Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de ( Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator)
    • XtremeAlex

Germany
      • 9 Dum Apr 17, 2016 12:19 pm

Mesaj #11

Nu are rost sa faceti nimic, oricum Steel a devenit plictiseala. Nu mai joc pe server de 1 an de zile, am dat absolut toate modurile la playeri (peste 20 de moduri 150%). Si nu mi-e jena ca le-am dat, oricum eu le-am furat :)). Am spart sute de conturi, si luam de pe ele moduri la greu. Faza e ca de cand e chestia cu moduri multe, s`a lasat lumea. Admini peste admini si vipi peste vipi, prea multi. Toti sunt increzuti si cu nasul pe sus si se dau jmecheri cu averea din joc. Penibil. Nu mai e Steel ca si acum cativa ani, din pacate. Mai intru din cand in cand pe forum, am intrat acum dupa 1 an de zile si vazui topicu asta. Na asta da. Mult noroc no-liferi.

Lăsaţi-vă de manele, că vă face sănătoşi!
    • iLaur

''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''
      • 327 Mie Ian 06, 2016 2:58 pm

Mesaj #12

aia123 scrie:nu se compara in veci ce ai facut tu cu adea cu ce am fct eu cu dream

oricum, bv c ai incercat

Mor coae =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ţi se văd reclamele de la '' Titan Gel'' loţiunea pentru mărire. De la 15 cm la 20 =))))))))))) Încearcă şi tu chiar acum =))))))))))))))))))))))))

http://imgur.com/a/fmIdM

Imagine

Sunt #N1
      Sunt #N1
      Sunt #N1
      Îmbracă-mă-n aur
    • [VIP]Adea

R. ♡ A.
      • 1886 Mie Iun 24, 2015 1:54 pm

Mesaj #13

[SGA]Kizev scrie:Eu si [VIP]Adea ne inscriem in campanie cu urmatorul dans huh :oops: :lol: :lol: https://youtu.be/4P9YVMaeKBo

Prostea , eu credeam ca glumesti...dc esti prost prostea? :twisted:

Imagine
      Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..

Imagine
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 1125 Lun Iul 25, 2016 8:58 pm

Mesaj #14

[SGA]Kizev scrie:Eu si [VIP]Adea ne inscriem in campanie cu urmatorul dans huh :oops: :lol: :lol: https://youtu.be/4P9YVMaeKBo

Ţi se văd reclamele de la '' Titan Gel'' loţiunea pentru mărire. De la 15 cm la 20 =))))))))))) Încearcă şi tu chiar acum =))))))))))))))))))))))))

Imagine[/quote]

Morrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol: Coa3 stii ca google iti baga reclame in functie de ce cauti tu... De exemplu daca tu cauti o masina, iti baga reclame cu masini pe olx, etc alte site'uri. Daca tu cauti remedii pentru marirea penisului, e normal ca google sa-ti dea reclame despre asta. Acele reclame nu sunt aleatorii. Nu sunt puse acolo la intamplare

" NU SE INVARTE ROATA, CAND SE INVARTE BANU "
      " NU SE INVARTE TREABA, DE NU O INVARTE GOLANU "
    • [DS]Mistic

Site Admin
      I came like a king, now i'm a legend.
      • 50 Mar Iun 13, 2017 9:26 am

Mesaj #15

[VIP]Admir scrie:

Imagine

Morrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol: Coa3 stii ca google iti baga reclame in functie de ce cauti tu... De exemplu daca tu cauti o masina, iti baga reclame cu masini pe olx, etc alte site'uri. Daca tu cauti remedii pentru marirea penisului, e normal ca google sa-ti dea reclame despre asta. Acele reclame nu sunt aleatorii. Nu sunt puse acolo la intamplare[/quote]

:)))))))))))))) L-ai prins jegosule

"Ei zic că toate-s la fel, de multe ori le dau dreptate
      Până găsesc una bună şi mai bună că toate."

Imagine
    • zzzJ0k3rzzz

zzzJ0k3rzzz
      • 260 Vin Apr 01, 2016 2:31 pm

Mesaj #16

Inca mai sunt oameni care nu folosesc ad block ?.... :ugeek:

Imagine
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 1125 Lun Iul 25, 2016 8:58 pm

Mesaj #18

[DS]Mistic scrie:
      [VIP]Admir scrie:

Imagine

Morrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol: Coa3 stii ca google iti baga reclame in functie de ce cauti tu... De exemplu daca tu cauti o masina, iti baga reclame cu masini pe olx, etc alte site'uri. Daca tu cauti remedii pentru marirea penisului, e normal ca google sa-ti dea reclame despre asta. Acele reclame nu sunt aleatorii. Nu sunt puse acolo la intamplare

:)))))))))))))) L-ai prins jegosule[/quote]

Mancamiai pl fisticule :lol: :lol: :lol:

" NU SE INVARTE ROATA, CAND SE INVARTE BANU "
      " NU SE INVARTE TREABA, DE NU O INVARTE GOLANU "

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 2 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum