MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Giovany69
Posts: 93

Re: MISS Diabla

Post by Giovany69 » Fri Jul 06, 2018 1:02 pm

ba prajeala :lol: :lol: :lol: sa mi iei bota la plimbare :arrow: La ce boala faci reclama Admir ? Si tu pupi in cur acum ? Sau asa ai fost mereu

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 06, 2018 8:44 pm

Hai ma în plm ce ati facut? Hai dracu care mai aveti case, masini, garsoniere, capre, oi, vaci, datorii în banca, hai cu ele aici la interval. Hai ca pun si ei cheile de la BMW-U si alea de la apartament. Dar vedeti ca astea-s proprii si personale. Dany aveam pretenții de la tine, pune dracu si tu o poza cu vr-un pegas ceva.

Giovany69
Posts: 93

Re: MISS Diabla

Post by Giovany69 » Fri Jul 06, 2018 9:26 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:

[Dn]Dianne
Posts: 70

Re: MISS Diabla

Post by [Dn]Dianne » Fri Jul 06, 2018 11:48 pm

[SGA]Dany wrote:
[GA]Kizev wrote:

da ma, asa e, ca playerii au acces la iteme de gm si se pot uita ce bonusuri au

taci dracu ca esti handicapat
Cănd erai membru staff te credeai superior fata de toți membrii staff , asta contrazicând vorbele lui fifty spunând că toți suntem colegi și nimeni nu este superior
Andru a fost și încă este superior multor membri staff, și nu numai. ;)
If people are trying to bring you down, it only means that you are above them.

Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Sat Jul 07, 2018 12:58 am

[Dn]Dianne wrote:
[SGA]Dany wrote:
[GA]Kizev wrote:

da ma, asa e, ca playerii au acces la iteme de gm si se pot uita ce bonusuri au

taci dracu ca esti handicapat
Cănd erai membru staff te credeai superior fata de toți membrii staff , asta contrazicând vorbele lui fifty spunând că toți suntem colegi și nimeni nu este superior
Andru a fost și încă este superior multor membri staff, și nu numai. ;)
Alta samanca ce suferă din dragoste.. Off lacrimă...

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 1:21 am

Alta samanca ce suferă din dragoste.. Off lacrimă...
E doar realitatea, prietene. Sa vede ca nu ai mai intrat de luni de zile pe server, dar totusi comentezi pe forum.

Intra si tu, sa te prinda un membru d-asta staff, competent el din fire, sa se apuce sa te faca prost si in toate felurile, iar cand ii spui tu daca are probleme cu capu`, sa-ti spuna ca "ma jignesti?" - ( [SGA]Marius )

Villa
Posts: 25

Re: MISS Diabla

Post by Villa » Mon Jul 09, 2018 12:47 am

Atata jale... atata tristete... ma intreb uneori de ce sunteti asa handicapati?
Admir acusica iti da par alb la puu,la si tie-ti arde s-o dai in gangsterereala p-aici.
Andru s-a ales saracu` cu un remove... el care dormea pe metin,manca pe metin,isi fu,tea zis-a iubita " purcelusa pe metin" oare nu se gandeste si el cum se poate asa cv... mistic,senzor care intra din an in paste inca au grad? respect baietii!!! :lol: :lol: :lol:
Nu mai continui ca-mi vine sa ma cac.
Multa sanatate tarfelor.

Giovany69
Posts: 93

Re: MISS Diabla

Post by Giovany69 » Mon Jul 09, 2018 9:59 am

Ai uitat de adea desing-ul nostru :lol: :lol:

Villa
Posts: 25

Re: MISS Diabla

Post by Villa » Thu Jul 12, 2018 3:25 am

Adea ?
Cine i aia?
Am spus de Andru ca domnu` are istorie nu gluma... a copilarit p aici.
La fel si de domnu` Admir ... numele lui vine de la "ADMIRAT" are bmw cine i ca el,vorba aia am bmw ce peleme.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Thu Jul 12, 2018 1:29 pm

Villa wrote:Adea ?
Cine i aia?
Am spus de Andru ca domnu` are istorie nu gluma... a copilarit p aici.
La fel si de domnu` Admir ... numele lui vine de la "ADMIRAT" are bmw cine i ca el,vorba aia am bmw ce peleme.
Păi am ce plm. Tocmai d-aia am, ca sa oftic fraieri ca tine sauu sa zicem fraiere? Si care ar fi problema ta ca am sau de numele meu? Ce plm te freacă grija esti cumva invidios? Ca parca te exprimi a ciuda asa, a necaz. Nu fi rea domnișoară ca, daca faci un cont anonim pe aici nu dovedeste cu nimic ca esti mai presus decat noi. Din contra, denotă că nu vrei sa stim cine esti ca sa nu iti iei hate si ca sa iti ascunzi trecutul ala mizerabil de care nu vrei sa stie nimeni. Andarstend?! Mai mult ca sigur esti vr-un prost care a fost luat de prost si înjurat și scos cu sila din comunitate. Dacă erai un player cat de cat respectat nu făceai conturi d-astea anonime. Asa ca lasa-ma tu pe mine în pace și vezi de treaba ta pe aici cu cine o mai arzi tu. Chestia cu " eu nu mai joc intru doar sa fac mișto si sa imi bat pl " nu tine în caz că vrei sa zici asta. Ca esti slab si la chestia asta si n-ai pic de haz. Intelegim

Post Reply