[Dn]Rubin

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
eusuntlevi2015
Posts: 7

[Dn]Rubin

Post by eusuntlevi2015 » Thu Jan 11, 2018 10:07 pm

salut vreau sa va aduc la cunostinta ca [Dn]Rubin e un escroc deci m a apostat cu un pm sa ne masuram fortele naturale date de natura
eu am zis ok de ce nu ce aveam de pierdut
si am zis sa facem si pariu nimic ciudat pana aici nu ? pai lam batut si nu mia mai dat ce a promis cica a fost primu dar nu a fost asa, unde i onoarea in asta ma ?


uitati si dovada sa nu ziceti ca minti !!! : https://imgur.com/a/cV9lO

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [Dn]Rubin

Post by [VIP]Thor » Fri Jan 12, 2018 1:20 pm

Fereasca...

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Dn]Rubin

Post by [MOD]Lorena » Fri Jan 12, 2018 2:21 pm

:lol: :lol: nu este vina nimănui că tu dai itm pe "jocurile de noroc" .. le-ai dat de bună voie.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

eium
Posts: 143

Re: [Dn]Rubin

Post by eium » Fri Jan 12, 2018 5:11 pm

[MISS]Lorena wrote::lol: :lol: nu este vina nimănui că tu dai itm pe "jocurile de noroc" .. le-ai dat de bună voie.

si nu ii puteti face nimic ? macar datmi ipul lui ca ma duc la politie sil gasesc eu o iau si pe mama sa discute cu masa si o rezolvam noi daca voi nu puteti

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [Dn]Rubin

Post by [VIP]Thor » Sat Jan 13, 2018 12:30 am

eium wrote:
[MISS]Lorena wrote::lol: :lol: nu este vina nimănui că tu dai itm pe "jocurile de noroc" .. le-ai dat de bună voie.

si nu ii puteti face nimic ? macar datmi ipul lui ca ma duc la politie sil gasesc eu o iau si pe mama sa discute cu masa si o rezolvam noi daca voi nu puteti
Cand eu va zic ca numai copii gasesti pe sv nu ma crddeti :lol: . Doamne Fereste ! :lol:

eium
Posts: 143

Re: [Dn]Rubin

Post by eium » Sat Jan 13, 2018 7:27 am

[VIP]Thor wrote:
eium wrote:
[MISS]Lorena wrote::lol: :lol: nu este vina nimănui că tu dai itm pe "jocurile de noroc" .. le-ai dat de bună voie.

si nu ii puteti face nimic ? macar datmi ipul lui ca ma duc la politie sil gasesc eu o iau si pe mama sa discute cu masa si o rezolvam noi daca voi nu puteti
Cand eu va zic ca numai copii gasesti pe sv nu ma crddeti :lol: . Doamne Fereste ! :lol:

da chiar cai ciudat sa gasesti copi pe jocuri online
maine poimane o sa vezi si politai in sectia de politie
ciudata lumean care traim

User avatar
miaela
Posts: 78

Re: [Dn]Rubin

Post by miaela » Sat Jan 13, 2018 2:24 pm

eium wrote:
[MISS]Lorena wrote::lol: :lol: nu este vina nimănui că tu dai itm pe "jocurile de noroc" .. le-ai dat de bună voie.

si nu ii puteti face nimic ? macar datmi ipul lui ca ma duc la politie sil gasesc eu o iau si pe mama sa discute cu masa si o rezolvam noi daca voi nu puteti
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

Post Reply