[SGA]Dany - Incompetenta.

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

[SGA]Dany - Incompetenta.

Post by [VIP]Andru » Sat Jul 21, 2018 8:38 pm

8-) Numele tau de caracter: [VIP]Andru

:? Nume vinovat : [SGA]Dany

:?: Motivul reclamatiei: Domnul Dany este online pe SGA. Ii dau frumos pm, respectuos, sa rezolve o problema in care [VIP]Haylin, un VIP instrainat, se da drept detinatoarea contului si fura o gramada de iteme. I-am sugerat sa ia masurile pe care ar trebui sa le ia un staff, el fiind singurul on :
-sa anunte playerii pe global ca VIPul ala e instrainat, nu cineva cunoscut lor, sa nu-i mai dea iteme
-sa bage VIPul in jail permanent, ca sa nu mai aibe acces sa fure. [exemplu, lui [VIP]Ade i-au fost furate : school brown 115 / summer BR 115 / Clopot Jal 60 / V11 nemod / Wizzard 50 / Clopot Rubin 50]

Ce face staff-ul sa impiedice astfel de lucruri :

Raspunde de pe VIP la "uita-te pe sga" cu "gura ba grasule"

Doresc sa stiu ce parere are conducerea Metin2Steel despre asta. De oameni de astia aveti voi nevoie ?

Si ma pis pe cine zice "ce ai ma, ti-e ciuda ca tu nu mai ai staff si faci reclamatii?". Nu frate, fac reclamatii cand vad jegosi ca Dany.

:!: Dovada :

https://i.imgur.com/1f0OA7a.jpg

N-am cerut T/C, mai voiam sa adaug chestii la reclamatie si mi-ai inchis-o in nas. Nu te sfii, las-o deschisa, ca o refac de 100 de ori.

Topicu' se inchide la cererea autorului sau cand stafful ajunge la concluzia ca autorul e lamurit. Eu nu-s lamurit. Ti-am pus cateva intrebari, la care sa raspunzi, dog.

Te reclam pentru atitudine, te reclam pentru ca nici macar nu ti-ai dat silinta sa zici "bine frate, vorbesc cu fifty", nimic. Ma doare-n cur ca ti-e blocat SGA-u' in bug, internet si numarul lui Fifty le ai, si tot nu faci nimic sa opresti VIPu' ala sa fure. ;)


CUM MINTI MA CA TI-E BLOCAT [SGA]u IN CH99 LA LV 50, CAND NU E BUG PE SERVER SI TU ESTI /G SU PE INVIZIBIL? =)))))))


Who, vizioneaza asta :

https://youtu.be/IlRakc6qP5s

Din nou, n-am putut raspunde, ca mi-ai inchis reclamatia in nas. Asta ramane deschisa pana raspunde Who, si daca o fac de 15 ori.

Cat timp esti online, iti poti da level 250 si sa pleci din ch99. Nu exista nimic de ce vorbesti tu, singurele 2 buguri ch99 sunt cand :

1. cel din ch99 nu-i vede pe cei din ch1-2-3 online, si nici ei pe el.
2. cand se buguieste total caracterul la lv sub 100, si nu mai poti intra DELOC pe el. Asa ca nu tot minti, mincinosule.


TE TEMI DE SUSPEND CA DRACU' DE TAMAIE, CA STII CA ESTI CU MUSCA PE CACIULA.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

jake
Posts: 338

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by jake » Sun Jul 22, 2018 8:30 pm

grasu pwli mele vezi ca dacal mai iei atat pe dany in gura il ajungi pe alan

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by #Infanteriq# » Sun Jul 22, 2018 10:26 pm

jake wrote:grasu pwli mele vezi ca dacal mai iei atat pe dany in gura il ajungi pe alan
vali copilu' ploii , ma pupacios de fund ce esti , ca de cand te stii doar pe "dreapta" ai cunoscut o , ai vzt ca dany s a facut samanca si ce sa zici si tu , gata fufu* direct....
Image
Suge-ma !
Image

jake
Posts: 338

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by jake » Sun Jul 22, 2018 10:37 pm

cum esti ma pizdo pe joc in pizda mati? hai ma pwla la 8 diseara in desert daca esti tare in pizda mati

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by #Infanteriq# » Sun Jul 22, 2018 10:47 pm

jake wrote:cum esti ma pizdo pe joc in pizda mati? hai ma pwla la 8 diseara in desert daca esti tare in pizda mati
:lol: :lol: :lol: usor ma jeane sa nu ti rupic cv vena de duce la creierul ala de nu l ai
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[SGA]Dream
Posts: 59

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by [SGA]Dream » Wed Jul 25, 2018 12:42 pm

Iar plângi și te tai? :lol:

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by #Infanteriq# » Wed Jul 25, 2018 12:47 pm

Se poate zice si asa :o :lol: :lol: :lol:
Image
Suge-ma !
Image

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Jul 26, 2018 12:39 pm

Domnule VIP Andru fost lingator de anusuri, actual mancator de cacat, echipa metin 2 steel nu raspunde de itemele furate. Fie ca ii dai lu iubi, unui prieten, lu frate-tu, lu tac-tu sau lu ma-ta e pe raspunderea ta asa ca reclamatie inutila.

Villa
Posts: 25

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by Villa » Fri Jul 27, 2018 2:50 am

Andrule... fost bautor de pis.at actual mancator de ca.cat smr tu ma ca nu plangi ? stiu ca ai fi vrut sa-i fi dat tu jail ti-e dor... dar tu n-o sa mai cauti in staff u asta prostule.
Dany prost,cum ii spui tu e in staff,Mistic ca intra odata pe luna e si el, Senzor odata pe luna.. mai e si el in staff, majoritatea sunt incompetenti cum ii faci tu ... darr cum se face ca au inca staff iar tu nu?
Ce sa mai zic omule... mi e mila de Andru asta dar stai lin man o sa fie soare si pe burta ta oppsss ... pe strada ta... mancatorule de ca.cat ce ej haydy pa ba sclav

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: [SGA]Dany - Incompetenta.

Post by [SGA]Dany » Wed Aug 01, 2018 9:44 pm

[VIP]Andru wrote: 8-) Numele tau de caracter: [VIP]Andru

:? Nume vinovat : [SGA]Dany

:?: Motivul reclamatiei: Domnul Dany este online pe SGA. Ii dau frumos pm, respectuos, sa rezolve o problema in care [VIP]Haylin, un VIP instrainat, se da drept detinatoarea contului si fura o gramada de iteme. I-am sugerat sa ia masurile pe care ar trebui sa le ia un staff, el fiind singurul on :
-sa anunte playerii pe global ca VIPul ala e instrainat, nu cineva cunoscut lor, sa nu-i mai dea iteme
-sa bage VIPul in jail permanent, ca sa nu mai aibe acces sa fure. [exemplu, lui [VIP]Ade i-au fost furate : school brown 115 / summer BR 115 / Clopot Jal 60 / V11 nemod / Wizzard 50 / Clopot Rubin 50]

Ce face staff-ul sa impiedice astfel de lucruri :

Raspunde de pe VIP la "uita-te pe sga" cu "gura ba grasule"

Doresc sa stiu ce parere are conducerea Metin2Steel despre asta. De oameni de astia aveti voi nevoie ?

Si ma pis pe cine zice "ce ai ma, ti-e ciuda ca tu nu mai ai staff si faci reclamatii?". Nu frate, fac reclamatii cand vad jegosi ca Dany.

:!: Dovada :

https://i.imgur.com/1f0OA7a.jpg

N-am cerut T/C, mai voiam sa adaug chestii la reclamatie si mi-ai inchis-o in nas. Nu te sfii, las-o deschisa, ca o refac de 100 de ori.

Topicu' se inchide la cererea autorului sau cand stafful ajunge la concluzia ca autorul e lamurit. Eu nu-s lamurit. Ti-am pus cateva intrebari, la care sa raspunzi, dog.

Te reclam pentru atitudine, te reclam pentru ca nici macar nu ti-ai dat silinta sa zici "bine frate, vorbesc cu fifty", nimic. Ma doare-n cur ca ti-e blocat SGA-u' in bug, internet si numarul lui Fifty le ai, si tot nu faci nimic sa opresti VIPu' ala sa fure. ;)


CUM MINTI MA CA TI-E BLOCAT [SGA]u IN CH99 LA LV 50, CAND NU E BUG PE SERVER SI TU ESTI /G SU PE INVIZIBIL? =)))))))


Who, vizioneaza asta :

https://youtu.be/IlRakc6qP5s

Din nou, n-am putut raspunde, ca mi-ai inchis reclamatia in nas. Asta ramane deschisa pana raspunde Who, si daca o fac de 15 ori.

Cat timp esti online, iti poti da level 250 si sa pleci din ch99. Nu exista nimic de ce vorbesti tu, singurele 2 buguri ch99 sunt cand :

1. cel din ch99 nu-i vede pe cei din ch1-2-3 online, si nici ei pe el.
2. cand se buguieste total caracterul la lv sub 100, si nu mai poti intra DELOC pe el. Asa ca nu tot minti, mincinosule.


TE TEMI DE SUSPEND CA DRACU' DE TAMAIE, CA STII CA ESTI CU MUSCA PE CACIULA.
Toți care au comentat fara să fiți implicați au "warn"
Zic de Bugul asta : https://youtu.be/wAm09etMNZo
Image

Locked