Pentru LORENA

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Pentru LORENA

Post by [VIP]Al3x » Sat Jan 12, 2019 4:56 pm

http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=57&t=29317
Ce regula din regulament a incalcat playerul de a primit mute 6h :?:
1.Comertul intre servere :
-Prima abatere: mute 6h;
-A doua abatere: mute permanent;
(Dacă se face shop,primeşte jail permanent sau ban!)

2.Comercializarea contului sau itemelor pe credit/bani reali :
- Jail permanent / ban direct.

3.Reclame/recrutare alte servere:
-Prima abatere: mute permanent ;
-A doua abatere: jail permanent sau ban ;
(Dacă se face shop,primeşte jail permanent sau ban!)

4.Distribuire programe/site keylogger:
(ex. Se fac iteme gratis pe steel,daca te loghezi pe siteul x,cu contul de pe joc)
-Jail permanent / ban .

TC doar de la Who/Fifty/Hades
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Veneto
Posts: 49

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Veneto » Sat Jan 12, 2019 5:30 pm

''Cumpăr skinuri .... / psf ''
Dacă tot cumpără cu ce le cumpără ? E logic că moduri nu știu de ce vorbești fără tine, Alexe mă dezamăgești pe zi ce trece.
Gândiți că nu sunteți legume...
Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Al3x » Sat Jan 12, 2019 5:50 pm

[VIP]Drogatu wrote:''Cumpăr skinuri .... / psf ''
Dacă tot cumpără cu ce le cumpără ? E logic că moduri nu știu de ce vorbești fără tine, Alexe mă dezamăgești pe zi ce trece.
Gândiți că nu sunteți legume...
A spus ca da moduri sau donatie? Daca da alte skin-uri? :roll: Trezirea, bai :roll: suntem in secolul 21
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Pentru LORENA

Post by [MOD]Lorena » Sat Jan 12, 2019 6:58 pm

E tot comerț baiatul meu se pedepseste si genul asta de comert de cand sunt eu pe steel. Nu are voie. Vrea sa dea alte skinuri sa le dea tot pe cs,nu are ce cauta pe steel sa strige asa ceva.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Al3x » Sun Jan 13, 2019 5:09 pm

[S]Lorena wrote:E tot comerț baiatul meu se pedepseste si genul asta de comert de cand sunt eu pe steel. Nu are voie. Vrea sa dea alte skinuri sa le dea tot pe cs,nu are ce cauta pe steel sa strige asa ceva.
Mie mi se pare ca ai fost pe langa steel, "fata mea"! :lol: :lol:
https://imgur.com/a/fshZa6G
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Thor » Mon Jan 14, 2019 8:38 am

Eu nu înțeleg ce-i în neregula în a-mi da itemele mele de pe alte sv pe iteme aici. Sau skin-uri CS GO pe iteme aici.
Încetați sa mai fiți comuniști ca de-asta nu ne prea plac începătorii și nu joaca nici măcar 1 zi unii.

Și dacă s-ar da itemele de aici pe alte iteme dar pe un alt sv. Care e Problema? Itemele Ele alea vor rămâne tot pe sv, dacă un om a donat atâția bani pe un sv nu e normal sa încerce să-și recupereze o parte din ei?

Tu pe un Joc sa zicem ca ai cont full de PUBG sau eu știu CSGO, îți convine sa vina Tencent sau Valve să-ți baneze contul pentru ca ai încercat sa îți recuperezi din prejudiciul tău. E corect?
Poate vouă vi se pare normal însă mie nu, este o regula comunista în a-i interzice cuiva sa își dea itemele pe care Repet A dat o grămadă de bani.
E strict părerea mea. Va-ș ruga sa va gândiți oleacă.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Kito » Mon Jan 14, 2019 11:56 am

[VIP]Thor wrote:Eu nu înțeleg ce-i în neregula în a-mi da itemele mele de pe alte sv pe iteme aici. Sau skin-uri CS GO pe iteme aici.
Încetați sa mai fiți comuniști ca de-asta nu ne prea plac începătorii și nu joaca nici măcar 1 zi unii.

Și dacă s-ar da itemele de aici pe alte iteme dar pe un alt sv. Care e Problema? Itemele Ele alea vor rămâne tot pe sv, dacă un om a donat atâția bani pe un sv nu e normal sa încerce să-și recupereze o parte din ei?

Tu pe un Joc sa zicem ca ai cont full de PUBG sau eu știu CSGO, îți convine sa vina Tencent sau Valve să-ți baneze contul pentru ca ai încercat sa îți recuperezi din prejudiciul tău. E corect?
Poate vouă vi se pare normal însă mie nu, este o regula comunista în a-i interzice cuiva sa își dea itemele pe care Repet A dat o grămadă de bani.
E strict părerea mea. Va-ș ruga sa va gândiți oleacă.
Exact asa-i si cu reclamele la alt server.

Staff-ul M2S este oarecum obligat sa faca reclame altui server pentru a ramane in functia de GM/SGM sau ce mai au ei. Dar daca vine un player si face reclama altui server primeste ban/jail etc.

ON Topic: Daca Who a zis ca nu se pedepseste, atunci Lorena ar trebui sa primeasca suspend. Si nu 3 zile. Alduin a luat suspend 3 zile pentru 15 minute mut (http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=56&t=29320). Faptul ca playerul ala a stat 6 ore cu mut ar trebui sa-i fie si pedeapsa ei mai mare.

User avatar
[VIP]Veneto
Posts: 49

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Veneto » Mon Jan 14, 2019 12:12 pm

t/c + coș
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Admir » Mon Jan 14, 2019 1:30 pm

Filozofi mai sunteti ma, ce s-ar face serverul fără voi. Sa ne rugam la dumnezeu sa nu va lovească vre-o cometa in cap ca poate o luati razna si va luati grad de Staff si pe urma chiar ca se duce pe *** serverul.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Pentru LORENA

Post by [VIP]Thor » Mon Jan 14, 2019 1:51 pm

[VIP]Admir wrote:Filozofi mai sunteti ma, ce s-ar face serverul fără voi. Sa ne rugam la dumnezeu sa nu va lovească vre-o cometa in cap ca poate o luati razna si va luati grad de Staff si pe urma chiar ca se duce pe *** serverul.
Nu irosesc 100 de euro pentru un căcat de prescurtare.
Și nu înțeleg la ce te referi cu "filozofi mai sunteți", sunt niște chestii tâmpite și comuniste. Fiți și voi mai "open mind" ca altfel e vai și amar...

Locked