Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Alan » Mon Oct 22, 2018 3:35 pm

Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 5:31 pm

[VIP]Alan wrote:Ba depravatu' dracu, la ce scrii acolo [VIP]Alan, daca nu eram pe cont? Ba lesinatu' dracu care esti, ce vrei tu de fapt? Sa luam noi ban pentru "injurii?" ca aseara ne amenintai ca o sa vedem noi, cum o sa plangem ca Thor dupa unban pe forum. Pai cine esti tu ma lachetele dracu' sa ti-o arzi asa prost? Al dracu' prost, baneaza pe cineva vrea el acu', caca-m-as pe tine sa ma cac de wc-u. :lol: :lol:
Si unde-i amenintarea ma spartule? :lol: :lol:
Eu ti-am zis de ban pentru simplu` fapt ca aici: viewtopic.php?f=66&t=28339 ai primit 24h si tu habar nu aveai dupa cum reiese din prorpiile tale screenuri :lol: :lol:
Iar din moment ce injuri un membru` staff, propui altor playerii sa NU mai joace pe steel, eu ti-as da ban 4ever. Scapam serveru` de un disperat care 24/7 e cu pu*a in gura si injura pe oricine prinde pe server.

P.S: Un warn la prost, n-a auzit de butonu` de "edit".

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Admir » Tue Oct 23, 2018 9:46 am

" Scăpăm " ...hmm, care voi? :lol: De tine ar trebuie sa scape serverul. Nu de playeri care au de 2x activitatea ta si banii tai donații. Săracule, gata te-ai facut si tu cățel? Ai inceput sa faci si tu reclamații la playeri ca sa ii înfunzi? Nu mai esti baietas cand iti ia tot serverul morții în pula?
Ba diarie esti o tarfa de om :lol: Dacă iti baga unu muie pe server imediat ii faci reclamație. Exact ca tarfele. Mai te dai si băiat în plm. Mars in plm ca d-aia te fute toti in gura, ca esti un anonim, urat, unu care îi e rusine cu corpul lui, care are gesturi feminine. Plm zici Kito si tragi apa la WC.
Ba du-te in morții ma-tii nu ti-e rusine cu tine? Tu nici pe skype n-ai tupeu sa vorbesti. Tu înjuri doar în tastatura martalogule. Pentru tine s-au făcut melodiile despre șmecheri în tastatura. Iubita ta virtuală ce mai face? Ne-o dai sa o futem si noi? Promit că ti-o trimit inapoi doar o muie sa ii dau ca la ce fata are zici ca-i desenata cu stânga. Si tu... cred ca esti desenat cu piciorul în plm... ti-ai dracu de metinari :lol:

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Tue Oct 23, 2018 11:42 am

[VIP]Admir wrote:" Scăpăm " ...hmm, care voi? :lol: De tine ar trebuie sa scape serverul. Nu de playeri care au de 2x activitatea ta si banii tai donații. Săracule, gata te-ai facut si tu cățel? Ai inceput sa faci si tu reclamații la playeri ca sa ii înfunzi? Nu mai esti baietas cand iti ia tot serverul morții în pula?
Ba diarie esti o tarfa de om :lol: Dacă iti baga unu muie pe server imediat ii faci reclamație. Exact ca tarfele. Mai te dai si băiat în plm. Mars in plm ca d-aia te fute toti in gura, ca esti un anonim, urat, unu care îi e rusine cu corpul lui, care are gesturi feminine. Plm zici Kito si tragi apa la WC.
Ba du-te in morții ma-tii nu ti-e rusine cu tine? Tu nici pe skype n-ai tupeu sa vorbesti. Tu înjuri doar în tastatura martalogule. Pentru tine s-au făcut melodiile despre șmecheri în tastatura. Iubita ta virtuală ce mai face? Ne-o dai sa o futem si noi? Promit că ti-o trimit inapoi doar o muie sa ii dau ca la ce fata are zici ca-i desenata cu stânga. Si tu... cred ca esti desenat cu piciorul în plm... ti-ai dracu de metinari :lol:
Da pe tine cine te stie ma Admira? :lol:
Nu se da nimeni baiat, nu stiu care dintre noi facea topicuri la "Discutii Libere" ca si-a cumparat "iarba" si cu stema de la BMW in background :lol: :lol:
Nu stiu care dintre noi se lauda cu o coaja de 6000 pe forum :lol: :lol:

Umbla o poza cu tine la discutii libere in trecut si isi bateau toti pu*la de tine acolo (o sa o caut, poate o gasesc sa rada si cei noi), un negru (ca si Alan de altfel). Cat despre Skype, m-am rugat de sclavu` de Alan 4 luni sa-mi dea accept si el zicea "Nu am WI-FI", iar acum vine sa faca gura pentru simplu` fapt ca nu am net ? :lol: :lol:

Atat am avut de zis despre tine. Ti-am dat prea multa atentie si te-nveti :o

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Admir » Wed Oct 24, 2018 10:11 am

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:" Scăpăm " ...hmm, care voi? :lol: De tine ar trebuie sa scape serverul. Nu de playeri care au de 2x activitatea ta si banii tai donații. Săracule, gata te-ai facut si tu cățel? Ai inceput sa faci si tu reclamații la playeri ca sa ii înfunzi? Nu mai esti baietas cand iti ia tot serverul morții în pula?
Ba diarie esti o tarfa de om :lol: Dacă iti baga unu muie pe server imediat ii faci reclamație. Exact ca tarfele. Mai te dai si băiat în plm. Mars in plm ca d-aia te fute toti in gura, ca esti un anonim, urat, unu care îi e rusine cu corpul lui, care are gesturi feminine. Plm zici Kito si tragi apa la WC.
Ba du-te in morții ma-tii nu ti-e rusine cu tine? Tu nici pe skype n-ai tupeu sa vorbesti. Tu înjuri doar în tastatura martalogule. Pentru tine s-au făcut melodiile despre șmecheri în tastatura. Iubita ta virtuală ce mai face? Ne-o dai sa o futem si noi? Promit că ti-o trimit inapoi doar o muie sa ii dau ca la ce fata are zici ca-i desenata cu stânga. Si tu... cred ca esti desenat cu piciorul în plm... ti-ai dracu de metinari :lol:
Da pe tine cine te stie ma Admira? :lol:
Nu se da nimeni baiat, nu stiu care dintre noi facea topicuri la "Discutii Libere" ca si-a cumparat "iarba" si cu stema de la BMW in background :lol: :lol:
Nu stiu care dintre noi se lauda cu o coaja de 6000 pe forum :lol: :lol:

Umbla o poza cu tine la discutii libere in trecut si isi bateau toti pu*la de tine acolo (o sa o caut, poate o gasesc sa rada si cei noi), un negru (ca si Alan de altfel). Cat despre Skype, m-am rugat de sclavu` de Alan 4 luni sa-mi dea accept si el zicea "Nu am WI-FI", iar acum vine sa faca gura pentru simplu` fapt ca nu am net ? :lol: :lol:

Atat am avut de zis despre tine. Ti-am dat prea multa atentie si te-nveti :o
Ba flocii de la cur, pe mine ma stie 3 sferturi de server. Si aici vorbesc de aia capabili sa poarte o cearta baieteste. Sunt si fete care intra pe skype si si înjură mai frumos decat tine. E normal sa nu ma stii tu si papagalii tai aparuti acum 2 luni pe server. Voi sunteti cea mai proastă generație de playeri si membri staff a serverului. Ti-am zis, m-am certat cu pizde mai tupeiste decât tine pe serverul asta.
Si daca făceam topicuri la discuții libere e fix problema mea, e diferenta intre a te lauda si a arata ceva. În caz că nu ti-ai dat seama topicul nu a fost pentru tine sau ăștia ca tine, nu a fost ca sa ma laud la voi. Ma pis pe tine daca ai impresia ca m-am gândit la voi cand am postat. Topicul a fost pentru anumite persoane care cunosc si n-au vazut asta ca pe o lauda, nu ma laud la prieteni boss. Dar repet, esti prea prost sa privesti lucrurile din alta perspectiva.
Poze cu mine au circulat datorită anumitor zdrențe ca tine care iau căcatu de pe ei si incearca sa il arunce pe altcineva. Dar asta nu inseamna ca m-am ferit cu cine sunt. Am purtat foarte mult timp avatar cu poza mea, am vorbit cu foarte mulți cu video pe skype si am dat poze la foarte mulți. Asta pentru ca mie nu mi-e rușine cu mine cum iti tie.
Cat despre skype, ce tot insisti pe situația cu Alan cand te-am invitat de atâtea ori sa stai de vorbă cu mine, ti-am dat skype de 2 ori si te-ai ascuns pana s-au pierdut reply-urile pe forum si apoi ai venit ca un câine sa spui ca nu ai vazut nici un user de skype cand tocmai tu mi l-ai cerut. Vrei sa iti aduc aminte cand te-a invitat si Sophie si ai refuzat-o? Si cu ea ti-a fost frică să intri pe skype ca fata aia oricum are mai mult sânge în instalație decât ai tu.
Dacă Alan nu a vrut să intre cu tine de frica, tu cu mine sau cu Sophie de ce n-ai vrut să intri? Papagalule termina dracu cu abureala asta de clasa a 9-a. Daca tu esti prost si lipsit de raționament nu ne crede si pe noi la fel boss.
Si ai grija cu avatarul ala, ca într-o zi prietenii tai carora le dai poza (dacă există) or sa iti faca figura, si sa vezi ce o sa isi bată lumea pula de pozele tale. Eu o sa fiu primul care o sa iti dau teroare.
Dar pana atunci poate ma distrez putin cu pozele lu strâmba aia cu care iti dai emoții. Sa imi bat putin pula de ea pe tot internetul. Si sa ii spun ca nu imi place tupeul tau de prost gust. Sa vedem daca ii place sa fie cârpa serverului din cauza ta 8-)
Understand boss? Daca esti smecher si o dai în poze, o dam si noi. Sa vezi ce edit-ari smechere stiu sa fac 8-) intreaba băieții

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [MOD]Lorena » Wed Oct 24, 2018 1:07 pm

Au warn cei care au injurat pe aici+comentat aiurea, cât despre reclamație, nu le mai pot da warn+mute pentru jigniri deoarece suntem in data de 24 și trebuiau pedepsiți atunci, in data respectivă dar cum nimeni nu a văzut reclamația să o rezolve... acum e prea târziu. Cât despe "ameninţarea cu kick, dacă nu a făcut-o nu e o ameninţare nu s-a intâmplat nimic"
Cât despre "işi indeamnă prietenii să nu mai joace" , respectivul incă joacă şi nu cred că l-a obligat nimeni să nu o mai facă , ei sunt prieteni şi pot glumii intre ei "bă jymy, nu intra mă azi" nu e o indemnare să nu mia joace etc. hai să nu mai facem reclamaţii şi să inflorim una şi alta, imi pare rău că nu-i pot pedepsii pe cei vinovaţi pentru limbaj.

Văd că ai scris şi numele de [SGA]Alex pe jos, dar la vinovaţi nu există, dacă ai ceva ce te-a nemulţumit la Alex, te rog să-i faci reclamaţie separat t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked