O mica curiozitate in miez de noapte

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Alan » Tue Mar 13, 2018 6:46 pm

Trist. :lol: :lol:
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [MOD]Lorena » Tue Mar 13, 2018 8:14 pm

:lol: :lol:
ala1234 wrote:fratilor asta va caleste pt viata adevarata. vad ca unii deja nu mai rezista... pai ce o sa faceti in viata praduitorilor? nimic. sunteti preaaaaaaaa slabi si va smiorcaiti pt nimicuri fetitzeelor
am fost si eu ca voi candva dar acum sunt un adevarat razboinic in lumea asta cruda
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Tue Mar 13, 2018 8:34 pm

Cine-i metin drăguț de copii? Steel e metin drăguț de copii. Păi cum sa nu. Io stiu shi acu ce a zis profa mea de matematică. Cine se aseamănă se adună. Ati observat ca ăștia noi din staff sta-u doar map1 pe 3 conturi, si isi d-au emoții între ei? PRO la ST trage. Hate madarfackar! Niste bulangii. Sa ii vezi cum face dacă dai 2 hit-uri în "gagica-sa".
Ia sa ii vezi " Coa3 te potolești sau te potolesc eu? " brrrraah Să moară mama m-am cacat pe mine de frica odata. Si apoi iti trimit ei mesaj de pe contul de Staff si iti zice " chiar n-ai ce face vrei sa ma enervezi?, termina-te copilule ". Ati inteles? Se adresează cu copilule de parca tu ai fi ala care te lingi pe metin si cand da unu în șamanca ta o arzi la genu "mama te omor, te fac, te dai în plm tu dai în șamanca mea? Ba ti-am zis sa te termini? " si cam aici se termina tot ca mai departe face o pauză de 2 minute cât timp se gândește ce dracu ar putea sa-ti faca pe un server de metin. Si ce credeti ma ca face? A? Eee? Eeee? Va da mute ma dracu fără dovezi fără nimic.
Ti-ai draq de ...incuiati la minte. De neiesiti din casa, v-a dat ma-ta bani de Staff. Săracilor moduri aveti ma si voi? Sau va lăudati doar cu Stafful? Ha ha, săracilor. Voi sunteti ca tiganii. Tiganu cu pulpele pe grătar se mândrește mai mult decât romanul care face grătar doar de dragul mirosului, nu de foame în pl. Comisiilor, neajunsilor, Săracilor, aveti si voi Staff, vai de voi. Sunt playerii cu moduri care valorează mai mult decât stafful vostru, sa le sugeti ce au mai scump. Ca ei tin serverul în picioare ba, nu voi. Si acu ii acuzati voi săracilor veniți de o lună de zile, ca din cauza lor pica serverul. Hai sa imi mâncati penisul pana rămâne de un metru. Bulangiilor, corciiturile dracu, nemancatilor, la pl cu voi.

Si acu or sa zică că nici sa scriu nu stiu:( pffaa sa imi bag pl...

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Tue Mar 13, 2018 9:51 pm

ala1234 wrote:
[VIP]Admir wrote:Cine-i metin drăguț de copii? Steel e metin drăguț de copii. Păi cum sa nu. Io stiu shi acu ce a zis profa mea de matematică. Cine se aseamănă se adună. Ati observat ca ăștia noi din staff sta-u doar map1 pe 3 conturi, si isi d-au emoții între ei? PRO la ST trage. Hate madarfackar! Niste bulangii. Sa ii vezi cum face dacă dai 2 hit-uri în "gagica-sa".
Ia sa ii vezi " Coa3 te potolești sau te potolesc eu? " brrrraah Să moară mama m-am cacat pe mine de frica odata. Si apoi iti trimit ei mesaj de pe contul de Staff si iti zice " chiar n-ai ce face vrei sa ma enervezi?, termina-te copilule ". Ati inteles? Se adresează cu copilule de parca tu ai fi ala care te lingi pe metin si cand da unu în șamanca ta o arzi la genu "mama te omor, te fac, te dai în plm tu dai în șamanca mea? Ba ti-am zis sa te termini? " si cam aici se termina tot ca mai departe face o pauză de 2 minute cât timp se gândește ce dracu ar putea sa-ti faca pe un server de metin. Si ce credeti ma ca face? A? Eee? Eeee? Va da mute ma dracu fără dovezi fără nimic.
Ti-ai draq de ...incuiati la minte. De neiesiti din casa, v-a dat ma-ta bani de Staff. Săracilor moduri aveti ma si voi? Sau va lăudati doar cu Stafful? Ha ha, săracilor. Voi sunteti ca tiganii. Tiganu cu pulpele pe grătar se mândrește mai mult decât romanul care face grătar doar de dragul mirosului, nu de foame în pl. Comisiilor, neajunsilor, Săracilor, aveti si voi Staff, vai de voi. Sunt playerii cu moduri care valorează mai mult decât stafful vostru, sa le sugeti ce au mai scump. Ca ei tin serverul în picioare ba, nu voi. Si acu ii acuzati voi săracilor veniți de o lună de zile, ca din cauza lor pica serverul. Hai sa imi mâncati penisul pana rămâne de un metru. Bulangiilor, corciiturile dracu, nemancatilor, la pl cu voi.

Si acu or sa zică că nici sa scriu nu stiu:( pffaa sa imi bag pl...
chiar dc nu inveti?
Scriam de pe telefon cu predicție activată. O am activată de 2 zile si inca nu am toate cuvintele în arhiva. Mi-a fost chiar lene sa ofer atenție acelui mesaj. Nu tin sa scriu corect cand scriu texte de genul. D-asta!

[VIP]BGS
Posts: 2

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]BGS » Tue Mar 13, 2018 9:56 pm

[MISS]Diabla wrote:
Tu participi la evente pe forum sa iei moduri si ai [MISS] , taci in plm.
ehe pl, daca ai sti tu. . .
Pl? vorbeşti de chestia cu care eşti obişnuită zilnic?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Kito » Tue Mar 13, 2018 11:44 pm

A mai aparut un SGA. Incet dar sigur spre GM Mode :X

#baniivorbesc

User avatar
[SGA]Costin
Posts: 92
Contact:

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [SGA]Costin » Tue Mar 13, 2018 11:48 pm

[VIP]Kito wrote:A mai aparut un SGA. Incet dar sigur spre GM Mode :X

#baniivorbesc

Domnule tin sa-te anunt ca joc din v3 am avut ban din inactivitate imi pare rau daca te-am dereanzat cu ceva... Insa vroiam sa revin sa ajut comunitatea metin2steel

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [GM]Lexx » Wed Mar 14, 2018 12:37 am

Dacă ești vechiul Costin, bun (re)venit!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Wed Mar 14, 2018 7:21 am

viewtopic.php?f=55&t=25899
DESPRE CE VORBIM AICI ????

Dacă imi bag organul în copilul lui de 2 ani, oare se supăra?!...

profesoru smecher
Posts: 11

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by profesoru smecher » Wed Mar 14, 2018 7:51 am

sga caraza e cel mai capabil om din staff la momentul actual .

Locked