MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: MISS Diabla

Post by [SGA]Dany » Thu Jul 05, 2018 1:26 pm

[VIP]Kito wrote:
Domnul [VIP]kito
N-am să neg faptul că sunt on non-stop pe metin
Dar neg faptul că joc pe serverul lui caraza , fost staff la noi pe server
Cer să-ți spun că n-am zis acest fapt ca sa te jignesc
Dar am zis acest lucru doar că și tu faci aceleași lucruri la care aduci cunostinta altor playeri

Pentru tine o să pun iar poze cu porcul pe fb
Dar..
Editate
Și nu spun ce cap o să pun la porc
Mă abțin să spun
Este o persoană greu agreabila și care face reclamatii eronate ;)
Cred că ți-ai dat seama
Sper să-ți dai seama pentru că chiar o să fac acest lucru
A da? Reclamatii eronate ? Hai sa vedem daca aceiasi parere o are si Who/Fifty.

Vorbind de tine:
Ti se pare normal sa pui intrebari la evenimente din ITEME DE GM? Colegilor tai din staff nu li se pare tocmai normal.
Ti se pare normal sa dai jail la playeri dupa ce se termina evenimentul? Pentru Who nu e normal, a si zis asta intr-o reclamatie. Odata ce anunti castigatorul, evenimentul se considera INCHEIAT deci nu mai ai motiv sa ii dai jail.

Vorbind de Diabla:

Consideri ca reclamatiile care le are de la mine sunt "eronate"?
Tu (si ceilalti din Staff) in momentul in care faci un eveniment, esti OBLIGAT sa il inregistrezi. Iar daca ti se face o reclamatie pe baza evenimentului, esti OBLIGAT sa o postezi drept dovada, lucru care Diabla nu l-a facut.

Nu mai vorbi papusa ce nu cunosti. Tie si lu Marius, daca va face omu` 1000 reclamatii temeinice voi tot o sa ziceti "reclamatie nefondata" pentru ca nu sunteti capabili sa recunoasteti ca ati gresit.
Nu este permis să dai jail după terminarea evenimentului
Evident că se consideră încheiat
Dar asta se pune doar in mapele in care playeri au acces la ele și nu sunt interzise playerilor prin regulament
Acea mapa este o mapa pentru gm
Unde au voie doar cei cu grad de staff/vip
După terminarea evenimentului trebuia să ies afk și că sa nu rămână acel player in acea mapa i-am dat jail 7 secunde
De multi ani a fost așa
Silențios/bia/Adinna și mulți alți dădea avertismente unui vip care aducea playeri în acea mapa fara aprobarea unui membru staff
Da , sa mai făcut evente cu întrebări din iteme de gm
Și playeri au fost mulțumiți , pentru că jocul este joc și trebuie jucat de plăcere , nu din obligație
Playeri au fost mulțumiți de eventele mele de 6.7 ani
Mă bucur totuși că te joci acest server și chiar îți mulțumesc
Nu îți țin pica și chiar te încurajez în activitățile tale zilnice
O zi buna xD
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: MISS Diabla

Post by Kizev » Thu Jul 05, 2018 2:32 pm

[SGA]Dany wrote:
[VIP]Kito wrote:
Domnul [VIP]kito
N-am să neg faptul că sunt on non-stop pe metin
Dar neg faptul că joc pe serverul lui caraza , fost staff la noi pe server
Cer să-ți spun că n-am zis acest fapt ca sa te jignesc
Dar am zis acest lucru doar că și tu faci aceleași lucruri la care aduci cunostinta altor playeri

Pentru tine o să pun iar poze cu porcul pe fb
Dar..
Editate
Și nu spun ce cap o să pun la porc
Mă abțin să spun
Este o persoană greu agreabila și care face reclamatii eronate ;)
Cred că ți-ai dat seama
Sper să-ți dai seama pentru că chiar o să fac acest lucru
A da? Reclamatii eronate ? Hai sa vedem daca aceiasi parere o are si Who/Fifty.

Vorbind de tine:
Ti se pare normal sa pui intrebari la evenimente din ITEME DE GM? Colegilor tai din staff nu li se pare tocmai normal.
Ti se pare normal sa dai jail la playeri dupa ce se termina evenimentul? Pentru Who nu e normal, a si zis asta intr-o reclamatie. Odata ce anunti castigatorul, evenimentul se considera INCHEIAT deci nu mai ai motiv sa ii dai jail.

Vorbind de Diabla:

Consideri ca reclamatiile care le are de la mine sunt "eronate"?
Tu (si ceilalti din Staff) in momentul in care faci un eveniment, esti OBLIGAT sa il inregistrezi. Iar daca ti se face o reclamatie pe baza evenimentului, esti OBLIGAT sa o postezi drept dovada, lucru care Diabla nu l-a facut.

Nu mai vorbi papusa ce nu cunosti. Tie si lu Marius, daca va face omu` 1000 reclamatii temeinice voi tot o sa ziceti "reclamatie nefondata" pentru ca nu sunteti capabili sa recunoasteti ca ati gresit.
Nu este permis să dai jail după terminarea evenimentului
Evident că se consideră încheiat
Dar asta se pune doar in mapele in care playeri au acces la ele și nu sunt interzise playerilor prin regulament
Acea mapa este o mapa pentru gm
Unde au voie doar cei cu grad de staff/vip
După terminarea evenimentului trebuia să ies afk și că sa nu rămână acel player in acea mapa i-am dat jail 7 secunde
De multi ani a fost așa
Silențios/bia/Adinna și mulți alți dădea avertismente unui vip care aducea playeri în acea mapa fara aprobarea unui membru staff
Da , sa mai făcut evente cu întrebări din iteme de gm
Și playeri au fost mulțumiți , pentru că jocul este joc și trebuie jucat de plăcere , nu din obligație
Playeri au fost mulțumiți de eventele mele de 6.7 ani
Mă bucur totuși că te joci acest server și chiar îți mulțumesc
Nu îți țin pica și chiar te încurajez în activitățile tale zilnice
O zi buna xD
da ma, asa e, ca playerii au acces la iteme de gm si se pot uita ce bonusuri au

taci dracu ca esti handicapat

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: MISS Diabla

Post by [SGA]Dany » Thu Jul 05, 2018 3:26 pm

[GA]Kizev wrote:

da ma, asa e, ca playerii au acces la iteme de gm si se pot uita ce bonusuri au

taci dracu ca esti handicapat
Domnul Andrei , playeri au acces la itemele de gm pe care eu le posed pentru că am filmat și tot odata am și pus pe YouTube ce iteme de gm am eu
În legătură cu tine vreau sa adaug că ai fost și rămâi o amintire neplăcută , îți urez mult noroc cu surorile tale frumoase
Sper că nu o sa mai canti la stomac , mă doare inima când îl bătu cu palmele că pe un sorici din ograda unui sătean din Romania
Vreau sa mai adaug că nu poți să-ți faci rău cu o lama de ascuțitoare și nu ai filmat cele 7 apartamente și nu sunt convins că ai atâtea
Vreau sa filmezi și să văd într-adevăr că 7 apartamente ai
Cănd erai membru staff te credeai superior fata de toți membrii staff , asta contrazicând vorbele lui fifty spunând că toți suntem colegi și nimeni nu este superior
Nu înțeleg de ce te lauzi că averea ta
Repet
Averea ta
Oare este averea ta ?
Sau a părinților tăi ?
De ce spui că tu ai 7 apartamente ?
Sunt trecute pe numele tau ?
Filmeaza te rog actele și dacă într-adevăr sunt ale tale eu îți dau 2,3 moduri 115%
Că am văzut fara sa vreau că stai rău cu modurile , eu știam că ai peste 100
Nu te jignesc , n-am nimic cu tine și chiar te respect
Exista o vorbă
Respectă și vei fii respectat
Nu multi știu ce este ăla un respect
Însă tu ști acest lucru , am văzut cum vb cu playeri și încerci să ajuți și contează foarte mult asta
Ai incercat să ajuți , dar totuși ai avut prea multe suspenduri și ți-a cauzat la gradul de staff suferind in urma acestor suspendări banarea contului
Nu rad de nimeni și în toată activitatea mea am încercat că ajut pe toți care au avut nevoie , am luat chiar de la mine și să le dau lor doar pentru a vedea că se bucură pe serverul nostru
Multi mă critica pentru viața mea reală dar asta nu înseamnă că sunt un om care trebuie readus la tăcere pentru un simplu fapt că nu mă suportați
Întradevăr că este punctul fiecăruia de exprimare și pot să-și spună punctul lor de vedere la oricare caz
Am sa incerc sa fac evente diferite pentru că mulți playeri mi-a cerut asta și cer să zic și colegilor mei din staff să facă evente cu reguli noi și să fie amuzant fiecare event
Atât pe forum cat și pe joc
Multi playeri sau lăsat din cauza ta Andrei
Dar din cauza mea nimeni nu sa lăsat , din contra ! Sau apucat pentru că i-am ajutat cu iteme , iteme făcute de mine personal , nu luate după site(premii)
Mie îmi place să fac fiecare player să zâmbească
Ție îți place să-l faci sa plângă
Asta e diferența între noi2
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 05, 2018 3:42 pm

Domnul Andrei , playeri au acces la itemele de gm pe care eu le posed pentru că am filmat și tot odata am și pus pe YouTube ce iteme de gm am eu
Nu sta nimeni sa-ti urmareasca tie canalul de YT ma Dany. Tu cand faci un event, trebuie sa-l faci cu iteme care le poate obtine fiecare player, indiferent ca e donator sau nu, ca iti vizioneaza canalu` de YT sau nu.

Si da, faci evenimente speciale? Bun, nu are nimeni treaba cu asta. La inceput am "salutat" intentia cu evenimentul tau. Dar cand am vazut ca pui intrebari din ITEME de GM la care aveti acces doar voi, membrii Staff, mi s-a parut stupid. Plus bambiliciu` care a fost acolo. Ba e runda de "test" ba incepe evenimentu, dupa zici ca si a doua runda a fost "test"
Ba numeri de la 1 pana la 10, ba spui direct 10.

In fine, aici e un topic destinat fenomenului "Diabla". Postati la subiect, nu ma intereseaza pe mine viata nimanui si nici certurile voastre de acum 10 ani.

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: MISS Diabla

Post by [SGA]Dany » Thu Jul 05, 2018 6:45 pm

[VIP]Kito wrote:
Domnul Andrei , playeri au acces la itemele de gm pe care eu le posed pentru că am filmat și tot odata am și pus pe YouTube ce iteme de gm am eu
Nu sta nimeni sa-ti urmareasca tie canalul de YT ma Dany. Tu cand faci un event, trebuie sa-l faci cu iteme care le poate obtine fiecare player, indiferent ca e donator sau nu, ca iti vizioneaza canalu` de YT sau nu.

Si da, faci evenimente speciale? Bun, nu are nimeni treaba cu asta. La inceput am "salutat" intentia cu evenimentul tau. Dar cand am vazut ca pui intrebari din ITEME de GM la care aveti acces doar voi, membrii Staff, mi s-a parut stupid. Plus bambiliciu` care a fost acolo. Ba e runda de "test" ba incepe evenimentu, dupa zici ca si a doua runda a fost "test"
Ba numeri de la 1 pana la 10, ba spui direct 10.

In fine, aici e un topic destinat fenomenului "Diabla". Postati la subiect, nu ma intereseaza pe mine viata nimanui si nici certurile voastre de acum 10 ani.
Nu știu ce treabă ai tu cu Diabla , din reclamațiile tale eu n-am văzut sa ai dreptate , din punctul meu de vedere Diabla e corectă și nu face blaturi doar să-și pună gradul la bătaie pentru un event oarecare
Video de la event iar nu este obligată să îl posteze la cererea unui player/vip
Doar daca i se cere video de un coleg aflat în staff are obligația să posteze video
N-am văzut că un coleg sa ceară video in reclamația ta , ști foarte bine că o reclamație care are același subiect este de ajuns
Nu-i nevoie de 100 reclamații care au același subiect
Vreau sa mai adaug că râdeai de ea spunând "frunte lata" și încă câteva exemple pe care vreau sa le păstrez in printurile dp PC , că amintire xD
Caz că vrei o avansare sau ceva pretenții
O să arăt un album frumos cu tine
O să cer și colegilor mei printurile in care primești mute
Acum este la moda reclamațiile pe forum
Vrem să arătăm că suntem deștepți ?
Dar nu ne dăm seama că reclamațiile sunt nefondate
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 05, 2018 6:53 pm

[SGA]Dany wrote:
[VIP]Kito wrote:
Domnul Andrei , playeri au acces la itemele de gm pe care eu le posed pentru că am filmat și tot odata am și pus pe YouTube ce iteme de gm am eu
Nu sta nimeni sa-ti urmareasca tie canalul de YT ma Dany. Tu cand faci un event, trebuie sa-l faci cu iteme care le poate obtine fiecare player, indiferent ca e donator sau nu, ca iti vizioneaza canalu` de YT sau nu.

Si da, faci evenimente speciale? Bun, nu are nimeni treaba cu asta. La inceput am "salutat" intentia cu evenimentul tau. Dar cand am vazut ca pui intrebari din ITEME de GM la care aveti acces doar voi, membrii Staff, mi s-a parut stupid. Plus bambiliciu` care a fost acolo. Ba e runda de "test" ba incepe evenimentu, dupa zici ca si a doua runda a fost "test"
Ba numeri de la 1 pana la 10, ba spui direct 10.

In fine, aici e un topic destinat fenomenului "Diabla". Postati la subiect, nu ma intereseaza pe mine viata nimanui si nici certurile voastre de acum 10 ani.
Nu știu ce treabă ai tu cu Diabla , din reclamațiile tale eu n-am văzut sa ai dreptate , din punctul meu de vedere Diabla e corectă și nu face blaturi doar să-și pună gradul la bătaie pentru un event oarecare
Video de la event iar nu este obligată să îl posteze la cererea unui player/vip
Doar daca i se cere video de un coleg aflat în staff are obligația să posteze video
N-am văzut că un coleg sa ceară video in reclamația ta , ști foarte bine că o reclamație care are același subiect este de ajuns
Nu-i nevoie de 100 reclamații care au același subiect
Vreau sa mai adaug că râdeai de ea spunând "frunte lata" și încă câteva exemple pe care vreau sa le păstrez in printurile dp PC , că amintire xD
Caz că vrei o avansare sau ceva pretenții
O să arăt un album frumos cu tine
O să cer și colegilor mei printurile in care primești mute
Acum este la moda reclamațiile pe forum
Vrem să arătăm că suntem deștepți ?
Dar nu ne dăm seama că reclamațiile sunt nefondate
Bai Dany, ia mai du-te tu pe camp, sa nu-ti zic altceva.
Reclamatia aia care e activa si acum, e diferita fata de celelalte 4 care sunt inchise si mutate la "Cazuri rezolvate".
Erau doua reclamatii total diferite, iar din simplu` fapt ca Diabla a inchis-o pe prima si a mutat-o la rezolvate fara sa puna dovada sau ceva, am decis sa o refac.

Cand am zis "frunte lata" nu am zis "Diabla frunte lata". Dar daca ea s-a simtit, nu e vina mea.

Cat despre ce ai mai tot zis tu acolo, nu astept prietene nici o avansare. Vreau sa dispara membrii astia "Capabilii" din staff, atata tot.
Ca daca ma "superi", iti arat ca in 24 de ore sunt coleg cu tine, pe grupu` vostru de STAFF.

Si repet, la tine si la Marius toate reclamatiile sunt NEFONDATE.

P.S: Cand ti-am facut tie reclamatie, de ce ai pus dovada fara sa ti-o ceara un coleg de al tau?
Cand ii se face reclamatie altui membru Staff, de ce pune dovada fara sa o ceara cineva?

Uite-te la reclamatii si vezi ca doar "fenomenu`" Diabla si cu Marius nu pun dovezii. Si stii de ce? Pentru ca nu le au.

Giovany69
Posts: 93

Re: MISS Diabla

Post by Giovany69 » Thu Jul 05, 2018 9:53 pm

si yoooo :lol: :lol: Cine si mai baga pula in fata bubosului asta?? de dany ?

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: MISS Diabla

Post by [MOD]Gambit » Thu Jul 05, 2018 11:55 pm

Vezi mă handicapatule că nu am susținut NICIODATĂ că am 7 apartamente. Și vezi handicapatule, că familia mea nu are în proprietate 7 apartamente, are alte chestii, de care nu am vorbit niciodată. Și ia ghici, îți eram superior ca grad și psihic. Singura chestie la care mi ești superior e vârsta și pisatu' ăla de SGA pe care-l ai. Ține minte jegule, eu nu am donat pentru nici un grad pe care l-am deținut fie el vip, mod, sga sau ga. Am dat moduri, că am multe de tot :))) mâncă mi ai pula de pervers. Care playeri s-au lăsat din cauza mea futuți morții mă-tii de jegos? Și ce mare sloboz că le ai dat iteme moca? De aia te au luat de prost, dar te au luat bine, că un mare prost ești. Și diferența dintre noi doi e următoarea : inteligența mea e net superioară inteligenței tale, eu îmi bat joc de lucruri reale din viața ta, că ai pus porcu' și amărâții ăia de muncitori pe Facebook, și video cu o pizda de 15 ani care suge o banană. Tu încerci, fără succes, să faci mișto de mine cu chestii din viața mea care nu sunt reale. Ca de exemplu că m aș fi lăudat cu 7 apartamente. Ei bine, nu-i așa.

Să fie masa completă, oamenii ăștia culți și deștepți din familia mea (incluzându mă) au 350+ moduri, 5 mașini, 2 case, 1 apartament, 1 garsonieră și 1 cabană (muncește la fabrică să obții și tu). Uite că m-ai făcut să mă laud pervers, cum nu-mi stă în caracter, mânca mi ai pula pân' la bază de nespălat ce ești.
Image

jake
Posts: 338

Re: MISS Diabla

Post by jake » Fri Jul 06, 2018 1:37 am

Rechinas wrote:Vezi mă handicapatule că nu am susținut NICIODATĂ că am 7 apartamente. Și vezi handicapatule, că familia mea nu are în proprietate 7 apartamente, are alte chestii, de care nu am vorbit niciodată. Și ia ghici, îți eram superior ca grad și psihic. Singura chestie la care mi ești superior e vârsta și pisatu' ăla de SGA pe care-l ai. Ține minte jegule, eu nu am donat pentru nici un grad pe care l-am deținut fie el vip, mod, sga sau ga. Am dat moduri, că am multe de tot :))) mâncă mi ai pula de pervers. Care playeri s-au lăsat din cauza mea futuți morții mă-tii de jegos? Și ce mare sloboz că le ai dat iteme moca? De aia te au luat de prost, dar te au luat bine, că un mare prost ești. Și diferența dintre noi doi e următoarea : inteligența mea e net superioară inteligenței tale, eu îmi bat joc de lucruri reale din viața ta, că ai pus porcu' și amărâții ăia de muncitori pe Facebook, și video cu o pizda de 15 ani care suge o banană. Tu încerci, fără succes, să faci mișto de mine cu chestii din viața mea care nu sunt reale. Ca de exemplu că m aș fi lăudat cu 7 apartamente. Ei bine, nu-i așa.

Să fie masa completă, oamenii ăștia culți și deștepți din familia mea (incluzându mă) au 350+ moduri, 5 mașini, 2 case, 1 apartament, 1 garsonieră și 1 cabană (muncește la fabrică să obții și tu). Uite că m-ai făcut să mă laud pervers, cum nu-mi stă în caracter, mânca mi ai pula pân' la bază de nespălat ce ești.

ua ce te caci atat pe tn, stim cu totii ca dany isi bate pl de tine si rade de tn in ultimu hal doar ca nu tu vezi asta, esti orbit de prostia ta nemarginita
iti zic doar asa pentru cultura ta generala sa te lauzi cu lucruri furate sau care nu iti apartin nu e frumos intelegi ma domnule pufulete mancamiai pula
ai uitat cand te taiai pentru pixie si plangeai dupa samance nu era real, sau acele vocale sunt false ma? pizda mami mati
nu vezi ma ca tot srv sia batut pl de tn pana si who si therealk sia batut pl de tine ma
tuz gatu mati sati fut astazi si maine de dobitoc cu grai fututen mata

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 06, 2018 7:44 am

Giovany69 wrote:si yoooo :lol: :lol: Cine si mai baga pula in fata bubosului asta?? de dany ?
Tu ce morții ma-tii cauti aici ma junghiule, dute în familia ma-tii si fa dinti de orci si lasa forumul ca te ia mama dracu!

Post Reply