[Dn]Strenti

Aici se afla topicurile inchise !
User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

[Dn]Strenti

Post by [Dn]Anemic » Sun Aug 12, 2018 5:11 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Anhiyde
► Nume vinovat : [Dn]Strenti
► Motivul reclamaţiei: Am facut un negot cu dansul :arrow: Sih Rosu50 Str Dex + Pumnale Heba 55 + Sabie Bur XL 50 Sura pe :arrow: Sihastru Albastru 115 Str Dex + Coif Ayrun 50 Sura ,dar eu in loc sapun Coiful Ayrun 50 i am pus Evantai Ice Low 50 si cand i am spus daca vrea sa mi inapoieze itemul si sa i dau codul nu a vrut , nu vreau tc decat de la Who doresc sa verifice negotul , se poate acest lucru!
► Dovada : https://imgur.com/a/8FjRlXb - cer verificarea negotului deoarece nu am facut ss neobservand ca am dat in loc de Coif altceva..

DIABLA LORENA RED HADES ZOHAN ETC. NU AVETI VOIE SA COMENTATI Sau CEVA SAU T/C DORESC DOAR RASPUNSUL LUI WHO!
Key to my life is moduletze
Image
Image

DenisLevi2005
Posts: 100

Re: [Dn]Strenti

Post by DenisLevi2005 » Sun Aug 12, 2018 5:46 pm

Păi și cu ce e vinovat el dacă tu ești neatent? :lol: :lol:

SamSunGs8
Posts: 88

Re: [Dn]Strenti

Post by SamSunGs8 » Sun Aug 12, 2018 6:08 pm

Am impresia ca esti prost. Defapt stai, chiar asa e.

Cum plm sa faci reclamatie pentru asa ceva ma?
Ce vina are ala ca esti tu prost?

Trezitiva in plm si nu mai faceti topicuri pe forum aiurea doar sa nu va plictisiti. Alta data beleste ochi cand faci un negot ca nu e nimeni vinovat ca esti tu prost (inafara de ma-ta ca ea te-a facut).

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Dn]Strenti

Post by [Dn]Anemic » Sun Aug 12, 2018 9:04 pm

Voi copii , daca nu intelegeti cuvantul ala ...cum i zicea :?: ... :idea: a da simt sau demnitate apai ce va pot cere,2 inculti
Key to my life is moduletze
Image
Image

ala212345678
Posts: 157

Re: [Dn]Strenti

Post by ala212345678 » Sun Aug 12, 2018 9:07 pm

[Dn]Anemic wrote:Voi copii , daca nu intelegeti cuvantul ala ...cum i zicea :?: ... :idea: a da simt sau demnitate apai ce va pot cere,2 inculti
wowowowow
ce vorbe mari din partea unui hot

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Dn]Strenti

Post by [Dn]Anemic » Sun Aug 12, 2018 9:24 pm

tu se vede ca nu ai viata sociala esti un cacat de om care stai si ne sugi pe toti , tu si cu prietenul tau vali doi inculti ce nu ii duce mintea la altceva,voi sunteti buni de carausi sau sclavi,2 handicapati,Doamne iartama ca am dat de handicapati astia, 2 prosti cu diploma :o
Key to my life is moduletze
Image
Image

ala212345678
Posts: 157

Re: [Dn]Strenti

Post by ala212345678 » Sun Aug 12, 2018 9:35 pm

[Dn]Anemic wrote:tu se vede ca nu ai viata sociala esti un cacat de om care stai si ne sugi pe toti , tu si cu prietenul tau vali doi inculti ce nu ii duce mintea la altceva,voi sunteti buni de carausi sau sclavi,2 handicapati,Doamne iartama ca am dat de handicapati astia, 2 prosti cu diploma :o
=))))) calmeazate frustratule

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: [Dn]Strenti

Post by [SGA]Zaptor » Mon Aug 13, 2018 10:27 am

Iarta-ma*

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Dn]Strenti

Post by [MOD]Lorena » Mon Aug 13, 2018 10:30 am

cei care au comentat au warn plus că dragule, membrii staff au voie să răspundă că d aia sunt membrii staff.
Aceasta reclamație este numită degeaba, ăsta nu e furt, nu e vina nimănui că tu faci negoț și nu ești atent ce iti pui. Nu ai fost atent sănătate ce vina are staff ul si who/fifty că tu nu esti atent.. doamne iartă-mă. Am Sa il las deschis sa iti spuna si who asta. Data viitoare fii mai atent la negoț.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Dn]Strenti

Post by [Dn]Anemic » Mon Aug 13, 2018 11:20 am

Pai si ii este greu sa mi dea itm-ul inapoi si sa ii dau ce trebuia?
Am spus ca voi sa nu raspunde ti pt ca ori dati T/C ori vorbiti fara rost
Key to my life is moduletze
Image
Image

Locked