Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by AmSaFacDouaZiare » Tue Aug 07, 2018 5:54 pm

Bai, toti cimpanzeii in calduri care se dau smecheri pe server si astea, hai ca vine si un alt subiect, nu stiu la ce va luati de Dany..chiar nu stiu.

Pai, sa zicem ca el face greseli, sa zicem ca face, radeti de el ca e prost, etc. Face omu greseli, iubeste pe un joc, sa uitam asta, dar uita-ti-va oameni buni pe canalu' lui, poate pe joc nu vedeti, poate face el evente rare, dar printre ele mai face multe. Omu se preocupa de server, nu e ca frunte lata, haze, si restu care intra doar pe vip si intra din joi in paste (va simtiti voi).

Omu se chiunie sa mai faca playerii sa mai joace pe server, da iteme moca in shop-uri, etc, face evente interactive, care ii ajuta pe cei cu 3-4 neuroni (sal ariel), si multe altele. Nu va mai luati de om ca se preocupa de server mai mult decat tot staff-ul la un loc.

ala212345678
Posts: 157

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by ala212345678 » Tue Aug 07, 2018 6:00 pm

le e ciuda ca dany le fura samancele

jake
Posts: 338

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by jake » Tue Aug 07, 2018 6:16 pm

Asa pustiule zi le

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by AmSaFacDouaZiare » Tue Aug 07, 2018 10:30 pm

asa e nai cesa le ceri mai ales ariel si arahida asta..

User avatar
Admir
Posts: 9

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by Admir » Tue Aug 07, 2018 11:05 pm

Nu fac comparatii intre anumiți membri ( vorbesc de aia vechi calumea, nu de ăștia... noi ) toti au calități si defecte, dar pe Dany chiar ca il critica multa lume, doar din cauza ca el e mai matur si gândește mai matur.
Trecem de fazele în care se prosteste pe joc, toti o facem, d-aia intrăm, mai o caterinca mai o bârfa, una alta etc. Dar Dany fata de alții gândește destul de ok, stie sa vorbeasca si ce sa vorbeasca. Si acum ca am terminat cu sentimentalismele si vorba buna, mai taceti în plm ca mai aveti mult de mâncat pana ajungeți ca el. La 27-28 de ani cat are bravo lui ca se joacă și acum. Voi la vârsta aia probabil o sa fiti pe undeva pe la vr-un job stresati, încercând sa va platiti ratele, abonamentele, sa va creșteti copiii si ce morții vostri stresuri de oameni maturi o sa mai aveti. Pentru ca jocurile dezvoltă mentalitatea si sugeti pu....
Pentru ca omu n-are nicio grija il doare fix undeva, pentru ca voi la 16 ani deja aveti grija de el.
Pentru ca normal ca il vedeti un prost pentru ca nu are dume ca voi.


warn#lorena.

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by AriehBaws » Wed Aug 08, 2018 8:17 am

AmSaFacDouaZiare wrote:asa e nai cesa le ceri mai ales ariel si arahida asta..
Coaiemiu,cand m-am luat de dany? :))))) Daca e sa il "Injur" o fac in gluma.In rest il sustin. Si eu ma iau de tine ca esti handicapat. Nu si de altii stai tu linstit,in rest vorbesc friumos daca am chef.Nici tu nu esti dulce.
Image
Image

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by AmSaFacDouaZiare » Wed Aug 08, 2018 12:26 pm

AriehBaws wrote:
AmSaFacDouaZiare wrote:asa e nai cesa le ceri mai ales ariel si arahida asta..
Coaiemiu,cand m-am luat de dany? :))))) Daca e sa il "Injur" o fac in gluma.In rest il sustin. Si eu ma iau de tine ca esti handicapat. Nu si de altii stai tu linstit,in rest vorbesc friumos daca am chef.Nici tu nu esti dulce.
alo zic ca ai neuoruni putini mintalule

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Aug 09, 2018 9:56 am

Hades, tot lingaci? Tot lingaci?

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by [SGA]Dany » Thu Aug 09, 2018 12:36 pm

Vă mulțumesc mult , o sa va fac de acum în colo evenimente ce n-au fost făcute pe nici un server ! Evenimente frumoase si premii pe masura ;)
Plus ca la +500 de abonați pe yt o sa incep sa fac live in timp ce fa5c evente si nu numai .
Image

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Nu stiu ce pana mea aveti cu el

Post by [Dn]Anemic » Thu Aug 09, 2018 2:52 pm

Dany , fa si un gyveaway :D
Key to my life is moduletze
Image
Image

Locked