Reclamatie [SA]Mistic

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
Rahos
Posts: 10

Reclamatie [SA]Mistic

Post by Rahos » Mon Jan 14, 2019 6:05 pm

► Numele tău de caracter: zBuffers
► Nume vinovat : [SA]Mistic
► Motivul reclamaţiei: Am ramas 2 la OX, ne-a pus pe linie, fara "fente", "ne mutam la 10 secunde". Cel cu care am ramas, la 2 runde a incercat sa fenteze, incercand sa se mute pe O (Cand raspunsul era X) si nu a primit kick. Dupa care am primit eu fara nici un motiv, raspuns corect X, m-am mutat direct pe X.
► Dovada : Sa o puna el, e obligat sa inregistreze evenimentele.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Reclamatie [SA]Mistic

Post by Mistic » Mon Jan 14, 2019 6:06 pm

Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Rahos
Posts: 10

Re: Reclamatie [SA]Mistic

Post by Rahos » Mon Jan 14, 2019 6:08 pm

[SA]Mistic wrote:Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).
S-a aplicat o comanda, ori /dc ori /tr. Daca nu a fost de la tine, reclamatia e nula in ceea ce te priveste pe tine dar ramane activa pentru cel care a folosit comenzi pe mine.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Reclamatie [SA]Mistic

Post by Mistic » Mon Jan 14, 2019 6:09 pm

Rahos wrote:
[SA]Mistic wrote:Nu ai primit nici un kick de la ox, se poate verifica, pe zBuffers nu s-a aplicat nici o comanda de la mine ;).
S-a aplicat o comanda, ori /dc ori /tr. Daca nu a fost de la tine, reclamatia e nula in ceea ce te priveste pe tine dar ramane activa pentru cel care a folosit comenzi pe mine.
Ramane, activa. Eu nu ti-am dat nimic :))
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Locked