Favorizari - Dream, din nou

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Favorizari - Dream, din nou

Post by [MOD]Gambit » Sun Jul 08, 2018 12:44 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Andru
► Nume vinovat : [SGA]Dream
► Motivul reclamaţiei:

Favorizarim Toto88 injura, el nici ca-l baga-n seama, nu da warn/mute, e mai preocupat sa ii dea lui [VIP]Ade palme la cur pe costum tigru si sa stea la povesti cu playerii. Apoi Toto88 spune "scz de limbaj" dar el tot nu ii da warn. Tocmai ce a iesit dintr-un suspend pentru aceiasi chestie.

Si-un mini-bonus : Care este activitatea de event al lui Dream? 0.
Dupa cum recunoaste, nu are chef sa faca evente :

https://imgur.com/a/OoTDJF6

► Dovada : https://imgur.com/a/Wd13SGh / https://imgur.com/a/IMQ1hZ1
Image

jake
Posts: 338

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by jake » Sun Jul 08, 2018 1:12 am

cei ma cu invidia asta? si te mai lauzi ca ai fost un admin, adminu p..i mele
wa mortule cand teo pus who sa dai mod la event ca te laudai ca ai peste 500 teai despartit de el ca de un parinte pe patu de moarte in pi... mati si acuma erai on tot ai la moduri si te face 1 cod 50 acolo sa dai la un incepator ma
ce plm ma si toti ma toti va cacati pe voi ca suntei maturi ca aveti viata sociala ca munciti pe p...la mea f...uvan gura de copi retardati ca mereu va vad on pe metin si mai si negati ca nu jucati in morti mami voastre de oratani ua parca va dati un rinichi ma asa handicapati sunteti
si asa stati mereu in p...a mea cu aceleasi iteme pe voi de ce pula mea nu dati un cod acolo asa cadou la un incepator sal bucurati sa ajutati serveru nu sa va plangeti ca niste pizde ca serveru nu mai are playeri f...uvan gura de narozi p..i mele

ua sami dati pui cand va fata mintea

vreti schimbari in p..a mea ua handicapatilor schimbarea incepe cu voi, cum p...mea ma, de exemplu : nuj ce p....la mea ati avut cu kleine ca tot ce a facut a facut din cauza voastra, e si el om ma handicapatilor, are nervi are de toate, voi in p... mea il injurati si asteptati sa va zica ceva sau sa faca acolo o greseala minora in p...a mea si rapid reclamatie ca e prost ca e handicapat apa f...n gura astazi si maine de handicapatii p...i mele sa va dau la mu3 pana inchide la nonstop de oratanile drq

Giovany69
Posts: 93

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by Giovany69 » Sun Jul 08, 2018 8:55 am

jake wrote:cei ma cu invidia asta? si te mai lauzi ca ai fost un admin, adminu puli mele
wa mortule cand teo pus who sa dai mod la event ca te laudai ca ai peste 500 teai despartit de el ca de un parinte pe patu de moarte in pizda mati si acuma erai on tot ai la moduri si te face 1 cod 50 acolo sa dai la un incepator ma
ce plm ma si toti ma toti va cacati pe voi ca suntei maturi ca aveti viata sociala ca munciti pe pwla mea futuvan gura de copi retardati ca mereu va vad on pe metin si mai si negati ca nu jucati in morti mami voastre de oratani ua parca va dati un rinichi ma asa handicapati sunteti
si asa stati mereu in pwla mea cu aceleasi iteme pe voi de ce pula mea nu dati un cod acolo asa cadou la un incepator sal bucurati sa ajutati serveru nu sa va plangeti ca niste pizde ca serveru nu mai are playeri futuvan gura de narozi puli mele

ua sami dati pui cand va fata mintea

vreti schimbari in pwla mea ua handicapatilor schimbarea incepe cu voi, cum pwla mea ma, de exemplu : nuj ce pwla mea ati avut cu kleine ca tot ce a facut a facut din cauza voastra, e si el om ma handicapatilor, are nervi are de toate, voi in pwla mea il injurati si asteptati sa va zica ceva sau sa faca acolo o greseala minora in pwla mea si rapid reclamatie ca e prost ca e handicapat apa futuvan gura astazi si maine de handicapatii pwli mele sa va dau la mu3 pana inchide la nonstop de oratanile drq
Dar daca andru tot asa prst a ramas
Last edited by Giovany69 on Sun Jul 08, 2018 11:21 am, edited 1 time in total.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 08, 2018 10:14 am

jake wrote:cei ma cu invidia asta? si te mai lauzi ca ai fost un admin, adminu puli mele
wa mortule cand teo pus who sa dai mod la event ca te laudai ca ai peste 500 teai despartit de el ca de un parinte pe patu de moarte in pizda mati si acuma erai on tot ai la moduri si te face 1 cod 50 acolo sa dai la un incepator ma
ce plm ma si toti ma toti va cacati pe voi ca suntei maturi ca aveti viata sociala ca munciti pe pwla mea futuvan gura de copi retardati ca mereu va vad on pe metin si mai si negati ca nu jucati in morti mami voastre de oratani ua parca va dati un rinichi ma asa handicapati sunteti
si asa stati mereu in pwla mea cu aceleasi iteme pe voi de ce pula mea nu dati un cod acolo asa cadou la un incepator sal bucurati sa ajutati serveru nu sa va plangeti ca niste pizde ca serveru nu mai are playeri futuvan gura de narozi puli mele

ua sami dati pui cand va fata mintea

vreti schimbari in pwla mea ua handicapatilor schimbarea incepe cu voi, cum pwla mea ma, de exemplu : nuj ce pwla mea ati avut cu kleine ca tot ce a facut a facut din cauza voastra, e si el om ma handicapatilor, are nervi are de toate, voi in pwla mea il injurati si asteptati sa va zica ceva sau sa faca acolo o greseala minora in pwla mea si rapid reclamatie ca e prost ca e handicapat apa futuvan gura astazi si maine de handicapatii pwli mele sa va dau la mu3 pana inchide la nonstop de oratanile drq
La partea cu Kleine sunt perfect de acord. Atât am avut de zis

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by [MOD]Lorena » Sun Jul 08, 2018 5:26 pm

Cei care au comentat au warn.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Villa
Posts: 25

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by Villa » Thu Jul 12, 2018 3:34 am

Mai plangi mult dupa grad?
Admir dracu i-ati bmw-ul nu te mai baga cu gura in cacao.

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Favorizari - Dream, din nou

Post by [a.d.m.]who » Tue Aug 21, 2018 9:46 pm

[SGA]Dream -suspend din nou .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked