[SGA]Marius

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

[SGA]Marius

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 01, 2018 10:24 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Kito
► Nume vinovat : [SGA]Marius
► Motivul reclamaţiei: Jigniri + Amenintari + T/C la topicuri fara sa puna dovada.
► Dovada : https://imgur.com/a/A085Atu

Exemplu de Staff.

Raspunde la reclamatii care nu ii apartin ( viewtopic.php?f=56&t=27285 ), Da T/C fara sa puna dovada chiar daca e obligat sa o faca ( viewtopic.php?f=9&t=27317 , viewtopic.php?f=56&t=27323) si pe langa asta, mai si jigneste si ameninta. Ca doar na, el e SGA si isi permite.

Apropo, tu dai mut pentru stelute dar tu ai voie sa le folosesti?

User avatar
[VIP]Marius
Posts: 38
Location: Focsani

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Marius » Sun Jul 01, 2018 10:34 pm

Dacă ești prost ma vezati de reclamațiile tale .dupa ce ca ești Prost de dai in gropi mai și puți
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 01, 2018 10:36 pm

[SGA]Marius wrote:Dacă ești prost ma vezati de reclamațiile tale .dupa ce ca ești Prost de dai in gropi mai și puți
Asa se vorbeste, da?
Frumos comportament.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 01, 2018 11:49 pm

[SGA]Marius wrote:Dacă ești prost ma vezati de reclamațiile tale .dupa ce ca ești Prost de dai in gropi mai și puți
Ba ia mai da-te în pizda ma-tii de arogant. Are dreptate omul, tu în reclamații si pe server jignesti mai mult decât reclamantul. Ce dracu esti asa tare în clanta frumusețe mica. În toate reclamațiile iti jignesti reclamantul. Ca e sau nu reclamatie inutilă tu nu trebuie sa jignesti. Fa-ti în morții ma-tii treaba si nu mai fi ipocrit. Și am observat cs de cand ai aparut, tu la toate reclamațiile tale spui ca sunt inutile sau nefondate. Păi cum ma bagamias puls în ma-ta aia strâmbă de a facut un strâmb ca tine, cum poti sa fii atât de arogant sa spui ca tu nu greșești niciodată cand te tine Fifty în staff din lipsa de personal si de playeri?
Na iti spun eu, esti vai de capul tau, esti praf la regulament, esti paralel cu serverul si cu forumul. Esti vai de steaua ta, nu esti bun de nimic. Sa vii sa iti predau eu regulamentul cap-coada. Sa te învăț si disciplina ca vad ca duci lipsa. Pana atunci schimba in plm avatarul ala daca vrei sa agati si tu o șamanca.

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]LL » Mon Jul 02, 2018 1:20 am

Mariusica te-a prins baietii cum ti-ai prins tu femeia de paste , sti ce zic nu ?
limbaju' ala ti-am mai spus si eu sa ti-l indrepti! Esti dur rau de tot tu , ti-ai vandut itemele sa iti iei staff si acum esti la pasu' de a pierde si staffu'
Cum a spus o data unu' din staff , va curatati prietene ! Angel s-a dus, urmezi tu licheao
Totusi daca patesti sa iei suspend sau permanent sa nu fi suparat ! macar ai mai mult timp de muncit sa cumperi farduri <3
Image

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: [SGA]Marius

Post by [MOD]Gambit » Mon Jul 02, 2018 1:48 am

Eu am luat ban 24h de la Fifty pe fostul SGA pentru ca "mi-am permis" sa ii spun lui [VIP]xDrake "toti va luati vipi da sunteti prosti de dati in gropi" in contextul ca habar n-au nimic legat de metin2steel.

Nu ti-e rusine ma zdreanto, pe langa ca nu faci NIMIC pentru server, ABSOLUT nimic, mai si vorbesti ca ultimu' jeg, pe tupeu. Ia mai da-te-n gatu' ma-tii de pervers ce esti
Image

User avatar
[VIP]Marius
Posts: 38
Location: Focsani

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Marius » Mon Jul 02, 2018 8:43 pm

Sa găsit cine sa vorbească admir plânge după SGA , LL EȘTI INFORMAT PROST DE LA LORENA ,rechinas tu ești degeaba
Image

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Shiroee » Tue Jul 03, 2018 8:55 am

Andru nu mai are SGA nu admir saracio =))

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: [SGA]Marius

Post by [MOD]Gambit » Tue Jul 03, 2018 3:22 pm

[VIP]Shiroee wrote:Andru nu mai are SGA nu admir saracio =))
Vezi prostule că am avut GA nu SGA când am luat remove. Și am luat pentru abateri mici și dese, nu pentru futaiuri imense de oameni proști pe care le face Marius sau altu'. Am luat ban pe motiv că am dat un jail pe care mi le asum și susțin ca fiind corect până în ziua de azi, mă doare n pulă de părerea celor care m au banat. Și când am făcut cerere unban, am cerut unban cu grad scos maxim vip sau Dn in loc de GA.
Image

Villa
Posts: 25

Re: [SGA]Marius

Post by Villa » Tue Jul 03, 2018 4:40 pm

Rechinas ... pare rau boss crede-ma.!
Ai putea s-o iei cum vrei tu darr eu ti-as da-o sus ptr ca nu degeaba ti se spune dinte de ork!
Oricum pana la urma ti-au facut un bine ca ti-au dat remove numai in cazu-l acesta vezi si tu lumea altfel :)):)):)).
Cum iti vine sa vorbesti bah animalule ? pai tu ai dat dovada de sga ma? Du-te dracu si nu mai plange fu,tu,ti pe ma-ta si pe bunica-ta-n gura de fraier prost.

Locked