Kizev

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
[VIP]Admir
Posts: 2298

Kizev

Post by [VIP]Admir » Tue Feb 13, 2018 5:37 pm

viewtopic.php?f=56&t=25499

E un joc frate, n-are nimeni nimic cu tine. " nu mai tolerez nimic ", daca baiatu vrea raspuns de la Who sau Fifty de ce te bagi tu ca apoi sa iti iei toate "laudele"? Pana la urma prima reclamatie e cu dus si intors. Nici prietenul tau drag nu e cruce de inchinat ca sa vorbeasca el cu Fifty si daca ne uitam putin la context nu e chiar cum spui tu. Ce faci tu e abuz de grad. Nu ii poti impune unui om ceva ce crezi tu ca e corect. Dai T/C doar pe regulament, nu pe conceptiile tale si cum privesti tu limba romana. Be true man, cunoastem toti sensurile limbi romane.

Kizev
Posts: 1177

Re: Kizev

Post by Kizev » Tue Feb 13, 2018 5:50 pm

Sunt true man, lumea e super satula de prostiile lor. Deranjat de evente, injurat, provocat etc.

Who stie, Fifty stie. Dar nici eu nu i-au putut potoli.

*Dacă cineva se dă drept membru STAFF sau rudă/vecini/prieteni, a membrului staff pentru a cere ITEME/a ameninţa jucătorii , primeşte JAIL permanent!

Cam asta e regula in regulament.
Replica lui [Dn]TheRealK a fost : "Vorbesc eu cu Fifty sa il rezolve nu-i problema"

Din orice punct de vedere o iei, nu a incalcat regulamentul.

1. Nu a zis ca este membru staff
2. Nu a zis ca e amic, ruda, frate etc cu un membru staff, in cazul de fata [Owner]Fifty
3. Nu a amenintat cu nicio comanda care ar contraveni lui [Dn]Hiromitsu si [Dn]Vali si anume [exemplu] : "Vorbesc eu cu Fifty si iei ban" / "Vorbesc eu cu Fifty si ramai tu fara cont" sau etc. - comenzi fiind : ban/slow/stun/kick/jail/mute
4. Nu a zis "da-mi iteme ca te spun lui Fifty si iei ban daca nu"
5. Nu a zis "Vezi ca vorbesc cu Fifty si-ti da ban"

Ce a zis?
A zis ca vorbeste cu Fifty si o sa ii rezolve. A rezolva ceva inseamna a pune la punct, a pune lucrurile intr-un mers firesc, a face o situatie mai putin complicata.

Personal consider ca ar trebui ca Fifty sa ia atitudine impotriva celor doi playeri. Si nu ca ii vizez direct pe ei, dar in subiectul reclamatiei ei sunt vizati.

TheRealK a fost bagat in jail permanent, a luat mute peste mute, a suportat sanctiuni, nu a fost favorizat de nimeni. Dar nici nu e corect sa ia jail permanent pentru ceva ce n-a facut. Si sunt constient ca si el injura si provoaca certuri, sa nu crezi ca nu.

Cat despre abuz de grad, nu-i asa, datorita faptului ca cei doi fac reclamatii ca sa enerveze omul, si ii cunoaste deja lumea. Acolo era o situatie CLARA de acuzare fara motiv a lui TheRealK, si s-a dat T/C pe buna dreptate. Cat despre reclamatiile la adresa mea, bineinteles, au venit pe motiv ca am dat T/C degeaba, ceea ce nu s-a intamplat.

ala212345678
Posts: 157

Re: Kizev

Post by ala212345678 » Tue Feb 13, 2018 5:58 pm

las ca am sa vb eu cu fifty ma kizev sa te rezolve, a ce ti suna? a AMENINTARE. A M E N I N T A R E !!!!! si daca il aduci pe fifty in discutie ce poate insemna altcv inafara de ban? clar amenintare cu ban ca el e prtn la catarama cu fifty

Darky
Posts: 137

Re: Kizev

Post by Darky » Tue Feb 13, 2018 6:00 pm

Hiromitsu.. te doare adevaru'
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Kizev

Post by [VIP]Admir » Tue Feb 13, 2018 6:05 pm

[GA]Kizev wrote:Sunt true man, lumea e super satula de prostiile lor. Deranjat de evente, injurat, provocat etc.

Who stie, Fifty stie. Dar nici eu nu i-au putut potoli.

*Dacă cineva se dă drept membru STAFF sau rudă/vecini/prieteni, a membrului staff pentru a cere ITEME/a ameninţa jucătorii , primeşte JAIL permanent!

Cam asta e regula in regulament.
Replica lui [Dn]TheRealK a fost : "Vorbesc eu cu Fifty sa il rezolve nu-i problema"

Din orice punct de vedere o iei, nu a incalcat regulamentul.

1. Nu a zis ca este membru staff
2. Nu a zis ca e amic, ruda, frate etc cu un membru staff, in cazul de fata [Owner]Fifty
3. Nu a amenintat cu nicio comanda care ar contraveni lui [Dn]Hiromitsu si [Dn]Vali si anume [exemplu] : "Vorbesc eu cu Fifty si iei ban" / "Vorbesc eu cu Fifty si ramai tu fara cont" sau etc. - comenzi fiind : ban/slow/stun/kick/jail/mute
4. Nu a zis "da-mi iteme ca te spun lui Fifty si iei ban daca nu"
5. Nu a zis "Vezi ca vorbesc cu Fifty si-ti da ban"

Ce a zis?
A zis ca vorbeste cu Fifty si o sa ii rezolve. A rezolva ceva inseamna a pune la punct, a pune lucrurile intr-un mers firesc, a face o situatie mai putin complicata.

Personal consider ca ar trebui ca Fifty sa ia atitudine impotriva celor doi playeri. Si nu ca ii vizez direct pe ei, dar in subiectul reclamatiei ei sunt vizati.

TheRealK a fost bagat in jail permanent, a luat mute peste mute, a suportat sanctiuni, nu a fost favorizat de nimeni. Dar nici nu e corect sa ia jail permanent pentru ceva ce n-a facut. Si sunt constient ca si el injura si provoaca certuri, sa nu crezi ca nu.

Cat despre abuz de grad, nu-i asa, datorita faptului ca cei doi fac reclamatii ca sa enerveze omul, si ii cunoaste deja lumea. Acolo era o situatie CLARA de acuzare fara motiv a lui TheRealK, si s-a dat T/C pe buna dreptate. Cat despre reclamatiile la adresa mea, bineinteles, au venit pe motiv ca am dat T/C degeaba, ceea ce nu s-a intamplat.
Dar nu conteaza ma frate ca ii cunoaste lumea sau nu. Daca, deci daca o sa elimini tot raul de pe server. Or sa ramana 15 player-i. Astia sunt ei, cum ai jucat pana acum asa o sa joci si mai departe. si cu ei o sa joci. Pe mine unu' baietii aia nu m-au deranjat cu nimic. Nu inteleg de ce puneti preţ pe chestiile astea. Lasa-i vere sa se reclame. Ca dib moment ce tu ii spui reclamantului ca e luat in vizor de Fifty , e clar ca tu ai vorbit la Fifty. Voi in loc sa tineti player-i pe server, ii faceti sa i-a ban. Parerea mea, cand ai donat pentru grad trebuia sa fii constient de chestia asta . Cu bune cu rele, sunt veterani pe serverul asta omule.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Kizev

Post by Mistic » Tue Feb 13, 2018 6:51 pm

Admire, bingani tata.. iar te bagi in seama aiurea?
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Kizev

Post by [VIP]Admir » Wed Feb 14, 2018 1:58 am

[SGA]Mistic wrote:Admire, bingani tata.. iar te bagi in seama aiurea?
Ma doare fix in pula ma, si nu ma bag in seama, imi fac doar dambloa. Ai ceva cu mine personal? Am skype ma gasesti acolo.

geani
Posts: 39

Re: Kizev

Post by geani » Wed Feb 14, 2018 6:31 am

[GA]Kizev wrote:Sunt true man, lumea e super satula de prostiile lor. Deranjat de evente, injurat, provocat etc.

Who stie, Fifty stie. Dar nici eu nu i-au putut potoli.

*Dacă cineva se dă drept membru STAFF sau rudă/vecini/prieteni, a membrului staff pentru a cere ITEME/a ameninţa jucătorii , primeşte JAIL permanent!

Cam asta e regula in regulament.
Replica lui [Dn]TheRealK a fost : "Vorbesc eu cu Fifty sa il rezolve nu-i problema"

Din orice punct de vedere o iei, nu a incalcat regulamentul.

1. Nu a zis ca este membru staff
2. Nu a zis ca e amic, ruda, frate etc cu un membru staff, in cazul de fata [Owner]Fifty
3. Nu a amenintat cu nicio comanda care ar contraveni lui [Dn]Hiromitsu si [Dn]Vali si anume [exemplu] : "Vorbesc eu cu Fifty si iei ban" / "Vorbesc eu cu Fifty si ramai tu fara cont" sau etc. - comenzi fiind : ban/slow/stun/kick/jail/mute
4. Nu a zis "da-mi iteme ca te spun lui Fifty si iei ban daca nu"
5. Nu a zis "Vezi ca vorbesc cu Fifty si-ti da ban"

Ce a zis?
A zis ca vorbeste cu Fifty si o sa ii rezolve. A rezolva ceva inseamna a pune la punct, a pune lucrurile intr-un mers firesc, a face o situatie mai putin complicata.

Personal consider ca ar trebui ca Fifty sa ia atitudine impotriva celor doi playeri. Si nu ca ii vizez direct pe ei, dar in subiectul reclamatiei ei sunt vizati.

TheRealK a fost bagat in jail permanent, a luat mute peste mute, a suportat sanctiuni, nu a fost favorizat de nimeni. Dar nici nu e corect sa ia jail permanent pentru ceva ce n-a facut. Si sunt constient ca si el injura si provoaca certuri, sa nu crezi ca nu.

Cat despre abuz de grad, nu-i asa, datorita faptului ca cei doi fac reclamatii ca sa enerveze omul, si ii cunoaste deja lumea. Acolo era o situatie CLARA de acuzare fara motiv a lui TheRealK, si s-a dat T/C pe buna dreptate. Cat despre reclamatiile la adresa mea, bineinteles, au venit pe motiv ca am dat T/C degeaba, ceea ce nu s-a intamplat.

stramosii mei va invoc, imprumutati mi din puterile voastre caci port in vene acelasi sange ca al vostru, dati mi puterea de a l blestema pe kizev, o stramosilor va rog frumos, sga kizev te blestem ca pana la 50 60 de ani sa ramai exact asa, la fel de prost

Post Reply