Teapa [SGA]HAZE

Toate topicurile inchise se afla aici !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Teapa [SGA]HAZE

Post by [VIP]Admir » Tue Jul 31, 2018 11:50 am

Nu arată nicăieri. Băiatu nu are toate dovezile pentru ca a donat pe incredere si nu a găsit un rost în a face print'uri. Dacă există vre-o urma de suspiciune nu mai dona. E clar ca omu i-a donat acei bani lui Haze ăsta. După cum vedeți Haze nici macar nu se apara in aceasta reclamatie.
Cam atât poate sa gândească el. Sa dea 100 de euro pe 10 euro. A crezut ca el e deștept si playerul e prost. Ca nu stie sa faca o reclamatie. Dar sindromul Down lovește dinou în rândul membrilor staff si dovedeste inca odata ca playerii sunt mult peste nivelul unor membri. Adică Haze asta nici macar nu stie sa posteze pe forum. Face dublu post ca un prost.
Ti-a cerut id-ul de skype pentru a-ti face donația nu ca sa-ti cerșească iteme si sa te acuze de furt. Sunt puține cazurile cand playerii încearcă hoții cu membri staff, iar asta nu e unul dintre ele. Haze eu zic sa te duci in morții ma-tii sa mai faci odata anii aia de scoala ca vad ca de tine nu s-a prins nimic. Tu gândesti doar 4 secunde în viitor.
Hot mai prost decât tine n-am văzut în viața mea.

User avatar
Haze
Posts: 32

Re: Teapa [SGA]HAZE

Post by Haze » Tue Jul 31, 2018 5:22 pm

[VIP]Admir wrote:Nu arată nicăieri. Băiatu nu are toate dovezile pentru ca a donat pe incredere si nu a găsit un rost în a face print'uri. Dacă există vre-o urma de suspiciune nu mai dona. E clar ca omu i-a donat acei bani lui Haze ăsta. După cum vedeți Haze nici macar nu se apara in aceasta reclamatie.
Cam atât poate sa gândească el. Sa dea 100 de euro pe 10 euro. A crezut ca el e deștept si playerul e prost. Ca nu stie sa faca o reclamatie. Dar sindromul Down lovește dinou în rândul membrilor staff si dovedeste inca odata ca playerii sunt mult peste nivelul unor membri. Adică Haze asta nici macar nu stie sa posteze pe forum. Face dublu post ca un prost.
Ti-a cerut id-ul de skype pentru a-ti face donația nu ca sa-ti cerșească iteme si sa te acuze de furt. Sunt puține cazurile cand playerii încearcă hoții cu membri staff, iar asta nu e unul dintre ele. Haze eu zic sa te duci in morții ma-tii sa mai faci odata anii aia de scoala ca vad ca de tine nu s-a prins nimic. Tu gândesti doar 4 secunde în viitor.
Hot mai prost decât tine n-am văzut în viața mea.
Pai sa puna dovezi de pe skype/fb frate. Nu ca face print la email si gata,cica mi-a donat 10e. Daca stiu ca sunt nevinovat nu e nevoie sa ma apar.
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Teapa [SGA]HAZE

Post by [a.d.m.]who » Tue Aug 21, 2018 10:36 pm

► Nume vinovat : [SGA]Haze
► Motivul reclamaţiei: mi-a zis ca pot dona la el i-am dat bani si nu mi-a dat nimic ...

Informatiile despre donatii le gasesti pe forum , la fel cum ai cautat sa faci reclamatie poti cauta si cum se doneaza .
[SGA]haze are contul suspendat .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked