[SGA]Marius

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
jake
Posts: 338

[SGA]Marius

Post by jake » Sun Jul 01, 2018 7:43 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Vali
► Nume vinovat : [SGA]Marius
► Motivul reclamaţiei: mute da nu stiu pentru ce..
► Dovada :

https://imgur.com/a/rcAessd , zicem acolo ceva de sanii lu lorena
nu stiu de ce mi a dat marius mute, nu mia dat ea pentru si imi dai tu ?
daca se simtea jignita imi zicea ea, dar ea stie ca eu glumesc ii mai zic babuta si de astea

wtf daca pentru asta se da mute...

User avatar
[VIP]Marius
Posts: 38
Location: Focsani

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Marius » Sun Jul 01, 2018 8:19 pm

Cum sa vorbești așa...... despre un staff și + de asta cum vorbești tu alții văd și încep sa vorbească și ei exact cum ai vorbit tu . Ți se pare normal ca tu fiind staff și unu sa zică de tine ceea ce ai zis tu de ea îți zic eu ca nu ți-ar conveni . T\C aici și rămâi cu mute poate altădată te înveți minte sa nu mai vorbești la adresa unui staff așa.
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Marius

Post by [a.d.m.]who » Sun Aug 12, 2018 2:17 am

► Motivul reclamaţiei: mute da nu stiu pentru ce..
zicem acolo ceva de sanii lu lorena
nu stiu de ce mi a dat marius mute, nu mia dat ea pentru si imi dai tu ?
daca se simtea jignita imi zicea ea, dar ea stie ca eu glumesc ii mai zic babuta si de astea.

Nu e ok sa zici nimic ofensator despre NIMENI , indiferent ca e Staff sau Player !
Daca voi doi va permiteti glume de genul intre voi , vorbiti sa le stiti voi doi gen unu langa altu in aceeasi mapa gen PM .Dar nu e normal sa scrii asa ceva pe striga despre nici o persoana indiferent de grad ,sex , varsta,nationalitate . Invatati sa va respectati in rasa masii de treaba ca suntem oameni cu constiinta,gandire. Daca nu noi cine naiba ?
Cum am mai zis daca glumiti intre voi asa , glumiti voi 2 , nu pe striga sa vada toti ca nu e frumo si de bun simnt .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked