Se moare ma-sa

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
[VIP]Hassan.
Posts: 20

Se moare ma-sa

Post by [VIP]Hassan. » Mon Jan 14, 2019 12:58 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Hassan
► Nume vinovat : misterios07
► Motivul reclamaţiei: Furt ce drq , nu mor de 50b , banati-l
► Dovada : Verificare cont by WHo si T/C la cerere unban

User avatar
[VIP]Veneto
Posts: 49

Re: Se moare ma-sa

Post by [VIP]Veneto » Mon Jan 14, 2019 1:02 am

dacă ești prost și dai moduri ... cum drc să nu te fure?
dacă dai moduri pe incredere nu iți recuperează nimeni nimic și nu se dă ban pt așa ceva.
dacă iti fură moduri cu keylogger sau alte programe de furt, sau alte metode se dă ban, dar pt incredere nu se dă BAN.
Image

[VIP]Hassan.
Posts: 20

Re: Se moare ma-sa

Post by [VIP]Hassan. » Mon Jan 14, 2019 6:24 am

[VIP]Drogatu wrote:dacă ești prost și dai moduri ... cum drc să nu te fure?
dacă dai moduri pe incredere nu iți recuperează nimeni nimic și nu se dă ban pt așa ceva.
dacă iti fură moduri cu keylogger sau alte programe de furt, sau alte metode se dă ban, dar pt incredere nu se dă BAN.
Drogatule , stai tu calm misterios07 = DenizDejavuu a.k.a [Dn]TheRealK si sincer sa-ti spun eu tie ceva de asta nu e serverul nostru SUS din cauza lor .. i-am dat botoseii dar cel mai rau imi pare de rubinu ala nemod :lol: :lol: :lol: :lol: si nu in ultimul rand mi-a stricat colectia ca ii dadeam sa-mi fure infiniti 115 ....

DenizDejavuu pentru tine fiule sa ti-o trag la muie

Uite aci tata : https://imgur.com/LNFkLSd / https://imgur.com/sGnIJBN

Inca-s putine dar mai fac eu rost . Apropo daca vrei INFINITI 115 N PE Botoseii aia 50 imi dai PM pe [VIP]Hassan sa ma suji :lol:

Nu am somn , drogatule cand vii sa-mi dai si mie ceva 115 sa te fur haaa ? sa vezi doar ca se ia ban =] 3 zile si daca nu inapoiezi pe perioada nedeterminata

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Se moare ma-sa

Post by [VIP]Al3x » Mon Jan 14, 2019 8:41 am

Pe joc avem un regulament care zice asa:
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
*TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !
Atata timp cat tu dai itemele unor player ca ai tu incredere si mai ales ca stiai cine este acea persoana, acuma vrei sa iti te ajute STAFF-ul pentru ca tu nu respecti unele reguli care sunt atat de simple si usor de tinut minte :roll:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

[VIP]Hassan.
Posts: 20

Re: Se moare ma-sa

Post by [VIP]Hassan. » Mon Jan 14, 2019 10:41 am

Da las ca fur și eu atunci

[VIP]Hassan.
Posts: 20

Re: Se moare ma-sa

Post by [VIP]Hassan. » Mon Jan 14, 2019 1:49 pm

[VIP]Al3x wrote:Pe joc avem un regulament care zice asa:
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
*TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !
Atata timp cat tu dai itemele unor player ca ai tu incredere si mai ales ca stiai cine este acea persoana, acuma vrei sa iti te ajute STAFF-ul pentru ca tu nu respecti unele reguli care sunt atat de simple si usor de tinut minte :roll:
Si apropo atunci el de ce are ban pe celelalte conturi ? Drq imi spusa ca vrea sa poarte nu ma gandeam ca ma fura .. in fine nu banat contul sa fie , sa fie confiscat orice mod are pe cont din cauza ca e NEDONATOR !

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Se moare ma-sa

Post by SamSunGs8 » Mon Jan 14, 2019 3:05 pm

Si apropo atunci el de ce are ban pe celelalte conturi ? Drq imi spusa ca vrea sa poarte nu ma gandeam ca ma fura .. in fine nu banat contul sa fie , sa fie confiscat orice mod are pe cont din cauza ca e NEDONATOR !
Daca stiai ca fura de ce i-ai mai dat itemele? A fost alegerea ta, nu vad de ce ar primi ban din moment ce tu cu mana ta ai dat accept si ai fost de acord sa-i dai itemul respectiv. (scrie clar in regulament).

Cat despre faptul ca detine mod si nu e donator? Nu se mai ia in considerare acest lucru, poti sa deti cate moduri vrei pe un simplu cont de player. A fost o regula de tot rahatul, cel putin din punctul meu de vedere scrisa doar sa "oblige" oarecum playerii care vroiau sa fie ceva pe metin sa doneze.

ala41234
Posts: 17

Re: Se moare ma-sa

Post by ala41234 » Mon Jan 14, 2019 5:20 pm

ala nui denis copile
Image

Image

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: Se moare ma-sa

Post by [S]Red » Mon Jan 14, 2019 8:14 pm

Daca n-ai dovezi, nu iti pot lua in considerare reclamatia. T/C

Apuca te tu de furat Hasane si sa aibe playerii dovezi, sa vezi ce frumos sari din schema :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Locked