[SGA]Alex

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

[SGA]Alex

Post by valycmwlove99 » Sun Oct 21, 2018 12:53 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Mein
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: Mute pentru ca am zis cuvantul ,,Prost"Care nu a fost adresat , vreau sa il invatati si pe el regulameuntul ,pentru ca face abuz de comenzi ,si nu vreau sa imi dea nimeni tc in afara de /Fifty ,[ADM]HWo ,Vreau ca ei sa imi explice daca eu nu am dreptate ,iar daca mi se va face tc voi mai deschide topil de N ori si ii voi face reclamatie si celui care va face asa ceva ! Am ajuns sa isi bata mebri staf joc de noi.!
► Dovada :https://imgur.com/a/Li5mm2n

User avatar
Boef
Posts: 115

Re: [SGA]Alex

Post by Boef » Sun Oct 21, 2018 2:06 pm

Doamne ce reclamatie.. scuze ma ca ma bag dar tu esti mai prost ca noaptea
Astea s motive coae de reclamati? Mori pt un mute coae da te n pl mea
Uite asa sa stricat serverul cu bulangi ca tine si x si y pistoalelor cu apa ce sunteti

santal123
Posts: 216

Re: [SGA]Alex

Post by santal123 » Sun Oct 21, 2018 2:11 pm

Boef wrote:Doamne ce reclamatie.. scuze ma ca ma bag dar tu esti mai prost ca noaptea
Astea s motive coae de reclamati? Mori pt un mute coae da te n pl mea
Uite asa sa stricat serverul cu bulangi ca tine si x si y pistoalelor cu apa ce sunteti
Wa taci dreq ca dacati zice de accident nu mai vb tu sti cat avea la ora ma

User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

Re: [SGA]Alex

Post by valycmwlove99 » Sun Oct 21, 2018 3:43 pm

Frate eu zic sa taci ca nu este prima data cand ei fac asta ! Alan a fost bagat in jail fara motiv ieri in loc sa primeasca mute

santal123
Posts: 216

Re: [SGA]Alex

Post by santal123 » Sun Oct 21, 2018 4:49 pm

valycmwlove99 wrote:Frate eu zic sa taci ca nu este prima data cand ei fac asta ! Alan a fost bagat in jail fara motiv ieri in loc sa primeasca mute

Bos zi de acident sa vezi cum tace

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: [SGA]Alex

Post by Beibi stiu ca vrei » Sun Oct 21, 2018 4:56 pm

valycmwlove99 wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]Mein
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: Mute pentru ca am zis cuvantul ,,Prost"Care nu a fost adresat , vreau sa il invatati si pe el regulameuntul ,pentru ca face abuz de comenzi ,si nu vreau sa imi dea nimeni tc in afara de /Fifty ,[ADM]HWo ,Vreau ca ei sa imi explice daca eu nu am dreptate ,iar daca mi se va face tc voi mai deschide topil de N ori si ii voi face reclamatie si celui care va face asa ceva ! Am ajuns sa isi bata mebri staf joc de noi.!
► Dovada :https://imgur.com/a/Li5mm2n
Ba ce prost ești, uite un exemplu, e adresat! Când zici "ce idee proastă" sau "e un context prost" abia atunci nu e adresat, prostule care ești tu prost cu toți proștii nației tale de proști și cu proasta care s-a înmulțit cu prostu care a dat naștere prostului ăstuia care face reclamații prostilor.

santal123
Posts: 216

Re: [SGA]Alex

Post by santal123 » Sun Oct 21, 2018 5:41 pm

Beibi stiu ca vrei wrote:
valycmwlove99 wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]Mein
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: Mute pentru ca am zis cuvantul ,,Prost"Care nu a fost adresat , vreau sa il invatati si pe el regulameuntul ,pentru ca face abuz de comenzi ,si nu vreau sa imi dea nimeni tc in afara de /Fifty ,[ADM]HWo ,Vreau ca ei sa imi explice daca eu nu am dreptate ,iar daca mi se va face tc voi mai deschide topil de N ori si ii voi face reclamatie si celui care va face asa ceva ! Am ajuns sa isi bata mebri staf joc de noi.!
► Dovada :https://imgur.com/a/Li5mm2n
Ba ce prost ești, uite un exemplu, e adresat! Când zici "ce idee proastă" sau "e un context prost" abia atunci nu e adresat, prostule care ești tu prost cu toți proștii nației tale de proști și cu proasta care s-a înmulțit cu prostu care a dat naștere prostului ăstuia care face reclamații prostilor.

Ba esti prost? Taci si lasal sa ne zica decaccident

santal123
Posts: 216

Re: [SGA]Alex

Post by santal123 » Sun Oct 21, 2018 7:25 pm

ala1234 wrote:santeti prosti ue stati ca va povestesc eo osca era pi drum conducea si il urmarea milita osca avea 200 la ora si o facut un viraj sio intrat intrun semafor cu 200 si lo luat pi sus si nustiu cum pintro minune el doar sio crapat baia de ulei sio botito oleaca in fata va dati seama 200 la ora so pogorat dumnezeu si lo ajutat

zi si ceo facut dupa ma

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: [SGA]Alex

Post by DeepInYourMouth » Sun Oct 21, 2018 10:43 pm

valycmwlove99 wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]Mein
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: Mute pentru ca am zis cuvantul ,,Prost"Care nu a fost adresat , vreau sa il invatati si pe el regulameuntul ,pentru ca face abuz de comenzi ,si nu vreau sa imi dea nimeni tc in afara de /Fifty ,[ADM]HWo ,Vreau ca ei sa imi explice daca eu nu am dreptate ,iar daca mi se va face tc voi mai deschide topil de N ori si ii voi face reclamatie si celui care va face asa ceva ! Am ajuns sa isi bata mebri staf joc de noi.!
► Dovada :https://imgur.com/a/Li5mm2n
tu esti tarzan ala dupa skype ma? f m m de periculos ce poza ai zici ca ai 15 ani.ti-ai facut poza in baie la mall ma?Acasa ai Wc doar in fundul gradinii ca.mi.ai pl de zdreanta zi-le ma si la astia cum ai supravietuit accidentului cu 200 la ora cu caruta beli.mi.ai pla din cotor sa te fac aviator

User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

Re: [SGA]Alex

Post by valycmwlove99 » Sun Oct 21, 2018 11:49 pm

Aaa deci voi ierati moldoveni cu jail ca prosti :))) ba Moldoveni prosti ati lu-at sapunul cu voi :))))

Locked