Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 1:29 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Kito
► Nume vinovat : [Dn]Xenon ([VIP]Alan) / [VIP]Divin / [VIP]Main
► Motivul reclamaţiei:
[Dn]Xenon ([VIP]Alan) - Jigniri adresate unui membru Staff (Mistic) + amenintare cu kick + isi indeamna prietenii sa nu mai joace pe server.
[VIP]Divin - jigniri adresate unui membru Staff
[VIP]Main - jigniri adresate unui membru Staff
► Dovada : https://imgur.com/a/UeqfUjh

App, Eu stiam ca membrii staff nu se "amesteca" in treburi de genu`, nu e asa [SGA]Alex?


Tin sa precizez ca Xenon a avut warn azi dupa ora 00:00.

User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by valycmwlove99 » Mon Oct 22, 2018 1:36 am

Bai catel arata si tu unde am folosit Jigniri care sa fie adresate
Nu am injurat pe cineva am zis aleatoriu , asa ca taci din gura ca asest Raport este nefondat!

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 1:42 am

valycmwlove99 wrote:Bai catel arata si tu unde am folosit Jigniri care sa fie adresate
Nu am injurat pe cineva am zis aleatoriu , asa ca taci din gura ca asest Raport este nefondat!
Zi sa mori tu? :lol: :lol:

Uite aici, smecheras: https://imgur.com/ycKL4oV - "Ba Mistic, Esti cel mai mare sclav de pe server, esti un nimic, esti un 0"

Din dex: " SCLAV, -Ă, sclavi, -e, s. m. și f. Persoană lipsită de orice drepturi, aflată în proprietatea deplină a unui stăpân pentru care muncește; rob. ♦ Fig. Persoană care satisface orbește și servil voința altuia ♦ Fig. Persoană care își subordonează integral voința sau acțiunile unei pasiuni, unei dogme, unui viciu etc. – Din lat. sclavus. Cf. fr. esclave. "

Alte nelamuriri?

User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by valycmwlove99 » Mon Oct 22, 2018 2:03 am

Zice ala care ii poarta poza lui Alan la profil pe mine macar ma cunosc toti cand tu iti ascunzi fata nici tarfa de Shamanca ta nu te cunoaste drq :))) Nimic ai fost nimic ai ramas o umbra a ceea ce iti doresti sa fi arunci vorbe arata frate fapte hai sa intram amandoi pe ce vrei tu pe camera :)) atunci sa comentezi in fata mea tarfa mica

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 2:18 am

valycmwlove99 wrote:Zice ala care ii poarta poza lui Alan la profil pe mine macar ma cunosc toti cand tu iti ascunzi fata nici tarfa de Shamanca ta nu te cunoaste drq :))) Nimic ai fost nimic ai ramas o umbra a ceea ce iti doresti sa fi arunci vorbe arata frate fapte hai sa intram amandoi pe ce vrei tu pe camera :)) atunci sa comentezi in fata mea tarfa mica
Ce dracu` tot zici tu acolo ma? :lol: :lol:
Exprima-te dracu` in Romaneste sa te inteleaga toata lumea, "mafiotu`" drq.

Sa-ti explic si tie, sa nu mori prost. In primu` rand esti pe un server de metin. Nu are nici o treaba cu realitatea. Si daca-ti dau web, ce? Te apuci sa dai la*a ?

Inteleg ca nu a iesit referendumul, dar ai gresit persoana.

User avatar
valycmwlove99
Posts: 14

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by valycmwlove99 » Mon Oct 22, 2018 2:26 am

Ia mai uitate odata ce ai scris ca imi zici mie ca sunt analfabet :)))

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 2:27 am

valycmwlove99 wrote:Ia mai uitate odata ce ai scris ca imi zici mie ca sunt analfabet :)))
Pai poate ma corectezi tu, ce zici? Te bagi?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 22, 2018 9:59 am

[VIP]Kito wrote:
valycmwlove99 wrote:Zice ala care ii poarta poza lui Alan la profil pe mine macar ma cunosc toti cand tu iti ascunzi fata nici tarfa de Shamanca ta nu te cunoaste drq :))) Nimic ai fost nimic ai ramas o umbra a ceea ce iti doresti sa fi arunci vorbe arata frate fapte hai sa intram amandoi pe ce vrei tu pe camera :)) atunci sa comentezi in fata mea tarfa mica
Ce dracu` tot zici tu acolo ma? :lol: :lol:
Exprima-te dracu` in Romaneste sa te inteleaga toata lumea, "mafiotu`" drq.

Sa-ti explic si tie, sa nu mori prost. In primu` rand esti pe un server de metin. Nu are nici o treaba cu realitatea. Si daca-ti dau web, ce? Te apuci sa dai la*a ?
Usor ma dracu ce ai? Ce atata limba română ca tu scrii "românește" cu majusculă si pui virgule si semnul întrebării pe unde te taie pe tine capu, apostroful ala baga-l jn cur si pe urma da-l pe la gura.
Ortografia ta e praf bai băiatule tu pui semne de punctuație sa dai impresia ca stii ce faci dar habar nu ai. Dacă te intreb de ce ai pus cratima în " daca-ti " habar nu ai. Tu pui ampulea nu stii reguli nu stii nimic.
Vai de p**la ta si de româna ta.

Tu ai uitat cand sufereai pe forum si făceai greva foamei? Ai uitat cand făceai topicuri ca e serverul de căcat si ca nu se merita sa te joci si sa donezi?

Înainte să mai caracterizezi alte persoane gandeste-te ca tie iti e rusine cu corpul tău si d-aia nu are nimeni poze cu tine. Dacă aveai ceva de arătat poate aveai si tu avatar cu tine. Eu cred ca tu esti mai urat decat Alan.
Apropo, foamea, vezi ca tu trebuia sa iei ban de mult pentru avatarul tau viewtopic.php?f=67&t=27800 citeste punctul 1.
Ai warn de la [SGA]Alex

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Kito » Mon Oct 22, 2018 10:56 am

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
valycmwlove99 wrote:Zice ala care ii poarta poza lui Alan la profil pe mine macar ma cunosc toti cand tu iti ascunzi fata nici tarfa de Shamanca ta nu te cunoaste drq :))) Nimic ai fost nimic ai ramas o umbra a ceea ce iti doresti sa fi arunci vorbe arata frate fapte hai sa intram amandoi pe ce vrei tu pe camera :)) atunci sa comentezi in fata mea tarfa mica
Ce dracu` tot zici tu acolo ma? :lol: :lol:
Exprima-te dracu` in Romaneste sa te inteleaga toata lumea, "mafiotu`" drq.

Sa-ti explic si tie, sa nu mori prost. In primu` rand esti pe un server de metin. Nu are nici o treaba cu realitatea. Si daca-ti dau web, ce? Te apuci sa dai la*a ?
Usor ma dracu ce ai? Ce atata limba română ca tu scrii "românește" cu majusculă si pui virgule si semnul întrebării pe unde te taie pe tine capu, apostroful ala baga-l jn cur si pe urma da-l pe la gura.
Ortografia ta e praf bai băiatule tu pui semne de punctuație sa dai impresia ca stii ce faci dar habar nu ai. Dacă te intreb de ce ai pus cratima în " daca-ti " habar nu ai. Tu pui ampulea nu stii reguli nu stii nimic.
Vai de pula ta si de româna ta.

Tu ai uitat cand sufereai pe forum si făceai greva foamei? Ai uitat cand făceai topicuri ca e serverul de căcat si ca nu se merita sa te joci si sa donezi?

Înainte să mai caracterizezi alte persoane gandeste-te ca tie iti e rusine cu corpul tău si d-aia nu are nimeni poze cu tine. Dacă aveai ceva de arătat poate aveai si tu avatar cu tine. Eu cred ca tu esti mai urat decat Alan.
Apropo, foamea, vezi ca tu trebuia sa iei ban de mult pentru avatarul tau viewtopic.php?f=67&t=27800 citeste punctul 1.
Băi ăsta care ține evidența forumului, iar bați din gură pe aici să te afli în treabă?
Dacă nu îți dau ție si lu' Alan poze înseamnă că nu dau la nimeni? Păi da, pentru că voi doi in general sunteți niște "nimeni". S-a trezit marele șofer pe dubă sa facă sulă mare pe forum :lol:
Cât despre avatar, cine e în el să iau ban? :lol:
Alan zice că nu e el așa că nu mai mânca rahat, ăsta care livrează legume la aprozar.

P.S: Să-i dea cineva un warn comentatorului ăsta de ocazie că n-are nici o treabă cu subiectul. Își exprimă public ura care o are față de mine :lol:

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Reclamatie [Dn[Xenon / [VIP]Divin / [VIP]Main

Post by [VIP]Alan » Mon Oct 22, 2018 3:24 pm

Ba depravatu' dracu, la ce scrii acolo [VIP]Alan, daca nu eram pe cont? Ba lesinatu' dracu care esti, ce vrei tu de fapt? Sa luam noi ban pentru "injurii?" ca aseara ne amenintai ca o sa vedem noi, cum o sa plangem ca Thor dupa unban pe forum. Pai cine esti tu ma lachetele dracu' sa ti-o arzi asa prost? Al dracu' prost, baneaza pe cineva vrea el acu', caca-m-as pe tine sa ma cac de wc-u. :lol: :lol:
Image

Locked