Dragu nostru adm who

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
vip bad nr1
Posts: 13

Dragu nostru adm who

Post by vip bad nr1 » Sun May 20, 2018 1:56 am

► Numele tău de caracter: vip bad
► Nume vinovat : [ADM]Who
► Motivul reclamaţiei: incompetent
► Dovada : ► viewtopic.php?f=56&t=26836

Cum am scris şi in reclamaţia anterioară : Tu citeşti reclamaţiile ? Sau dai un raspuns complet random.
Ţi-am spus clar ce înseamna gradul de "Designer".
E o părere personală despre portofoliul Ei, înţelegi ? sau trebuie să îţi desenez în paint o schiţă.
Draga ta [DSG]Miley şterge ce nu îi convine frate. Atâta timp cât e ceva public pe acest forum minunat de 2 bani, Eu cred ca toţi cei care ştiu măcar puţin photoshop sau After Effects (ceea ce designeru tău profesionist habar nu are cu ce se mănâncă) au dreptu la o părere, nu contează că cineva scrie "Trash" sau altcineva îi bagă o limbă în anus. Dacă nu accepţi părerile noastre de ce ţi-ai făcut un portofoliu ? Doar ca să dai Topic / closed când cineva îşi exprimă părerea liber faţă de portofoliul tău ?
Omule eu zic să te trezeşti puţin la realitate şi sa nu favorizăm aiurea , ok ?
Prinţesa ta are voie să ştearga şi mesajele membrilor Staff din portofoliul Ei pentru ca Ea consideră că un link cu o creaţie mult mai bună e o jignire la persona ei ?
Frate dacă eşti competent aşa cum vrei sa pari , vino cu un răspun foarte bun.
In caz contrar vreau să văd cum prinţesa ta care fura costume de pe alte metine şi se laudă că e mare designer , ia suspend .

BTW: Dacă faceţi costume degeaba luaţi şi voi [DSG] pe mt2steel.

A da, DSG nu e membru staff ci designer , competentule :lol:

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Dragu nostru adm who

Post by Mistic » Sun May 20, 2018 6:11 am

Ai dreptate si nu prea, Who nu avea cum sa lase un raspuns random, nici un om nu poate lasa un raspuns legat de un subiect fara sa-l citeasca macar in mare.
Si legat de Miley nici mie (si nu doar mie) nu mi se pare corect ca ea sa stearga toate mesajele care nu-i "convin" ei si sa lase T/C la portofoliu, cum toti care au il au deschis si cu raspunsuri bune sau rele. Legat de mesajul lasat de un staff si sters, era mesajul meu cand i-am spus ca mai are de mancat. Sa nu uitam ca eu am fost primul cu grad [DS] - Designer de pe Steel. Dar asta e, trebuie sa inveti sa faci diferenta intre critica si critica constructiva.
Reclamatia ta este 50% inutila.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Locked