[SGA]Marius

Toate topicurile inchise se afla aici !
Angel
Posts: 56

Re: [SGA]Marius

Post by Angel » Tue Jul 03, 2018 11:05 pm

[VIP]LL , eu m-am dus ? din a se duce si a ma lasa e multa diferenta :) eu am ales sa nu mai joc , nu am fost dat afara din staff s-aui alte cacaturi nu-mi mai aduce numele in reclamatii domnule Emilian , intai vezi-ti de anii aia tai care ii ai si de munca ta nu ma ifute timpul pe aici in pula mea ca vorbesti ampulea la anii tai ar trebuii sa-ti vezi de treaba ta sa-ti faci o viata nu sa-ti futi timpul aici, dar se vede ce esti defapt , un ipocrit si un terminat care isi petrece viata in metin ca altceva nu ai , si sa nu te aud ca tu ai viata si alte cacaturi ca nu am vazut la tine decat sa stai pe metin si vorbe goale . Asa ca te rog frumos , nu-mi mai aduce numele la reclamatii :P Nu m-am dus , eu m-am lasat pur si simplu ;) si daca ar fi sa-ti fac o surpriza sa reapar cum ar fi ? :PEu cred ca te-ai oftica si ar trebuii sa-ti stergi acest comentariu de nimic .
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [SGA]Marius

Post by [VIP]Admir » Wed Jul 04, 2018 12:35 am

[SGA]Marius wrote:Sa găsit cine sa vorbească admir plânge după SGA , LL EȘTI INFORMAT PROST DE LA LORENA ,rechinas tu ești degeaba
Eu mi-am aruncat toate itemele din respect pentru playeri. Nu le-am vandut ca sa imi iau SGA ca tine. Si nu plâng eu după SGA ca doar n-o sa dau acum 400 de lei ca sa stau cu 5 playeri în mapa. Sanchi, gândește si tu nu fi prost. Stai sa vedem ce schimbări se fac. Sa te ferească dumnezeu să fim colegi de camera, încă nu ma cunosti nici 1%.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [SGA]Marius

Post by [MOD]Lorena » Sun Jul 08, 2018 5:30 pm

Aveti warn si t/c pana raspunde un superior.
Frumos limbaj senior Marius bravo..
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [SGA]Marius

Post by [a.d.m.]who » Sun Aug 12, 2018 3:19 am

► Motivul reclamaţiei: Jigniri + Amenintari + T/C la topicuri fara sa puna dovada.
Pentru neatasarea de dovezi la reclamatii + inchidrea lor si mutate la rezolvate fara a fi rezolvate + limbaj + amenintari , [SGA]Marius primeste 4 zile suspend .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked