aaaaaaaaaaaaaaa

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
Stephaan.......
Posts: 199

aaaaaaaaaaaaaaa

Post by Stephaan....... » Mon Jul 17, 2017 10:13 pm

Frt..........Metin2Steel devine din ce in ce mai plictisitor...bagati sisteme noi, atractive....ca devine din ce in ce mai plictisitor?Ce faci pe el?A da, dai anunt ca prostu' pe chat ca vinzi moduri si d-astea...ar fi bine sa se dea rr la conturi, si celor care au avut moduri sa li se dea site in schimb..dar nu la cei cu 100 de moduri sa li se dea 100 site, sa li se dea mai putin..si sa fie un pvm mediu-hard, si lvl maxim 120..sa muncim pt iteme.
-----Image
Nu vei fi niciodata lup daca iti petreci timpul cu javrele.


Image

Image


https://ibb.co/c3yjPk

Benjamin
Posts: 26

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by Benjamin » Mon Jul 17, 2017 10:36 pm

sunt 100 de servere pvm hard-mediu, pa
dc citesti asta... du te ma drc

User avatar
iLaur
Posts: 368
Location: ''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by iLaur » Mon Jul 17, 2017 10:44 pm

Construirea unui nou server, de exemplu sv2.metin2steel.in, care să fie un pvm easy, medium sau hard, după preferinţele staff-ului, aşa o să fie o '' comunitate'' , fără moduri, iar playerii care donează să nu aibă niciun avantaj în faţa celui care nu donează şi farmează 15 zile.

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by [VIP]Adea » Mon Jul 17, 2017 11:10 pm

Stephaan....... wrote:Frt..........Metin2Steel devine din ce in ce mai plictisitor...bagati sisteme noi, atractive....ca devine din ce in ce mai plictisitor?Ce faci pe el?A da, dai anunt ca prostu' pe chat ca vinzi moduri si d-astea...ar fi bine sa se dea rr la conturi, si celor care au avut moduri sa li se dea site in schimb..dar nu la cei cu 100 de moduri sa li se dea 100 site, sa li se dea mai putin..si sa fie un pvm mediu-hard, si lvl maxim 120..sa muncim pt iteme.
Daca se da rr la conturi dupa faci topic sa facem ceva ca nu sunt playeri :)) (contra oricum)
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

KQLY
Posts: 40

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by KQLY » Tue Jul 18, 2017 12:08 am

Stephaan....... wrote:Frt..........Metin2Steel devine din ce in ce mai plictisitor...bagati sisteme noi, atractive....ca devine din ce in ce mai plictisitor?Ce faci pe el?A da, dai anunt ca prostu' pe chat ca vinzi moduri si d-astea...ar fi bine sa se dea rr la conturi, si celor care au avut moduri sa li se dea site in schimb..dar nu la cei cu 100 de moduri sa li se dea 100 site, sa li se dea mai putin..si sa fie un pvm mediu-hard, si lvl maxim 120..sa muncim pt iteme.
Distrusule, daca se da rr la conturi o sa fie si mai gol sv'u la asta te ai gandit macar ma ? cap de usa, sa fie pvm hard sv u asta ? is 50100 de sv uri pvm hard, nu ti convine poti pleca de pe sv nu ne plangem dupa un prost , bft.
Ma tai cu lama de la ascutitoare...
Si cand am auzit "nu, Andru..parca mi-a picat cerul in cap.
Nici lacrimi sa plang nu mai am ...."

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by [GM]Lexx » Wed Jul 19, 2017 6:07 pm

Pe server nu se va da niciodată rr, stai linistit.
Propunerea ta e irelevanta. Sunt destule servere pvm (easy/hard), cu ce ar atrage un astfel de server?
M2S este unic prin ceea ce oferă acum.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by ThorKida » Wed Jul 19, 2017 7:09 pm

[VIP]Lexx wrote:Pe server nu se va da niciodată rr, stai linistit.
Propunerea ta e irelevanta. Sunt destule servere pvm (easy/hard), cu ce ar atrage un astfel de server?
M2S este unic prin ceea ce oferă acum.
Unic prin : Buguri ,sisteme vechi , modati, playeri putini ,inegalitatea dintre donator si nedonator , staff prost (o mare parte) , iteme vechi , bns prea mici la nemod , hoti , + altele deci Da e UNIC
Image
Image

KQLY
Posts: 40

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by KQLY » Wed Jul 19, 2017 8:50 pm

ThorKida wrote:
[VIP]Lexx wrote:Pe server nu se va da niciodată rr, stai linistit.
Propunerea ta e irelevanta. Sunt destule servere pvm (easy/hard), cu ce ar atrage un astfel de server?
M2S este unic prin ceea ce oferă acum.
Unic prin : Buguri ,sisteme vechi , modati, playeri putini ,inegalitatea dintre donator si nedonator , staff prost (o mare parte) , iteme vechi , bns prea mici la nemod , hoti , + altele deci Da e UNIC
De aia m-am lasat.. cu regulamentu' vostru f*tt in gura, daca ai moduri bankare si nu ai [Dn] ai ban deja, sa ma f8t in sv'u vostru de rahat ca si asa e gol, sv cu buguri caca-m-as pe sv'u vostru, cati is nedonatori.. ce sa zic




warn+edit limbaj şi ban ai acumulat 5 warn-uri #Lorena.
Ma tai cu lama de la ascutitoare...
Si cand am auzit "nu, Andru..parca mi-a picat cerul in cap.
Nici lacrimi sa plang nu mai am ...."

Benjamin
Posts: 26

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by Benjamin » Wed Jul 19, 2017 8:53 pm

te doare n pl ca ai luat ban ma

#denizprostu
dc citesti asta... du te ma drc

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: aaaaaaaaaaaaaaa

Post by [VIP]Sophieee » Wed Jul 19, 2017 9:54 pm

Benjamin wrote:te doare n pl ca ai luat ban ma

#denizprostu
adv
Passe, passe, passera, la dernière restera

Post Reply