Reclamatie [SGM]Hades

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
madaDUD
Posts: 7

Reclamatie [SGM]Hades

Post by madaDUD » Sat Sep 01, 2018 3:27 pm

► Numele tău de caracter:MadaDUD
► Nume vinovat :[SGM]Hades
► Motivul reclamaţiei: Verisorul meu a intrat pe cont, si cica l-ar fi fraierit pe Terupnugluma, apoi dupa 3 saptamani s-a trezit terupnugluma sa vorbeasca cu Hades, si m-a teleportat acolo unde donezi si imi spunea ,, dai-i gheata inapoi, vrei sa iti spun si bns etc, apoi m-a pus sa aleg jail sau sa ii dau armura, si nu am ales nimic, apoi i-am spus ca il filmez, tocmai ce scoteam telefonul din buzunar, si cand a auzit ca il filmez am primit jail instant.. ieri seara am si donat, nu este normal asa ceva, mai ales ca nu are nici macar o dovada ca a i-am furat ceva, iar nu este vina mea ca el a acceptat trade apoi dupa 3 saptamani se trezeste sa il aduca pe hades, vreau sa primesc dovezile si eu, car sa se ia masuri, si daca este vina mea,sa fiu acuzat macar pe drept, nu ca il cunoaste el pe hades si ma baga la jail fara sa aiba dovada asupra mea... sper sa intelegeti ce am transmis aici, si sper sa se rezolve,daca am gresit numele lu' hades imi pare rau, Multumesc
► Dovada https://imgur.com/a/yUVhXTf
( Ma puteti contacta pe caracterul IDUDI este atlt carecter dupa cont.
Last edited by madaDUD on Sat Sep 01, 2018 3:41 pm, edited 1 time in total.

santal123
Posts: 216

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by santal123 » Sat Sep 01, 2018 3:40 pm

Nu mi se pare corect ce face hades cam abuzeaza de comenzi, de unde pana unde are el dreptu sa se bage in negoturile astea intre playeri, daca aluia i s a parut o afacere buna pe moment si a dat accept la negot asta nu iti da tie niciun drept sa l tragi dp 3 săptămâni si sa i ceri itemu respectiv si sa l acuzi de furt doar pt ca ti a spus un prieten deal tau hades, daca a furat pune si o dovada ca aici nu mergi pe incredere de unde nu sti ca minte ala hades, ia pune o dovada cv cum ca a furat hades

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by SamSunGs8 » Sat Sep 01, 2018 3:40 pm

Ba mai da-va-n pu*a mea de incapabili. De ce rasa voastra da-ti ma jail aiurea? Daca ratatu` ala a dat ACCEPT, ce pu*a mea de furt visati?
Ai uitat regulamentu` ma Hades?
a. Membri STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
Intelgi tu treaba asta ma? Dintre toti membrii Staff, tu esti singuru` cu curu-n sus care face chestii de genu. De ce oare?
Sunt altii care CHIAR fura, si primesc DOAR JAIL PE UN CARACTER (nici de cum ban IP), dupa care isi muta itemele.
Dar sa dai jail permanent pentru o gheata ma? Intra in rasa ta pe metin ca iti dau eu gheata moka sa ii dai aluia, dar nu mai da jail aiurea doar pentru ca ai tu SGM.

Dupa ce ca sunt 10 playeri on in fiecare zi, te-ai trezit tu sa le dai jail si la aia, pentru o gheata furata acum un an.
Daca vin eu sa-ti zic ca m-a furat unu` acum 3 saptamani ce faci? Ii dai jail si la ala fara nici o dovada?

Bine in pu*a mea ca da-ti T/C pe forum daca nu respecta unu modelu, dar voi ca nu aveti dovezii e ok.

madaDUD
Posts: 7

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by madaDUD » Sat Sep 01, 2018 3:43 pm

gheata era mod 70% imi cer scuze ca nu am secificat

catal3124
Posts: 4

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by catal3124 » Sat Sep 01, 2018 3:58 pm

poza e facuta de mine cu telefonu il stiu pe Mada si stiu ca nu a facut nimic
Nu mi sa parut normal ce i sa intamplat totu-l pe nedrept si fara dovada

madaDUD
Posts: 7

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by madaDUD » Sat Sep 01, 2018 8:15 pm

nu te contrazic, dar daca eu sunt vinovat suport consecintele. dar daca nu sunt vinovat ar trebui sa fie trasi amandoi la raspundere

NoRiX
Posts: 9

Re: Reclamatie [SGM]Hades

Post by NoRiX » Sat Sep 01, 2018 10:11 pm

Nu este normal sa ia jail doar pentru ca terup aa acceptat sper ca mada sa fie recompensat el nu se mai poate juca de cateva zile doar pentru ca un admin hotareste ce sa faca fara dovezi si nu cred ca este furt ce a facut varu lui de 11 ani in plus eu nu am vazut moduri in plus decat ce a donat el si ce i-am mai dat eu 1 sper ca hades sa citeasca regulamentu sau sa ia remove

Locked