Reclama vip marko

Toate topicurile inchise se afla aici !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclama

Post by [VIP]Admir » Wed Jul 04, 2018 12:03 am

[SGA]Angel wrote:Ba eu ma pis pe familia si pe neamul tau , nu am luat suspend :)))) eu m-am lasat ma terminat de viata care esti si cum de au avut dreptate in reclamatii daca eu inca aveam staffu ba omule mai lasa dracu forumu ca nu-i de tine ;) , nu dau dreptate la reclamatiile astea eu doar intervin unde esti tu cu gura mare un borac din Teleorman sa zic mai asa ca asta esti un borac pe calculator tari in gura in pula mea de infecti ce suntei v-ati luat lumea-ncap , foameo care esti , te rog nu mai comenta ca aduci mucegai aici
Ce tare în clanta esti, brotac pe calculator auzi :lol: ho ma dracu boschetarule ca nu vorbesti cu tovarășii tai de pe metin. Usor dracu ca ti se sparge vre-o vena la cap. Ai impresii proaste despre mine. Dar spun care-i diferenta dintre mine și tine? Eu te jignesc pentru ce esti pe joc nu pentru cine esti in realitate asa ca usor cu textele astea ca nu ma impresionezi. N-ai cu ce nu de alta, ok băiețel? Sper ca ne-am inteles, fără viata personală.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Reclama

Post by [VIP]Andru » Wed Jul 04, 2018 1:29 am

Admire, lasa-mi un mesaj pe wapp : 0752113160
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Reclama vip marko

Post by [a.d.m.]who » Sun Aug 12, 2018 2:46 am

Intai vom verifica depre ce comert este vorba pe server sau intre servere , iar cat despre reclama nu stiu ce sa zic , ca a zis numele in sensul despre ce era vorba in acele dovezi ,nu a facuto ca, mama ce srevar e ala, sau haideti acolo .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked