suntem batjocora nici carui VIP .
EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=RkxCua1Nj_U primul video , cea cu regula a pus Lorena si o sa mai vin cu o parte .

Tu nu intelegi ca eu ma pis pe videoclipu ala ?

vreau sa vad un screenshot in care who sau fifty o zis ca vipu nu are voie sa ajute la ox pentru ca asa zice x sau y

jake
Posts: 338

Re: staff minunat

Post by jake » Wed Apr 25, 2018 7:53 pm

cea mai mare prostie pe care am auzit o in viata mea

vipp-staff au voie sa asiste la oxuri chiar daca nu sunt ajutoare-organizatori atat timp cat nu incurca playerii-nu deranjeaza event
la restu eventelor poti decide daca vrei spectatori sau nu , da la ox n ai dreptu sa interzici vipilor stafilor care nu ajuta-organizeaza sa stea acolo
Last edited by jake on Wed Apr 25, 2018 7:55 pm, edited 1 time in total.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: staff minunat

Post by [VIP]Admir » Wed Apr 25, 2018 7:53 pm

[SGA]Angel wrote:T/C punctul 4 , revin cu video eu si Lorena , eventul meu ,regulile mele voi le respectati si gata nu suntem batjocora nici carui VIP .
EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=RkxCua1Nj_U primul video , cea cu regula a pus Lorena si o sa mai vin cu o parte .
Bai fata de talpa stii care e problema ta?
Hai ca iti spun eu. Esti prea prost ca sa iti dai seama ca absolut toate regulile necesare unui eveniment sunt trecute pe forum. Prin " nerespectarea regulilor impuse de organizator " se sub intelege ca el are liberă alegere de a scoate una din acele reguli. Aici vorbesc în general. Regulile tale de căcat cu " nu aveti voie să vorbiți sau fara VIP spectator la OX " alea nu sunt reguli ma penalule, nu se regăsesc nicăieri pe forum. Spune-mi si mie pe ce SV ai jucat tu si ai vazut ca de pe raspunsul gresit ii scoate direct în map1? D-aia e atât de mare ma arena aia, sa stea playeri în ea. Inteligentule! A pai daca tu esti figurant, si fitos, si cu basini la cur si nu lasi nici măcar VIP-i în mapa de OX, se numeste abuz bai blondo.

Mai lasa tu din arfele de staff pe server, ca VIP aia își cumpărau 5 conturi de staff pana acu bai saracule.

Dacă Stafful nu are nevoie de permisiunea sa dea warp pe playeri... ma gandesc si eu asa oare de motiv o avea nevoie?


Ia sa il întrebi Who cu ce motiv a dat warp, daca de permisiune n-are nevoie.

. mie nu imi făceai asa ca 2 ani ma certam cu tine . de .

Warn+edit - by who
Last edited by [VIP]Admir on Wed Apr 25, 2018 7:58 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Anime4Fun
Posts: 48

Re: staff minunat

Post by Anime4Fun » Wed Apr 25, 2018 7:56 pm

Păi dacă se fac reguli la ox sau alte evente dc avem regulament pe forum pt event?
Image

Locked