continuare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
ala2123456789
Posts: 275

Re: continuare

Post by ala2123456789 » Sat Jul 07, 2018 6:44 pm

we kito da chiar esti prost... daca zici alaska te referi la tara daca zici muntii alaska te referi la munti.
ce plm e asa greu de inteles?????????????
muntii alaska-munti
alaska-tara
Image

Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 7:57 pm

Adica hai sa vorbim despre metin si despre ce se intampla aici, ca daca vorbim de viata reala nu vreau sa te fac de căcat pe aici cu ce am eu si ce n-ai tu.
Ce sa vorbim despre metin si despre ce se intampla aici din moment ce tu nu ai mai intrat pe server de luni de zile? Nu prea are logica.

Te-ai apucat si tu, si Thor sa comentezi dar habar nu ai ce se petrece pe server.
Probabil de bucurie ca a primit unban, ii pupa picioarele la Diabla si o ridica-n slavi. De parca a contribuit aia cu ceva :lol: :lol:
we kito da chiar esti prost... daca zici alaska te referi la tara daca zici muntii alaska te referi la munti.
ce plm e asa greu de inteles?????????????
muntii alaska-munti
alaska-tara
Bravo Hiro, mare om. Ce am vrut sa spun eu acolo a fost faptul ca omu` nu a facut reclama (Hai pe x) si nici comert. Daca a zis "Alaska" nu inseamna ca a facut reclama. E ca si cum ai merge si ai spune "Steel" pe alt server si ai primi mut pentru ca vezi doamne exista alt server de metin cu numele "Steel".

In fine, nu-mi mai pierd timpu`. Locul unde te-ai nascut spune tot.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 07, 2018 8:11 pm

[VIP]Kito wrote:
Adica hai sa vorbim despre metin si despre ce se intampla aici, ca daca vorbim de viata reala nu vreau sa te fac de căcat pe aici cu ce am eu si ce n-ai tu.
Ce sa vorbim despre metin si despre ce se intampla aici din moment ce tu nu ai mai intrat pe server de luni de zile? Nu prea are logica.

Te-ai apucat si tu, si Thor sa comentezi dar habar nu ai ce se petrece pe server.
Probabil de bucurie ca a primit unban, ii pupa picioarele la Diabla si o ridica-n slavi. De parca a contribuit aia cu ceva :lol: :lol:
we kito da chiar esti prost... daca zici alaska te referi la tara daca zici muntii alaska te referi la munti.
ce plm e asa greu de inteles?????????????
muntii alaska-munti
alaska-tara
Bravo Hiro, mare om. Ce am vrut sa spun eu acolo a fost faptul ca omu` nu a facut reclama (Hai pe x) si nici comert. Daca a zis "Alaska" nu inseamna ca a facut reclama. E ca si cum ai merge si ai spune "Steel" pe alt server si ai primi mut pentru ca vezi doamne exista alt server de metin cu numele "Steel".

In fine, nu-mi mai pierd timpu`. Locul unde te-ai nascut spune tot.
Ba eu nu comentez pe forum. Mie imi place comunitatea asta. Eu nu vin aici ca tine sa ma plâng de atâtea nereguli. Imi place serverul, imi plac membri staff, imi plac activitatea lor si atat. Chiar dacă sunt multe nereguli si in privinta lor tu nu ai cum sa vii sa ii spui Diablei ca e nu stiu cum cand ea are atatia ani de activitate si a suportat atâtea jigniri si injurii din partea voastră, în schimbul la ce? In schimbul la nimic. Ca si ea iubeste comunitatea asta la fel de mult ca multi altii. Si nu e vorba numai de ea, sunt multi membri care nu primesc ceea ce merita din cauza voastră. Or sa se lase si ei si o sa va mai jucați cu plm, ca nu o sa mai aveti cu cine. Asta nu gânditi voi, aveti impresia ca sunteti cei mai buni. Ti-am spus frumos fara răutate ca Alaska e un stat si munții si numesc asa pentru ca sunt in interiorul statului. Si tu pe urma jignesti ca prostu, ai luat-o în nume de rau. Ma doare in pula de asta dar vezi ca tu esti ala care faci figuri pe forum, nu eu.
Si da, conduc o dubă tu nici pe aia nu o ai, si mai am si un BMW pe care mi l-am cumpărat din banii mei personali, 6000 de euro. Asa ca atunci cand o sa ajungi unde sunt eu sa ma anunți sa te respect. Dar cum am mai zis eu inainte, cand tu o sa fii unde sunt eu acum, eu o sa fiu si mai departe.
Si mai am lucruri de spus despre ce am eu si nu ai tu. Dar te las sa reflectezi putin.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 8:22 pm

Ai spus cuvantul magic, "BMW".
Iti plac membrii staff zici a? Pai si mie imi plac, aia corecti care accepta ca au gresit .
Iubesti serverul asta de metin a? Se vede dupa activitatea ta.

Poate sa fie Diabla cu 10 ani de experienta in Staff, aia nu inseamna ca nu poti sa gresesti. Nu ma intereseaza pe mine si pe nimeni de pe server cati ani are Diabla in spate. Nu are relevanta asta.
Ai gresit? Suporta consecintele.

Apropo, nu te-a pus nimeni sa te lauzi. Mai sus ziceai ca aberez la faza cu duba si ca am inventat, acum ce faci? Te dai singur de gol?
Pe un forum poti scrie multe Admir(a). N-am ajuns asa de jos sa ma laud pe un forum ce am si ce nu am, nu-mi sta in caracter.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: continuare

Post by [VIP]Thor » Sat Jul 07, 2018 8:44 pm

Toată discuția asta de căcat, nu duce nicăieri...
Efectiv unii îs bătuți în cap.
Și repet la rândul meu. Când o sa ai activitatea Diablei (anii de membra staff).
Atunci sa comentezi, când a greșit s-au luat masuri. Nu mai încerca tu sa bagi strâmbe la toți.

Giovany69
Posts: 93

Re: continuare

Post by Giovany69 » Sat Jul 07, 2018 8:47 pm

Te/Ce?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 8:52 pm

[VIP]Thor wrote:Toată discuția asta de căcat, nu duce nicăieri...
Efectiv unii îs bătuți în cap.
Și repet la rândul meu. Când o sa ai activitatea Diablei (anii de membra staff).
Atunci sa comentezi, când a greșit s-au luat masuri. Nu mai încerca tu sa bagi strâmbe la toți.
Nu baga nimeni "strambe", singurul stramb de aici esti tu.
Am zis mai sus ca nu are importanta cati ani de vechime ai, atata timp cat ai gresit, suporti consecintele.

Si oricum, e interesant ca numa tu cu Admir pupati in dos in topicu` asta, tocmai voi care habar nu aveti ce se petrece pe server mai nou si care intrati din Paste in Craciun.
Traiti in trecut, in lumea voastra de acum 10 ani de cand are Diabla staff si tot era roz.

Nu cred ca il intereseaza pe un player nou, cati ani are vechime un anume membru staff.
Asta e mai putin relevant.

Giovany69
Posts: 93

Re: continuare

Post by Giovany69 » Sat Jul 07, 2018 9:12 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Toată discuția asta de căcat, nu duce nicăieri...
Efectiv unii îs bătuți în cap.
Și repet la rândul meu. Când o sa ai activitatea Diablei (anii de membra staff).
Atunci sa comentezi, când a greșit s-au luat masuri. Nu mai încerca tu sa bagi strâmbe la toți.
Nu baga nimeni "strambe", singurul stramb de aici esti tu.
Am zis mai sus ca nu are importanta cati ani de vechime ai, atata timp cat ai gresit, suporti consecintele.

Si oricum, e interesant ca numa tu cu Admir pupati in dos in topicu` asta, tocmai voi care habar nu aveti ce se petrece pe server mai nou si care intrati din Paste in Craciun.
Traiti in trecut, in lumea voastra de acum 10 ani de cand are Diabla staff si tot era roz.

Nu cred ca il intereseaza pe un player nou, cati ani are vechime un anume membru staff.
Asta e mai putin relevant.
Aici este vorba si de playerii noi
Kito cam are dreptate , dar am cam deviat de la sbuiect.!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 07, 2018 9:41 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Toată discuția asta de căcat, nu duce nicăieri...
Efectiv unii îs bătuți în cap.
Și repet la rândul meu. Când o sa ai activitatea Diablei (anii de membra staff).
Atunci sa comentezi, când a greșit s-au luat masuri. Nu mai încerca tu sa bagi strâmbe la toți.
Nu baga nimeni "strambe", singurul stramb de aici esti tu.
Am zis mai sus ca nu are importanta cati ani de vechime ai, atata timp cat ai gresit, suporti consecintele.

Si oricum, e interesant ca numa tu cu Admir pupati in dos in topicu` asta, tocmai voi care habar nu aveti ce se petrece pe server mai nou si care intrati din Paste in Craciun.
Traiti in trecut, in lumea voastra de acum 10 ani de cand are Diabla staff si tot era roz.

Nu cred ca il intereseaza pe un player nou, cati ani are vechime un anume membru staff.
Asta e mai putin relevant.
Tu nu bagi strâmbe, doar ai zis ca car marfa prin bucuresti cu duba si ca am lucrat la vulcanizare. Nu stiu de unde ai scos chestiile astea dar nici nu ma intereseaza.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 9:47 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Toată discuția asta de căcat, nu duce nicăieri...
Efectiv unii îs bătuți în cap.
Și repet la rândul meu. Când o sa ai activitatea Diablei (anii de membra staff).
Atunci sa comentezi, când a greșit s-au luat masuri. Nu mai încerca tu sa bagi strâmbe la toți.
Nu baga nimeni "strambe", singurul stramb de aici esti tu.
Am zis mai sus ca nu are importanta cati ani de vechime ai, atata timp cat ai gresit, suporti consecintele.

Si oricum, e interesant ca numa tu cu Admir pupati in dos in topicu` asta, tocmai voi care habar nu aveti ce se petrece pe server mai nou si care intrati din Paste in Craciun.
Traiti in trecut, in lumea voastra de acum 10 ani de cand are Diabla staff si tot era roz.

Nu cred ca il intereseaza pe un player nou, cati ani are vechime un anume membru staff.
Asta e mai putin relevant.
Tu nu bagi strâmbe, doar ai zis ca car marfa prin bucuresti cu duba si ca am lucrat la vulcanizare. Nu stiu de unde ai scos chestiile astea dar nici nu ma intereseaza.
In primul rand, acolo ma refeream la Thor, vad ca te-ai simtit si tu.
In al doilea rand, ce transporti man cu duba? Femei?

Eu zic sa o lasam asa, te astept pe server daca vrei sa ne laudam in avere si altele lucruri neimportante avand in vedere locul unde ne aflam. Nu stau sa dau n reply pentru ceva care nu-si are rostul.

Te astept pe server, sa te intampine Marius sa vedem, o sa fi de parere cu mine dupa?
Sau sa participi la un event facut de Diabla, sa vede, mai ai aceiasi parere?

Ultimul meu reply aici, am deviat de la subiect si deja devine plictisitor.

Post Reply