V7?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: V7?

Post by [SGA]Zaptor » Tue Oct 02, 2018 7:43 pm

Corect ca poate daca apare V7 aveti si voi playeri si donatii etc

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: V7?

Post by [VIP]Kito » Tue Oct 02, 2018 8:11 pm

ala1234 wrote:asa e nu? pe 1 august: diseara la 00:00 bagam clientul nou, eri era 1 octombrie si nu era pus inca si cred o sa asteptam pana pe 29 februarie anu vitor sal puna. adica na daca pe 1 august il baga inseamna ca era gata. dar nu la bagat ca a intampinat o problema, daca era gata clientu rezolva problema aia intro zi doua o sapt nu? asa batai de cap ii da problema aia de trb sa asteptam un an so rezolve. sa fim seriosi acuma
se lucreaza de client 24/7. macar spuneti adevaru drc ca lucrezi la el cand ai chef si o sa fie gata mai in iarna nu ne duci cu zaharelu cu date concrete si dupa pl is si eo copil imi dai sperante false
pupincuristi pwli mele nu mai comentati pls va rog
Exact asta spuneam si eu intr-un topic acum 2-3 saptamani, topic care l-a "iritat" pe Fistic si l-a sters. Adevarul doare.

P.S: Inca imi astept costumul Personalizat de 105 lei dupa 4 luni :lol: :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: V7?

Post by [VIP]Thor » Tue Oct 02, 2018 8:24 pm

A fost spusa treaba cu "Se lucrează la el doar seara" dar nu ati prins fraza. Dacă omu' lucrează la el doar seara, cum vrei sa apara? Ca și când ai avea 10 inși ce se ocupa 24/7? Mai aveți răbdare ca nu muriți, doar știți faza cu v6-le.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: V7?

Post by [VIP]Kito » Tue Oct 02, 2018 8:41 pm

[VIP]Thor wrote:A fost spusa treaba cu "Se lucrează la el doar seara" dar nu ati prins fraza. Dacă omu' lucrează la el doar seara, cum vrei sa apara? Ca și când ai avea 10 inși ce se ocupa 24/7? Mai aveți răbdare ca nu muriți, doar știți faza cu v6-le.
Ma Thor, nu ar fi zis nimeni nimic daca NU tot promitea cum face de cateva luni bune. Clientu` asta se lasa asteptat de ceva timp iar de fiecare data cand intreaba cineva ceva de el, raspunsul e "Saptamana viitoare apare" "Pe 1 August apare" etc.
De aici si lipsa de rabdare, din simplu` motiv ca promit in continuu` si nu isi pot tine promisiunea.
Daca nu ar fi promis nimic si se lucra "in secret" la noul client, nu era plin forumu` de "cand apare v7?"(Si asa playerii nu contribuie cu nimic la noul update, un lucru` aiurea zic eu)

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: V7?

Post by [VIP]Thor » Tue Oct 02, 2018 9:15 pm

Mda,pai apare el. Probabil când îmi vin mie produsele comandate pe Wish.

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: V7?

Post by [VIP]Al3x » Thu Oct 11, 2018 7:18 pm

[MISS]Lorena wrote:exact, bine spus Marius.
Marius. wrote:
[Dn]CoolDey wrote:Cand mai apare V7 ca de 2-3 luni se tot lucreaza la el si mereu ziceti ca o sa apara dar nu faceti nimic :))Cam cat o sa mai tina minciuna asta ca lucrati si etc?
Tu și toți ceilalți care n-aveți răbdare puteți farma pentru papuci de flori o să vă ajute să vă potoliți răbdarea :lol: :lol:
Clientul V7 v-a apărea pe săptămâna viitoare, calm că nu pocnești din degete și gata V7, e mult de lucru mai ales la bugurile care apar in timp ce implementezi anumite chestii.
Corect :lol: a mai trecut o saptamana si clientul o sa apara saptamana viitoare,nu? :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[MOD]Camaroo
Posts: 25

Re: V7?

Post by [MOD]Camaroo » Thu Oct 11, 2018 7:51 pm

Ez v7
Image
Viaţa nu înseamnă a trăi, cii a ştii pentru ce trăieşti.
Image

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: V7?

Post by Mistic » Fri Oct 12, 2018 2:18 am

Toate la timpul lor.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: V7?

Post by [SGA]Zaptor » Fri Oct 12, 2018 11:46 am

Si v7 o sa apara la timpul lui adica niciodata

User avatar
M3von
Posts: 307

Re: V7?

Post by M3von » Fri Oct 12, 2018 2:41 pm

Aveti rabdare,mai asteptati 2 saptamani ca se deschide,daca nu de craciun o sa aveti o surpriza :lol:
[Dn]T3ombraider

Locked