O mica curiozitate in miez de noapte

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Andru » Tue Mar 13, 2018 12:47 am

Holla oameni buni, ce mai faceti?
Toate bune?
Si la mine e splendid totul.
Trecem peste.

Ma eu nu inteleg ce e cu haosu' asta de 2 lei pe Steel?! Mai oameni mai [cum zice Nelson Mondialu], eu ma cacam pe mine sa nu cumva sa insult pe nimeni de pe staff, dupa ce mi-a dat Fifty ban 24h pentru ca i-am zis unui VIP care-mi deranja eventul "va luati vipi dar sunteti prosti de dati in gropi". Aloooo, ce-i cu dezmatul asta? V-ati luat nasul la purtare dragutilor?

Ba, sa mor eu, am ajuns la o concluzie. Una mica, ca nu prea joc. Admire, fir-ai tu cu ambitia ta a drc sa fii :lol: , ai o gandire de aur [fara ironie]. Ba citesc la reclamatii si SA MOR, singuru' cu sens d-aici care are o minte in cap e Admir. Ba ma pis pe toate certurile vechi cu el.

Baaai, ce-i ma cu harmalaia asta pe forum/joc? Unde-i regulamentul mai priceputilor? Pai stati ma asa, eu eram nepriceput, da stimabilii actuali ce-s?

Let me finish *cough cough*, ce-s astea?

1. Hades, mereu te-am vazut om matur si misto, dar aici nu ai actionat bine, fara suparare.

Image



- raspunsul tau, tu trebuia sa stii ca un astfel de jeg de dovada nu se ia in considerare [in rest, sper ca esti bine, toata stima]



Image - Asta-i dovada? Ce s-o intamplat cu "ora si data, toata bara de chat si sa se vada la MiniMapa ca e Metin2Steel"? Asta-i o dovada de sters la fund cu ea, pentru care eu as fi luat suspend.

2. Caraza fratele meu, esti nou, am inteles. Pune-i in sl**oz dovada omului si da-i T/C, ce-i debandada asta cu reclamatie deschisa din 7 martie unde tu nu aduci nicio dovada???

Si din nou, de ce scrii pe global '(spam)' ca motiv? Unde se da mute pentru spam? Eventual - reclama/recrutare/comert, ba, ca-i in limba romana regulamentu', nu in turca.

Image

3. Ce dovezi is astea ma, statea cu taisul in mana, unde a atacat?
Hop top, vezi ca pentru atac cu arma fara tais, ai nevoie de print/video cand ATACA, bai boss.

Ce limbaj de batjocura ai tu pe forum, prietene? Tu esti SGA, cum iti permiti sa spui :

o atacat prima data cu taisu asa ca nu mai comenta ca nu esti in masura si adoua oara i-am dat ca o continuat asa ca taceti in pana mea de copii de 10 ani care nu aveti abar de metin si umblati sa va bateti joc de membri STAFF care va ofera eventuri si sfaturi sunteti niste inculpanti nici nu aveti ce cauta pe metinu asta mai bn lasativa de el ca tot un drac ii cu voi sau fara voi

Nu ti-e rusine asa, un pic?

Si de unde stii cine i-a dat bani de SGA colegului tau? Mamy/taty? Ce-i ma, s-a umflat orezu-n tine? https://imgur.com/a/yl9sH

4. Image

Bai iubire, tu ai vreun punct de vedere? Pentru ce ai acordat pedepsele alea? Daca le-ai acordat gresit, le-ai scos? Ce ai facut, stie cineva? Aloooo, ce-i cu dezordinea asta p-aici?

5. Image

Ba, alo, puscarie veselie, cum adica iti permiti sa faci un player "copil orfan"? Esti staff sau ce esti?

Bai nu e in regula ce se intampla aici. Rog fostii mei colegi sa nu dea T/C pe motiv ca ma iau de x si y, am pastrat un limbaj decent, si consider ca e potrivit la discutii libere sa se discute inclusiv opinii de genul.

Si, a da, a zis Who ca nu se mai inchide nici un topic pe motiv ALTII inafara celui care a facut topicul insulta/injura. Dati frumos edit+warnuri/banuri si lasati-mi topicul in pace.

Topicul asta e "un ultim apel la sinceritate". Nu va mai bateti ma copii joc de ce a ramas din Metin2Steel.

Credite infinite pentru Vali/Hiromitsu/Stephaan care se vor baga sa comenteze la nivelul lor, sunt sigur.

Va pupa Kizev


Edit + warn pentru limbaj - Mistic (ti-a scapat ceva pe acolo boss)
Last edited by [VIP]Andru on Tue Mar 13, 2018 1:03 am, edited 3 times in total.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [MOD]Lorena » Tue Mar 13, 2018 12:51 am

:cry: Nu mai zic nimic, m-au lăsat rece unii din staff... nu-mi vine a crede că avem regulamentul pus pe forum degeaba.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Andru » Tue Mar 13, 2018 12:55 am

[MISS]Lorena wrote: :cry: Nu mai zic nimic, m-au lăsat rece unii din staff... nu-mi vine a crede că avem regulamentul pus pe forum degeaba.
Mersi dictionarule de sinonime online ca ma ajuti :


Dezordine, substantiv
Sinonime: debandadă, deranj, neorânduială, zăpăceală, (rar) neordine, (Moldova) calamandros, (familiar) brambureală, harababură, neregulă, răvăşeală, vălmăşag, vraişte, talmeş-balmeş, (familiar, figurat) balamuc, babilonie, neglijenţă, tulburare.

Ba sincer mi-e dor sa va fiu coleg dragilor, cei care se simt.
Dar daca stiam din timp ce avea sa urmeze pe capetele noastre, va spun ca il lasam eu fara banare. Rabdare Lorena, Zohan, Hades, Red, atat va pot recomanda. Aveti rabdare cu ei, incercati sa le explicati ce inseamna a fi staff, ca e bataie de joc ce se petrece :?
Last edited by [VIP]Andru on Tue Mar 13, 2018 12:59 am, edited 1 time in total.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [MOD]Lorena » Tue Mar 13, 2018 12:59 am

:lol: :lol: Mda... e de jale.. era altceva inainte, "era".
[VIP]Andru wrote:
[MISS]Lorena wrote: :cry: Nu mai zic nimic, m-au lăsat rece unii din staff... nu-mi vine a crede că avem regulamentul pus pe forum degeaba.
Mersi dictionarule de sinonime online ca ma ajuti :


Dezordine, substantiv
Sinonime: debandadă, deranj, neorânduială, zăpăceală, (rar) neordine, (Moldova) calamandros, (familiar) brambureală, harababură, neregulă, răvăşeală, vălmăşag, vraişte, talmeş-balmeş, (familiar, figurat) balamuc, babilonie, neglijenţă, tulburare.

Ba sincer mi-e dor sa va fiu coleg dragilor, cei care se simt.
Dar daca stiam din timp ce urmeaza pe capetele voastre, va spun ca il lasam eu fara banare. Rabdare Lorena, Zohan, Hades, Red, atat va pot recomanda. Aveti rabdare cu ei, incercati sa le explicati ce inseamna a fi staff, ca e bataie de joc ce se petrece :?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Kito » Tue Mar 13, 2018 1:26 am

Eu cred ca nu mai e nimic de spus.
Avem pretentii de la Playeri dar "noi" ca STAFF ce facem?
A pai da, "noi" ca STAFF am dat 400 lei sa ne batem **** de ceilalti, sa folosim comenzii aiurea si sa jignim. Pentru ca da, ne permitem.
Nu ma refer la toti, se simt ei sigur nu trebe sa-i enumar.

#baniivorbesc

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Tue Mar 13, 2018 7:45 am

Va bateti capul degeaba, regulamentul făcut bine. Uneori abia il inteleg membri vechi. De ce credeti ca se schimba iar regulamentul acum? Ca sa il înțeleagă și prostii noștri. N-aș avea nimic cu ei, dar ei înjură mai rau decat playerii si barem la reclamații nici dovezi nu prezintă. Am încetat din a mai intra pe server din 2 motive.
1. Nu am destul timp.
2. Nu se merita sa imi fac timp.
Pentru ce? Sa vad niste babuini cu calculatoare care au descoperit internetul? Mie sincer imi aduce aminte de CS 1.6 doar acolo ma jucam 5 minute si luam ban fără motiv. Cand le făceam reclamație imi răspundea peste 5 zile si zicea sa il scuz ca e si el nou si i s-a părut lui ca am wall. Fără poze fără wg (cine stie cunoaste). Cam asa a ajuns si serverul asta. Ideea este ca nu poti nici sa te cerți cu ei. Ca vin cu un cont mai mic si te înjură de te gaseste dracii si tu daca înjuri iei mute.
Ei încearcă să te facă să iei mute prin metode d-alea vechi, cum încercau altii odata de mult. Se cred "inteligenti". Cel puțin stiu ca toti batranii se vor pisa pe ei. Doar playerii mai noi de o lună se mai uita la ei. Deci despre ce dracu vorbim. Kizev era (S) pe lângă astia. Dar ambiția i-a adus ban permanent. Asta după mult timp, dar ăștia de acu... Nu am cum sa le zic decat animale fără creer care mișună pe pământ. Ca nu vad nici urmă de caracter la ei sau vre-o calitate în ceea ce fac. Cu ăștia se va duce Steel-u pe pl.
PS: s-au apucat si ei de reclame? Sau nici d-alea nu stiu sa facă?

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [Diva]Diabla » Tue Mar 13, 2018 7:51 am

Ma eu nu inteleg ce e cu haosu' asta de 2 lei pe Steel?!
am intrat si eu recent pe contul de player..si am vazut atat de multe nume noi..VIP/MISS/SGA etc... steel-ul s-a schimbat. . . ei stiu cine sunt eu, eu nu stiu cine sunt ei
btw..da, ma simt onorata cand mi se adreseaza un necunoscut cu apelativul: Patricia..


Va bateti capul degeaba, regulamentul făcut bine. Uneori abia il inteleg membri vechi.
:!: :!: :!: :!: :!:
era altceva inainte, "era".
acum 3, 4 ani

Hriho
Posts: 104

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Hriho » Tue Mar 13, 2018 9:42 am

[MISS]Diabla wrote:
Ma eu nu inteleg ce e cu haosu' asta de 2 lei pe Steel?!
am intrat si eu recent pe contul de player..si am vazut atat de multe nume noi..VIP/MISS/SGA etc... steel-ul s-a schimbat. . . ei stiu cine sunt eu, eu nu stiu cine sunt ei
btw..da, ma simt onorata cand mi se adreseaza un necunoscut cu apelativul: Patricia..


Va bateti capul degeaba, regulamentul făcut bine. Uneori abia il inteleg membri vechi.
:!: :!: :!: :!: :!:
era altceva inainte, "era".
acum 3, 4 ani
Tu participi la evente pe forum sa iei moduri si ai [MISS] , taci in plm.
Image

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Mistic » Tue Mar 13, 2018 9:52 am

Esti foarte frustrat vad, cu ce scop ai scris toate astea nu stiu, nu actioneaza nimeni ;).
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

profesoru smecher
Posts: 11

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by profesoru smecher » Tue Mar 13, 2018 9:58 am

sga caraza dupa parerea mea e cel mai capabil om din staff la momentul actual

Locked