cine?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
ala212345678
Posts: 157

cine?

Post by ala212345678 » Mon Aug 13, 2018 1:05 am

cn o sters topicu ala de la discutii libere a lu anemicu despre yako?

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: cine?

Post by [VIP]Thor » Mon Aug 13, 2018 2:10 am

Ala care a fost cel mai deranjat de topic.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: cine?

Post by [VIP]Kito » Mon Aug 13, 2018 2:14 am

[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: cine?

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 13, 2018 7:35 am

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:
Nu are voie sa șteargă un topic inaptule. Doar la cererea autorului. Iar mănânci căcat cum mănânci tu de obicei. Topicul e sters or de autor or de Miley. Asa ca scoate-ti gura aia proasta din căcat si învata sa vorbesti ce trebuie.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: cine?

Post by [VIP]Thor » Mon Aug 13, 2018 8:12 am

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:
Nu are voie sa șteargă un topic inaptule. Doar la cererea autorului. Iar mănânci căcat cum mănânci tu de obicei. Topicul e sters or de autor or de Miley. Asa ca scoate-ti gura aia proasta din căcat si învata sa vorbesti ce trebuie.
Dar și ea a dat reply-uri pe acolo. Ce copilă stupidă. Putea să-l șteargă de prima dată. Ce ifose, ce jmekeri.
Măi puișorilor,dar când s-a făcut mișto de Alan, au fost puse poze, i s-a menționat numele de einșpe ori. De ce nu v-ati sesizat nici unul? Aaa da, avem SGA, DSG. Ne permitem. Rușine!!!

User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

Re: cine?

Post by [VIP]Sophie. » Mon Aug 13, 2018 12:39 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:
Mamă, cât ai de gând să ne mai stresezi cu româna ta de baltă? Cred că ți-ai laut-o aseară în gură de la mine de te-ai săturat și nu mai știi să scrii cuvintele bine...cine știe ce program ai mai avut tu, poate nu ți-ai luat-o doar de la mine, că dacă n-ai observat până acum, se face coadă aici pe server ca să se facă mișto de tine... :cry:
Dacă tot ai tu 20+, iartă-mă că te-ntreb, dar la vremea ta ore de română n-ai făcut? TEHNICEAN ești tu, vărule, tehnicean în prostie, cuvântul ăla nu există, ia și informează-te http://www.dex.ro/tehnician . Te-nțeleg că ai crescut la țară, dar înainte să scrii ceva zic să și verificăm dacă e bine ce zicem, nu?

Și legat de topicul ăla șters, n-ar fi prima oară când Miley șterge mesaje pentru că o pun într-o lumină proastă(ca ea). :lol: Ne-am obișnuit cu ea, diabla2, probabil i-o fi venit și ei vreo rudă și a găsit topicul și ce o fi zis? hai să-l șterg... sau s-o fi dus iar la Who, a tras o limbă unde știe ea/el mai bine și a primit aprobare ptr a șterge topicul care o "denigrează" :roll:
Image

ala212345678
Posts: 157

Re: cine?

Post by ala212345678 » Mon Aug 13, 2018 1:24 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:
Mamă, cât ai de gând să ne mai stresezi cu româna ta de baltă? Cred că ți-ai laut-o aseară în gură de la mine de te-ai săturat și nu mai știi să scrii cuvintele bine...cine știe ce program ai mai avut tu, poate nu ți-ai luat-o doar de la mine, că dacă n-ai observat până acum, se face coadă aici pe server ca să se facă mișto de tine... :cry:
Dacă tot ai tu 20+, iartă-mă că te-ntreb, dar la vremea ta ore de română n-ai făcut? TEHNICEAN ești tu, vărule, tehnicean în prostie, cuvântul ăla nu există, ia și informează-te http://www.dex.ro/tehnician . Te-nțeleg că ai crescut la țară, dar înainte să scrii ceva zic să și verificăm dacă e bine ce zicem, nu?

Și legat de topicul ăla șters, n-ar fi prima oară când Miley șterge mesaje pentru că o pun într-o lumină proastă(ca ea). :lol: Ne-am obișnuit cu ea, diabla2, probabil i-o fi venit și ei vreo rudă și a găsit topicul și ce o fi zis? hai să-l șterg... sau s-o fi dus iar la Who, a tras o limbă unde știe ea/el mai bine și a primit aprobare ptr a șterge topicul care o "denigrează" :roll:
esti pe stop? ceai patit de esti asa rebela?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: cine?

Post by [VIP]Kito » Mon Aug 13, 2018 1:27 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ala care a fost cel mai deranjat de topic.
Marele tehnicean Fistic. L-a sters pentru ca, zice el ca "am deviat de la subiect si am inceput sa vorbim despre Miley".
Faza interesanta e ca el a deschis subiectul "miley" :lol: :lol:
Mamă, cât ai de gând să ne mai stresezi cu româna ta de baltă? Cred că ți-ai laut-o aseară în gură de la mine de te-ai săturat și nu mai știi să scrii cuvintele bine...cine știe ce program ai mai avut tu, poate nu ți-ai luat-o doar de la mine, că dacă n-ai observat până acum, se face coadă aici pe server ca să se facă mișto de tine... :cry:
Dacă tot ai tu 20+, iartă-mă că te-ntreb, dar la vremea ta ore de română n-ai făcut? TEHNICEAN ești tu, vărule, tehnicean în prostie, cuvântul ăla nu există, ia și informează-te http://www.dex.ro/tehnician . Te-nțeleg că ai crescut la țară, dar înainte să scrii ceva zic să și verificăm dacă e bine ce zicem, nu?

Și legat de topicul ăla șters, n-ar fi prima oară când Miley șterge mesaje pentru că o pun într-o lumină proastă(ca ea). :lol: Ne-am obișnuit cu ea, diabla2, probabil i-o fi venit și ei vreo rudă și a găsit topicul și ce o fi zis? hai să-l șterg... sau s-o fi dus iar la Who, a tras o limbă unde știe ea/el mai bine și a primit aprobare ptr a șterge topicul care o "denigrează" :roll:
Fa proasta, nu stau sa fac ore de roamna pe un forum de metin, intelegi? A nu, tu esti preocupata sa pupi in partea dorsala, poate ti-a facut ochisori dulci Fistic si acum simti nevoia sa-l "ajuti". Si nu stiu cine si-a luat-o in gura aseara, ca eram vrio 3-4 care te **** in gura PE TINE, nici de cum pe mine.

Legat de cine a sters Topicu respectiv, l-a sters Mistic fara nici o aprobare. Cel care a facut topicu` respectiv, din cate stiu eu NU era on sa ii ceara voie sa-l stearga. Cand l-am intrebat de ce l-a sters a zis ceva gen "asa am vrut eu, fa-mi reclamatie". Asa ca, Admir, nu mai manca rahat, iti zic a 20000 oara. Atata timp cat nu cunosti taci in rasa ta din pi*da aia de gura.

S-au gasit atotstiutorii sa intre pe forum sa comenteze, aia care intra odata pe an pe server si pretind ca le stiu pe toate.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: cine?

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 13, 2018 1:40 pm

Boss tu esti prea prost ca sa iti spuna Mistic cine a sters topicul. Tu chiar crezi ca el ștergea un topic unde era injurata Miley? Dacă prost si credul stau in banca ta. Si cu toata lipsa mea de pe server tu nu o sa ai niciodată minutele mele jucate si sa nu mai vorbesc activitatea. Drept urmare esti un VIP de căcat care nu face nimic decât să critice în loc să ajute. Ia-o cârpo!

User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

Re: cine?

Post by [VIP]Sophie. » Mon Aug 13, 2018 1:44 pm

Păi, spre deosebire de tine, chiar avem o viață și ne permitem să intrăm o dată pe an pe server :lol: :lol: Ce să dai tu în gură, nebunule, când ție îți e frică să intrii cu o puștoaică de 17 ani pe discord/skype că te "înjură"? Ai drc vedenii, care ăia 3-4 care se luau de mine? Că erai tu și pripasul ăla de așchie care nu mai știa cum să reacționeze după un schimb de 2-3 replici.

Cum să nu stai să faci română pe metin când toată viața ta e în jocul ăsta? Muncești drc ca să ai bani să bagi în metin, dormi pe metin, să știi că licorile alea de la magazinul general nu îți țin de foame și gagica aia a ta virtuală nu o să-ți facă copii. Dacă nu ești așa prost precum pretinzi ar trebui să știi să îți vorbești corect limba nativă, fie că e pe un joc, fie că e în viața reală(la tine nu e nicio diferență, viața ta reală e pe jocul ăsta). Urât, frate-miule, să îți fie frică de copii pe metin :lol: poate intrii și tu pe disc/skype când mai crești...te primesc și cu maică-ta dacă și-a terminat programul.
Image

Post Reply