[DSG]Miley - abuz de grad

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: [DSG]Miley - abuz de grad

Post by AriehBaws » Mon Aug 06, 2018 5:44 pm

Multumesc pentru redeschidere.
Image
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [DSG]Miley - abuz de grad

Post by [a.d.m.]who » Wed Aug 22, 2018 12:08 am

► Nume vinovat : [DSG]Miley
► Motivul reclamaţiei:Mute aiurea,am pus un simplu f.m.m fara sa specific o persoana sau sa vorbesc cu cineva.

Se da mute INCLUSIV pentru prescurtari , CHIAR DACA sunt sau nu adresate cuiva dupa cum spune si in regulamentul principal, dar pentru ca ai vip se da timpul precizat in regulamentul de la VIP , deci miley a procedat corect , asa ca nu mai profitati voi de alte scuze pentru a folosi astfel de limbaj.
Sa citeasca si cei care NU dau pt ca respectivu e VIP , ca nu inseamna ca daca ai vip esti scutit de prescurtari sau alte cele.
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [DSG]Miley - abuz de grad

Post by [a.d.m.]who » Wed Aug 22, 2018 1:49 am

[ADM]Who wrote:► Nume vinovat : [DSG]Miley
► Motivul reclamaţiei:Mute aiurea,am pus un simplu f.m.m fara sa specific o persoana sau sa vorbesc cu cineva.

Se da mute INCLUSIV pentru prescurtari , CHIAR DACA sunt sau nu adresate cuiva dupa cum spune si in regulamentul principal, dar pentru ca ai vip se da timpul precizat in regulamentul de la VIP , deci miley a procedat corect , asa ca nu mai profitati voi de alte scuze pentru a folosi astfel de limbaj.
Sa citeasca si cei care NU dau pt ca respectivu e VIP , ca nu inseamna ca daca ai vip esti scutit de prescurtari sau alte cele.

Aici am gresit eu !
Se da mute inclusiv pentru prescuratri , dar doar cele care sunt adresate unei persoane .
Daca nu sunt adresate cuiva , nu se pedepseste . Imi cer scuze , am inteles gresit . Prin urmare Miley primeste suspend .

Injurii/Jigniri adresate playerilor ,se pedepsesc prescurtarile, stelutele, inlocuirea cu alte litere sau cifre indiferent daca apar nume sau nu .


"Sau nu" asta se refera daca nu apare numele in propozitia in care e si injuratura/jignirea si totusi tu aveai o conversatie cu cineva si te adresai lui/ei.
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked